Şimdi Ara

[[_____________VOLKSWAGEN KULÜBÜ_____________]] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
8
Favori
187.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: joushkun

Teşekkürler, bu arada serces değil, serkes olacak Golf V'i ve Passat'ı olan yöneticimiz.

dalgınlıktan yanlış yazmışım

arkadaşlar nicklerde bir yanlış olursa kusuruma bakmayın
  • bende eski vw ciyim ama daha 1 hafta önce sattım polomu yeni arabam japon olcak ama hala unutamadım mavi boncuğu
  • @hypnotic .benim model imzada yazıyor.oradan güncelleyebilirsin.teşekkürler.
  • eee arkdaşlar bu kadar vw toplanmışken sürelim doğuş oto nun ipliğini pazara
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

eee arkdaşlar bu kadar vw toplanmışken sürelim doğuş oto nun ipliğini pazara

iyi olur

• quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

eee arkdaşlar bu kadar vw toplanmışken sürelim doğuş oto nun ipliğini pazara

Eveet, nerden başlıyoruz? Kazıkçı politikasından mı?
  • valla neresini tutsak elimizde kalır
  • Mesela buraya getirdiği araçların donanımlarından, içinden eksik edilen malzemelerinden filan başlasak?

Caddy kombi'de tavana tutturdukları kontrplak arabanın kasası esnedikçe (çukurlara filan girildiğinde) çatır çutur ses yapıyor. Serviste s.çıcam ağızlarına düzeltmezlerse! Ne olurdu yani normal bir otomobil gibi kaplama yapsalar oraya? Doğuş Oto resmen dalga geçiyor. Panelvanı kesip koltuk koymuşlar o kadar. Koltuk kılıfları ve sürücü koltuğunun altındaki çekmece dışında panelvandan bir farkı yok. Sınıfının en iyisi diye gti bir ton para harca, k.çın yırtılsın affedersiniz, sonra sırf Doğuş Oto'nun adîliğinden arabanın orasından burasından ses gelsin.

Akşam akşam uyuz oldum şimdi. Gitcem Ferit Şahenk'in evini ateşe vericem

• quote:

Mesela buraya getirdiği araçların donanımlarından, içinden eksik edilen malzemelerinden filan başlasak?
    Caddy kombi'de tavana tutturdukları kontrplak arabanın kasası esnedikçe (çukurlara filan girildiğinde) çatır çutur ses yapıyor. Serviste s.çıcam ağızlarına düzeltmezlerse! Ne olurdu yani normal bir otomobil gibi kaplama yapsalar oraya? Doğuş Oto resmen dalga geçiyor. Panelvanı kesip koltuk koymuşlar o kadar. Koltuk kılıfları ve sürücü koltuğunun altındaki çekmece dışında panelvandan bir farkı yok. Sınıfının en iyisi diye gti bir ton para harca, k.çın yırtılsın affedersiniz, sonra sırf Doğuş Oto'nun adîliğinden arabanın orasından burasından ses gelsin.

heeh güzel söyledin kardeşim, kaputun şiltesi sökülür mü ya??

• Ahmet abi sen 500 lira para verip almadın mı o kaput şiltesini bilmemneyi, hani ses yapmasın diye..
  • golf ıv 100hp
  • quote:

Mesela buraya getirdiği araçların donanımlarından, içinden eksik edilen malzemelerinden filan başlasak?

ferit şahenk mi üretiyor arabayı? haddini aşma

adam yıllardır yırtınıyor vw ye gel yatırım yap diye.vw den cevap :"düşünmüyoruz"

ben caddy yontulmuş touran, ticari araba dediğimde dinlemediniz.

eleştiricekseniz vw nin üretim politikasını eleştirin.servis kalitesini eleştirin.

parça maliyetinden kaçıcam diye son hızı 166 olan arabaya 260 kadran takmasını eleştirin.

baksana adamın biri kadranı görüp 230 yaptım diyor.öbürü yapar tabi okadar para saydım diyor.

neyse....

• Haddini aşma olayı falan değil. Neden Life modelini getirmiyorlar da kesik panelvanı satıyorlar? Ön taraf tamam, arkası sallama. Hangi aracı getireceğine Doğuş Oto karar vermiyor mu? Ferit Şahenk dememin sebebi Doğuş Oto'nun sahibi olması. Elbette onun şahsi kararı değildir, sinirle yazdığım bir şey.

Bu arada ben Caddy'den Touran kadar kaliteli olmasını beklemiyorum, doğal olarak. Ancak tavanı kumaş kaplı bir Caddy getirmek çok zor olmasa gerek..

Bu arada eminim ki sen de hafif ticari tartışmasına girmek istemiyorsundur benim gibi. Artık gerçekten sıktı..
  • arkadaşlar servisleri konuşsak nasıl olur.
    herkes bulunduğu ilin vw servisi hakkında yorum yaparsa sevinirim.
    ben burdurda oturuyorum burdurda servis olmadığından dolayı başaran oto(antalya)servisini kullanıyordum.fakat başaran oto servisini hiç beğenmiyorum.şimdi yeni aldığımız vw araçlarını ısparta ve denizliden aldık.artık servis için denizli batı otomotiv e gitmeyi düşünüyorum.aramızda denizliden arkadaşlar varsa batı otomotivin servisi hakkında yorum yaparlarsa sevinirim.saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: codelinker

arkadaşlar servisleri konuşsak nasıl olur.
    herkes bulunduğu ilin vw servisi hakkında yorum yaparsa sevinirim.
    ben burdurda oturuyorum burdurda servis olmadığından dolayı başaran oto(antalya)servisini kullanıyordum.fakat başaran oto servisini hiç beğenmiyorum.şimdi yeni aldığımız vw araçlarını ısparta ve denizliden aldık.artık servis için denizli batı otomotiv e gitmeyi düşünüyorum.aramızda denizliden arkadaşlar varsa batı otomotivin servisi hakkında yorum yaparlarsa sevinirim.saygılar.

dostum ben denizlideyim fakat servisle aram pek iyi değil
    arabayı ilk aldığımızda gidiyorduk. sonradan orada çalışan ustalardan birkaçı oradan ayrılıp
    yeni bir yer açınca ben de oraya gidiyorum.
    sonuçta yıllardır VW işi yapmış ustalar fiyat konusu servis ile karşılaştırılamaz bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _HYPNOTIC_ -- 31 Mayıs 2006; 1:05:36 >

• ben imza yapmasam olurmu arkadaşlar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: guide

ben imza yapmasam olurmu arkadaşlar ?

sen bilirsin dostum. Yaparsan daha iyi olur fakat yapmazsan da canın sağolsun
  • Ben Tokat tayım ama arabayı Samsun Özön den aldım şimdi düşünüyorum arabayı servise Samsun a aldığım Özön e mi götürsem yoksa Tokat ta mı yaptırsam diye. Bu bölgeden arkadaşlar varsa Samsun veya Tokat servisle ilgili bilgisi olanlar olumlu veya olumsuz görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.
  • hypnotic kardeş dediğin bu servis nerde?yani ustaların açtığı servis nerde?
  • ben de ben de
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.