Şimdi Ara

[[_____________VOLKSWAGEN KULÜBÜ_____________]] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.496
Cevap
8
Favori
187.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya herkesin doğuştan bi macerası vardır mutlaka volkswagen sahipleri özellikle o yuzden adamda biraz stres atsın bosver yaa AKINCL hyerkes kendi dalgasına baksın begenmeyen satsın raabasını gitsin doğan görünümlü şahinalsın derim ben eger bu kadar servisinden şikayetçilerse ama sende kımseyı savunmaa bırak adama rahatlasınn içini döksünn..??

• quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

Orjinalden alıntı: EsrarliSerseri

anladık tartışmza olucak ama yuuznu bılem gormedıgın adam için bu kadar savunma neden onu anlamadım yaa ferıt mıdır nedır bızene onlardan yaa sen kendı dalgana bakk bosvetr bunlarrıı aksam aksam

adamın kim olduğu önemli değil.herşeyin suçlusu o adammış gibi gösterilmesine arkasından konuşulmasına tepki gösterdim .

zaten tepki gösterdiğim kişi de hatasını belirtti.

seviyesizin biri de çıkıp beni eleştiriyor.nasıl iş bu ya

@ugrvw

doğuş tan insanların çektiğini ben de biliyorum .hiç merak etmeyin

Sana kalmadı tepki göstermek arkadaşım seviyesiz kelimesini bir daha kullanma ok?Yoksa gerçekten seviyesizleşirim ayıp olur terbiyeni bil

• evet bencede o tarz kelimeleri kullanmıyalım istersen senin ve sağlığın açısından iyi olmazzz neysee uzatmayın arkadaşlarr boşverin gitsin doğuş otonunda taaaa???
  • Beyler, Golf V'lerin torpidoları soğutmalı mı? Bilen yanıtlarsa sevinirim. Klimatronik klimalılar yani midline ve c.lineda broşürde var gözüküyor ama donanım listesinde yazmıyor da.
  • Arkadaşlar ben bu topiği VW kullanıcılarını bir araya getirerek gerek sorunlarımızı gerekse yorumlarımızı
    paylaşabileceğimiz bir ortam yaratmak için açtım. Şahsen böyle gereksiz bir tartışma beni üzdü. Elbette forumda tartışma da olacak yorum da. Fakat bunları birbirimize karşı daha saygılı ve seviyeli bir
    şekilde yapmalıyız
    Umarım beni anlayışla karşılarsınız.
    SAYGILAR...
  • Torpido gözü soğutmalı, küçük bir hava kanalı var istersen kapatabiliyorsun.

quote:

Orjinalden alıntı: Woodpecker

Beyler, Golf V'lerin torpidoları soğutmalı mı? Bilen yanıtlarsa sevinirim. Klimatronik klimalılar yani midline ve c.lineda broşürde var gözüküyor ama donanım listesinde yazmıyor da.
  • Arkadaşlar vw polo araç sahibi olupta sorun yaşayanlar ne gibi sorunlar yaşadıklarını paylaşırlarsa sevinirim selamlar
  • quote:

ne demek istiyorsun?
    yok adamın evini yakmalar bilmem ne.
    insanların arkasından konuşmayalım.her insana saygı duymak gerekir.yönetici ya da çoban fark etmez.
    size insanlık dersi vericek değilim.haddime değil
    ayrıca şikayetiniz varsa gidersiniz gerekli insanlarla görüşürsünüz.

ben sadece Ferit Şahenk in kim olduğunu sizden öğrenmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanselah -- 1 Haziran 2006; 10:43:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mekalde

Arkadaşlar vw polo araç sahibi olupta sorun yaşayanlar ne gibi sorunlar yaşadıklarını paylaşırlarsa sevinirim selamlar

Yol sesini bi hayli içeri alıyor. Onun haricinde ben memnunum aracımdan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokiii

lastiklerin kaç km'de ve markası nedir ?
  • Lastikler 2400 km de markası Matador Elite diye bi lastik ben daha önce hiç duymadım. Biraz daha km yapıyım Michelin almayı düşünüyorum

quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

quote:

Orjinalden alıntı: gokiii

lastiklerin kaç km'de ve markası nedir ?
  • Geçen de lastik havalarını kontrol ettirdim. Lastikçi abi havası çok bunların 40 hava vurmuşlar dedi. İndirdi havalarını lastiklerin. Sonrasında ben kendim kontrol ettim baktım 28 lere kadar düşürmüş önleri 32 arkaları 30 yaptım. Nedir bunun ideali??
  • quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

quote:

quote:

anladık tartışmza olucak ama yuuznu bılem gormedıgın adam için bu kadar savunma neden onu anlamadım yaa ferıt mıdır nedır bızene onlardan yaa sen kendı dalgana bakk bosvetr bunlarrıı aksam aksam

adamın kim olduğu önemli değil.herşeyin suçlusu o adammış gibi gösterilmesine arkasından konuşulmasına tepki gösterdim .

@ugrvw

Sana kalmadı tepki göstermek arkadaşım seviyesiz kelimesini bir daha kullanma ok?Yoksa gerçekten seviyesizleşirim ayıp olur terbiyeni bil

Ben sana durup dururken o kelimeyi kullanmadım ki.bana ters gelene istediğim tepkiyi veririm.sen buna karışamazsın.sana kalmadı.ok?

ben terbiyemi gayet iyi biliyorum.hiç merak etme.

@ahmey

adamın kim olduğu yukarıda yazıyor.kinaye yaptığın başka birşeyler söylemek istediğiniı düşündüm.problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 1 Haziran 2006; 11:46:40 >

• lastik basınçlarını soran arkadaşım, golflerde var ama polo da varmı bilmem

benzin kapağını açınca orada yüke göre uygun hava basınç değerleri yazılıdır

bir bak istersen

bu arada 17 yıldır golf kullanan biri olarak, doğuş sorunlu, servisler belalı yorumlarına katılamayacağım

yaklaşık 8 yıldır yetkili servise giderim, özele değil, hiç sorun yaşamadım, herşeyimi çözdüm, gerçi arabalarda da sorun çıkmadı

kullandığım servis genoto kartal

mesela eskiden on vardı onlara gitmezdim çünkü 1 kere kışın eski golf le gitmiş ve antifriz koymalarını rica etmiştim

bana "sizin arabayı çiftçiler getirdi biz bakmayız" dediydiler

direk doğuşa şikayet ettim, 2 gün sonra on aradi buyrun diye

yok dedim gelmem

ve o olaydan sonra hep genoto kartala gittim

şimdi bazı bayiler, isim hakkı ile çalışıyor

mez, erel, acarlar ve benzeri

ama birde kadro, yapı ve idare olarak direk doğuşa bağlı olanlar var genoto gibi

o sebeple tercihim hep genotodur

mesela arabayı acarlardan aldım ama eylül de yıllık bakım genoto ya götürecem, servis müdürü ile de bu kadar sene neticesinde bir dostluğumuz oldu en azından tanıyoruz birbirimizi, içim rahat oluyor

plus hakkında yorum, bilgi isteyenleri aydınlatabilirim

selamlar

kerem

• Vw Polo Sportline 1997 model.
  • Saol akşam ilk işim bakmak olacak depo kapağına.
  • sonuçta sorunlu servisler var.. ve sizde o servisleri kullanmıyorsunuz..Onlarda doğuşa bağlı parça değiştirirken indirim yaparken doğuşu arıyorlar..Bir bakıma hepsi doğuşa bağlı..
    quote:

Orjinalden alıntı: boss71

lastik basınçlarını soran arkadaşım, golflerde var ama polo da varmı bilmem

benzin kapağını açınca orada yüke göre uygun hava basınç değerleri yazılıdır

bir bak istersen

bu arada 17 yıldır golf kullanan biri olarak, doğuş sorunlu, servisler belalı yorumlarına katılamayacağım

yaklaşık 8 yıldır yetkili servise giderim, özele değil, hiç sorun yaşamadım, herşeyimi çözdüm, gerçi arabalarda da sorun çıkmadı

kullandığım servis genoto kartal

mesela eskiden on vardı onlara gitmezdim çünkü 1 kere kışın eski golf le gitmiş ve antifriz koymalarını rica etmiştim

bana "sizin arabayı çiftçiler getirdi biz bakmayız" dediydiler

direk doğuşa şikayet ettim, 2 gün sonra on aradi buyrun diye

yok dedim gelmem

ve o olaydan sonra hep genoto kartala gittim

şimdi bazı bayiler, isim hakkı ile çalışıyor

mez, erel, acarlar ve benzeri

ama birde kadro, yapı ve idare olarak direk doğuşa bağlı olanlar var genoto gibi

o sebeple tercihim hep genotodur

mesela arabayı acarlardan aldım ama eylül de yıllık bakım genoto ya götürecem, servis müdürü ile de bu kadar sene neticesinde bir dostluğumuz oldu en azından tanıyoruz birbirimizi, içim rahat oluyor

plus hakkında yorum, bilgi isteyenleri aydınlatabilirim

selamlar

kerem

• quote:

quote:

quote:

quote:

@ugrvw

Ben sana durup dururken o kelimeyi kullanmadım ki.bana ters gelene istediğim tepkiyi veririm.sen buna karışamazsın.sana kalmadı.ok?

@ahmey

adamın kim olduğu yukarıda yazıyor.kinaye yaptığın başka birşeyler söylemek istediğiniı düşündüm.problem yok.

Akıncl , yine karışmış ortalık ...

Senin girdiğin vw ile alakalı topiclerde nedense bu tür konuşmalar sık oluyor ve bu mesajlarda benim hiç hoşuma gitmiyor , kullanılan bu üsluplar ve mesajlar sebebi ile foruma sadece okuma amaçlı giriş yapıyorum , yorum yapmıyorum ... Bu mesajımdan sakın senin yüzünden forumdan uzaklaştığım anlaşılmasın Daha olumlu ve yapıcı mesajlar kullanman , sana cevap veren kişilerin ve verecekleri cevapların kaliteli ve olumlu olmasını önemli ölçüde etkileyeceği kanaatindeyim ve dolayısı ile foruma hoş olmayan mesajlar yerine doyurucu ve kaliteli mesajlar hakim olacaktır.

Lütfen mesajlarına dikkat et , lütfen mesajlarımıza dikkat edelim ...

• Daha önce marka fan topicleri böyle tartışmalar yüzünden yasaklanmıştı. Belli markalara katı bir şekilde karşı olan arkadaşlarla boşuna polimiğe girmeyin. Topiğimiz hem kirlenmesin, hem de kilitlenmesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guide

quote:

quote:

quote:

quote:

@ugrvw

@ahmey

Akıncl , yine karışmış ortalık ...

Senin girdiğin vw ile alakalı topiclerde nedense bu tür konuşmalar sık oluyor ve bu mesajlarda benim hiç hoşuma gitmiyor , kullanılan bu üsluplar ve mesajlar sebebi ile foruma sadece okuma amaçlı giriş yapıyorum , yorum yapmıyorum ... Bu mesajımdan sakın senin yüzünden forumdan uzaklaştığım anlaşılmasın Daha olumlu ve yapıcı mesajlar kullanman , sana cevap veren kişilerin ve verecekleri cevapların kaliteli ve olumlu olmasını önemli ölçüde etkileyeceği kanaatindeyim ve dolayısı ile foruma hoş olmayan mesajlar yerine doyurucu ve kaliteli mesajlar hakim olacaktır.

Lütfen mesajlarına dikkat et , lütfen mesajlarımıza dikkat edelim ...

sen karıştırıanlara laf söyliceksin kardeşim .bana değil anladın mı?

.insanların arkasından konuşanlara laf söyle.sana da biri basit insan derse.cevabını verirsin.

vermezsen de o senin tercihin olur .benim olumlu yapıcı mesajlarım ortada.

ayrıca benim yüzümden forumdan uzaklaşsen ne olur uzaklaşmasan ne olur.

konu benim için kapanmıştır.uzatıp ısıtıp ısıtıp önüme koymayın.seviyeyi ben indirmiyorum.

vw karşıtı falan şeklinde hedef göstermeyin.polemik istemyorsanız.biraz düşünceli olun.

doyurucu mesajlarınızı paylaşın ama başka insanlara saygısızlık yapılmasın .bu kadar basit.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.