Şimdi Ara

Volvo s60 hakkında sorularım var.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ikinci el 2016 s60 aldım. İlk kez volvo kullandığım için araca yabancıyım. bazı şeyleri bilenlere sormak istiyorum.

1-Multimedya ekranında, uygulamalar kısmında 2 tane uygulama yüklü biri radyo biri haber. nasıl yüklenmiş bulamadım. bir menüde volvo id istiyor. servisi aradım sordum o artık kullanılamıyor dedi. ben de dedim buradakiler nasıl yüklenmiş ? serviste yüklemişlerdir dedi. Peki biz nasıl yükleyebiliriz ?

2-Multimedya ekranına cep telefonunu yansıtma nasıl yapılıyor? ayrı bir aparat mı takılması gerekiyor acaba

3- aracın gizli özellikleri var mı ? üsttekiler gibi şeyleri açtırıp/kırdırabiliyor muyuz ?

4- Aracın şasi numarasından teknik özelliklerine ulaşabiliyor muyuz ?

5- bir de araç 120km lerde titreme yapmaya başlıyor. neden olabilir acaba ? rot balans mıdır ? yoksa ben jipten normal araca geçtiğim için mi bana garip geliyor?

bilgisi olan varsa cevaplandırırsa sevinirim.

• Hayırlı uğurlu olsun aracınız. dizel mi benzinli mi aldınız ?

Multimedya ekrana uygulama yüklendiğine göre aracınız advance ya da r-design paket olmalı. ilk sorunuz hakkında bilgim yok. Telefon ekranı multimedya ekrana yansıtılmıyor. Benim bildiğim gizli özellik olayı yok. Aracın teknik özelliklerine sahibinden.comdan aracınızla aynı aracı bulup oradan teknik özelliklerine bakabilirsiniz en kolay yolu bu. yüksek hızlarda titreme yapıyorsa rot balans ayarı bozuktur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.