Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
24
Favori
129.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10.3.3 ile kullanıyorum bu sabah güncelleme uyarısı geldi. Güncelleyince 2G seçeneği gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    11.2.6 da geldimi güncelleme?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    11.3 beta

Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Lte de bir süre sonda beklemede baz ile bağlantı kesiliyor sanırım. Mesajlar topluca sonradan geliyor.

kısa mesaj mı whatweb mesajlarımı ?

Telefona gelen tüm internet tabanlı bildirimler.

• Konu başlığı açılalı 1 yılı geçmiş, turkcell ve vodafone vowifi desteği sunmaya başlayalı 2 yıl kadar olmuş, vowifi teknolojisi dünyada 4-5 yıldır kullanılıyor, bizim TT hala sunamadı gitti, ben TT'nin mobil kanalda tüm servislerinde çok memnunum vodafonea dayanamayıp bu ay TT ye geri geçtim ama arkadaş bu kadar basit ve temel bir hizmet nasıl verilemez aklım almıyor, diğer iki operatörde de evin iç kısımlarında banyo gibi sinyal zayıflıyor vowifi olunca madur etmiyordu, ama TT de bu destek olmadığı için telefonla konuşurken iç kısımlara geçemiyoruz. Lütfen birşey yapsınlar artık ben hergün online işlemlerden şikayet yazıyorum vowifi diye hep birlikte birşeyler yapsak sonuç alırmıyız, destek verir misiniz?
  • az önce şebekenize vowifi desteği istiyoruz, siz bu desteği verene kadar hergün toplu şikayet yollayacağız diye hem twitterdan hem online işlemlerden yine şikayetimi attım
  • Ben adamlara Ankara diyorum adamlar diyor bana...

VoWifi Turk Telekom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 2 Temmuz 2018; 18:13:52 >
  • boşuna uğraşmayın.
  • Komik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

bende 1 aydır volte sıkıntısı yaşıyordum daha yeni çözdüler. akdeniz bölgesinde sıkıntı yaşamıyorum ben ama daha yoğun nüfuslu yerlerde sıkıntı çıkabiliyordur. Şu volte olayını düzeltmeseler bende kaçardım turkcell'e ama düzelince şimdilik kalacağım. Şehirler arası yollarda da 3G altına pek düşmedi. Çekim sorunu yaşamadığım için woWifi pek gerekli değil şu an ancak gelse iyi olurdu tabi. Mali kriz de TT için büyük sorun şu an. Uzun süre yenilik beklemek hüsran olacaktır.
    Türk Telekom'da faturasıza volte desteği geldi mi?
  • hayır gelmedi faturasıza volte desteği, vowifi için düzenli şikayete devam ediyor muyuz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

hayır gelmedi faturasıza volte desteği, vowifi için düzenli şikayete devam ediyor muyuz arkadaşlar?
    Teşekkürler. Türk Telekom müşteri olmasak da şikayet edebiliyorsak bu konuda yardımcı olmaya çalışabilirim.
  • Desteğe devam. Sırf bu özellikten dolayı başka operatöre kaçmayı planlıyorum... Az daha sabır
  • Dedefon kullanıcısına yanıt
    Hala bir gelişme yok tam rezalet yaa

• Hala sonuç yok mu? :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Maalesef Yok şaka gibi yaa

• Iphone larda aranma almada sorun olmuş acaba wovifi mi deniyorlar dı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.