Şimdi Ara

[[_____________VOLKSWAGEN KULÜBÜ_____________]] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.496
Cevap
8
Favori
187.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ahmey

arkadaşlar plastiği boyadım ama afedersiiz .ok gibi oldu fazla oldu boya tinerleyip bi daha yapcam

geçmiş olsun..
  • @hypnotic beni üstteki kullanıcı listesine iki defa yazmışın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugrvw

@hypnotic beni üstteki kullanıcı listesine iki defa yazmışın...

düzelttim dostum kusura bakma

galiba bunamaya başladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: asistina

piyasada yan sanayi xenon farlar gırla gidiyo bir çok araca monte ediliyor
    bu ürüner 2006 passata monte edilebilir mi ?

bilgisi olan var mı?

Ben de seviste sormuştum. Hatta fiyatı da dışarı ile hemen hemen aynıya geliyordu. Ancak, 2001 pololardan sınrakilere uyan yoktu.

Model değiştikçe farlar da hem voltaj olarak, hem de yuvaları değişebiliyormuş. Dışarda taktırıldığında, takan adam oraya tam uyan yoksa, en yakınını takıyormuş. "Voltaj yüksek gelip, kararma da yapabilir, veya içine hava alıp, buğulanma da yapabilir" dediler.

İyice araştırıp takmak gerekir. Garanti dolmamışsa garantiyi de bozar.

• estağfurullah önemli değil..
    quote:

Orjinalden alıntı: _HYPNOTIC_

quote:

@hypnotic beni üstteki kullanıcı listesine iki defa yazmışın...

düzelttim dostum kusura bakma

galiba bunamaya başladım
  • quote:

geçmiş olsun..

saolasan tinerledim zımparada yaptım yalnız pek hoş durmuyo beceremezsem yazık olcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

quote:

geçmiş olsun..

saolasan tinerledim zımparada yaptım yalnız pek hoş durmuyo beceremezsem yazık olcak

Yine foto. isteriz

• Arkadaşlar golf V lerin arka tampon rengini değiştiren var mı? daha doğrusu denemiş olan?
    ben golfün birinde gördüm baya hoş olmuş
    siyah olan tamponu spreyle mi boyamış bilmiyorum ama baya hoş durmuş.
    bu arada araç gri renkteydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _HYPNOTIC_ -- 2 Haziran 2006; 21:28:18 >
  • ABT Tuninglilerde arka tamponlar boyalı tipte eklenti yapıştırılmış oluyor.

Beyler GolF V'lerde aracın üstünde orijinal gelen lastikler nasıl? Alınca değiştirmek falan gerekmez değilk mi? Kleber, Dunlop falan çıkıyor mu? Sipariş verdik bekliyoruz bakalım, daha aracı görmedik de. Ayrıca teslim alırken nerelerine dikkat etmek lazım? Kaput şiltesi falan orjinal çıkıyor mu? Bizimkinde yemiş olmasınlar da ondan soruyorum.
  • Kleber bilmiyorumda Dunlop falan çıkıyor.Dunlop yine fena değilde Matador gelmesin...Hayırlı olsun bu arada Golf V.
    quote:

Orjinalden alıntı: Woodpecker

ABT Tuninglilerde arka tamponlar boyalı tipte eklenti yapıştırılmış oluyor.

Beyler GolF V'lerde aracın üstünde orijinal gelen lastikler nasıl? Alınca değiştirmek falan gerekmez değilk mi? Kleber, Dunlop falan çıkıyor mu? Sipariş verdik bekliyoruz bakalım, daha aracı görmedik de. Ayrıca teslim alırken nerelerine dikkat etmek lazım? Kaput şiltesi falan orjinal çıkıyor mu? Bizimkinde yemiş olmasınlar da ondan soruyorum.

• Golf V görmedim ama Polo da gördüm.Fena değil ama sanki sonradan atınca boya dökülüyor.bimiyorum hiç dikkatinizi çektimi??
    quote:

Orjinalden alıntı: _HYPNOTIC_

Arkadaşlar golf V lerin arka tampon rengini değiştiren var mı? daha doğrusu denemiş olan?
    ben golfün birinde gördüm baya hoş olmuş
    siyah olan tamponu spreyle mi boyamış bilmiyorum ama baya hoş durmuş.
    bu arada araç gri renkteydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ustavolkan

Arkadaşlar yurtdışında yaşayanların ülkeye araba getirme olayı hakkında bir bilgisi olan varmı baktımki toureg in bile full 5 lt tdi ının fiyatı 50.000 € (vergisiz olunca baya bir fiyat düşüyor)

Bir ara bende düşünmüştüm yurtdışından getirmeyi.
    Sorduğum ve öğrenebildiğim kadarıyla(kesin emin değilim) 0-3 yaşa kadar araç getirilebiliyormuş.Ve ordan buraya getirecek bir vatandaş lazım.O vatandaşın 5 yılda bir perm(doğru telaffuz olmayabilir) hakkı denilen Türkiye ye araç getirme hakkı varmış.O hakkını kullanarak getirilen araç en az 1yıl süreyle satılamıyormuş.Gerçi bu o kadar önemli değil ama araç getirme hakkını sana verecek birini bulmak önemli olan
  • quote:

Kleber bilmiyorumda Dunlop falan çıkıyor.Dunlop yine fena değilde Matador gelmesin...Hayırlı olsun bu arada Golf V.
    quote:

Teşekkürler, hep birlikte..

• quote:

Orjinalden alıntı: kyibe

quote:

Arkadaşlar yurtdışında yaşayanların ülkeye araba getirme olayı hakkında bir bilgisi olan varmı baktımki toureg in bile full 5 lt tdi ının fiyatı 50.000 € (vergisiz olunca baya bir fiyat düşüyor)

Sorduğum ve öğrenebildiğim kadarıyla(kesin emin değilim) 0-3 yaşa kadar araç getirilebiliyormuş.Ve ordan buraya getirecek bir vatandaş lazım.O vatandaşın 5 yılda bir perm(doğru telaffuz olmayabilir) hakkı denilen Türkiye ye araç getirme hakkı varmış.O hakkını kullanarak getirilen araç en az 1yıl süreyle satılamıyormuş.Gerçi bu o kadar önemli değil ama araç getirme hakkını sana verecek birini bulmak önemli olan

O hakka sahip bir tanıdık var ama garanti olayı ve gümrük ıvır zıvır vergisi falan ne oluyor bilemediğimizden hiç böyle bir işe kalkışmadık. Bilen yazarsa sevinirim. Getiririz belki bi tane kendisine.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kyibe

quote:

Arkadaşlar yurtdışında yaşayanların ülkeye araba getirme olayı hakkında bir bilgisi olan varmı baktımki toureg in bile full 5 lt tdi ının fiyatı 50.000 � (vergisiz olunca baya bir fiyat düşüyor)

O hakka sahip bir tanıdık var ama garanti olayı ve gümrük ıvır zıvır vergisi falan ne oluyor bilemediğimizden hiç böyle bir işe kalkışmadık. Bilen yazarsa sevinirim. Getiririz belki bi tane kendisine.

Garanti olayını bende bilmiyorum ama gümrük,vergi falan filan yokmuş sanırım.Bu işlerle ilgilene birine sormuştum ayaküstü.Çok ayrıntılı bilmiyorum yine de.

• Bu arada bende bir soru sorayım bari
    Golf'e lpg taktıran varmı yada gördünüzmü eğer varsa memnunmu
    1999-2000 model bir golf alıp lpg taktırarak ekonomi yapmayı düşünüyorumda
  • POLO TDI
  • quote:

Orjinalden alıntı: face01tr

POLO TDI

dostum modelini de yazarsan ekleriz
  • quote:

Orjinal lastik olarak Michelin kullanmıyo mu VW???

Dunlop falan da mı çıkıyo??

• Ben de bilmiyorum da merakımdan soruyorum. Michelin harici birşey çıkmasını da istemem doğrusu.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.