Şimdi Ara

[[_____________VOLKSWAGEN KULÜBÜ_____________]] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
8
Favori
187.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır kinaye yapmadım gerçekten merak ettim, neyse uzayıp gidecek burada kalsın ama bu araçları TC ye bu şekilde Doğuş Grubu sokuyorsa ve Doğuş Grubununda başı Ferit Şahenk se o da suçludur tabi arabayı alan bizlerde suçluyuz. Lütfen bu tartışma burada noktalansın
  • Arkadaşlar topiğimizin kilitlenmemesi için bu konu burada kapansın
    Topiğin asıl amacı olan araçlarımız ile ilgili yorum ve sorulara devam edelim

SAYGILAR...
  • CADDY ciler gri sprey boya aldım teyp çerçevesine girişcem bi de sökebilirsem havalandırma çerçevelerini boyıycam, resimler birazdan burdaaa
  • 2005 VW BORA PASİFİK
  • 2005 BORA PASİFİK
  • quote:

Orjinalden alıntı: guide

quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: EsrarliSerseri

anladık tartışmza olucak ama yuuznu bılem gormedıgın adam için bu kadar savunma neden onu anlamadım yaa ferıt mıdır nedır bızene onlardan yaa sen kendı dalgana bakk bosvetr bunlarrıı aksam aksam

adamın kim olduğu önemli değil.herşeyin suçlusu o adammış gibi gösterilmesine arkasından konuşulmasına tepki gösterdim .

zaten tepki gösterdiğim kişi de hatasını belirtti.

seviyesizin biri de çıkıp beni eleştiriyor.nasıl iş bu ya

@ugrvw

doğuş tan insanların çektiğini ben de biliyorum .hiç merak etmeyin

Sana kalmadı tepki göstermek arkadaşım seviyesiz kelimesini bir daha kullanma ok?Yoksa gerçekten seviyesizleşirim ayıp olur terbiyeni bil

Ben sana durup dururken o kelimeyi kullanmadım ki.bana ters gelene istediğim tepkiyi veririm.sen buna karışamazsın.sana kalmadı.ok?

ben terbiyemi gayet iyi biliyorum.hiç merak etme.

@ahmey

adamın kim olduğu yukarıda yazıyor.kinaye yaptığın başka birşeyler söylemek istediğiniı düşündüm.problem yok.

Akıncl , yine karışmış ortalık ...

Senin girdiğin vw ile alakalı topiclerde nedense bu tür konuşmalar sık oluyor ve bu mesajlarda benim hiç hoşuma gitmiyor , kullanılan bu üsluplar ve mesajlar sebebi ile foruma sadece okuma amaçlı giriş yapıyorum , yorum yapmıyorum ... Bu mesajımdan sakın senin yüzünden forumdan uzaklaştığım anlaşılmasın Daha olumlu ve yapıcı mesajlar kullanman , sana cevap veren kişilerin ve verecekleri cevapların kaliteli ve olumlu olmasını önemli ölçüde etkileyeceği kanaatindeyim ve dolayısı ile foruma hoş olmayan mesajlar yerine doyurucu ve kaliteli mesajlar hakim olacaktır.

Lütfen mesajlarına dikkat et , lütfen mesajlarımıza dikkat edelim ...

ne kadar belli dimi birilerinin nasıl bir kişilikte oldugu herkes bıkmış bu insandan hala utanmadan istenmediğini anlamadan geliyo.

• Akincl , senin mesajlarını biliyorum o konuya girme istersen , senden daha öncede bu gibi bir ricam olmuştu ama sen nedense ısrarla antipati topluyorsun ve topic içerisinde gerginlik yaratıyorsun. Yazdığın mesaja karşılık olumsuz cevapların geleceği tartışılmaz , neden polemik yaratıyorsun ? rahatsız oluyorum bu durumdan açıkça söyleyim sana ve sadece rahatsız olanda ben değilim ... Kimsenin düzeni bozma hakkı yok , yazdığın mesajlara dikkat et lütfen .
  • heLLWeapon , istenmiyor kelimesi biraz ağır oldu sanki ?

herkesin foruma girmesi gayet normaldir , kişiler rahatsız oluyorsa eleştirileri kabul edip kendine çeki düzen verebilir .
  • Bir gün elektrikler kesikti, foruma giremedim. Benim ortaya attığım bir laf yüzünden ortalık fena karışmış.

Arkadaşlar burası VW kullananlarının ve sevenlerinin toplandığı bir topic. Ferit Şahenk hakkında yorum yapmak isteyen varsa yeni bir topic açabilir, yorumda bulunmak isteyen de orada yorumunu yapabilir. Bu topici karıştırmanın manası yok. Herkes bu konu kapansın diye yazıyor ama iğneleyici bir-iki cümle yazmaktan da kaçınmıyor..

Özellikle Akincl, ikimizin arasında geçen ufak bir mevzu oldu, bitti. Başkalarının yorum yapması da gayet normal, sonuçta yazdığımız cevapları isteyen herkes görebiliyor. Ancak senin sert uslübün yüzünden karşındaki bir karşılık vermek istiyor. Senin de haklı olduğun konular var, haksız olduğun konular. Burada onlar tartışılır, biter. Ancak birbirimizin kişiliklerini tartışmak son derece yanlıştır diye düşünüyorum.

Lütfen verilen cevapları alttan almaya çalışalım. Ortamı germenin anlamı yok. Sonuçta yazdıklarımız da Ferit Şahenk'in de pek fazla umrunda değil. O yüzden bu gereksiz konunun kapanmasını rica ediyorum. Ortaya attığım laf için de herkesten özür dilemek istiyorum.

• vw de zam durumları ne alemde bilen varmı?
  • beyler yeni golf 5 aldık 102 hp lerden.Araba yı beğendim ancak 2. viteste çok cansız yokuşlarda fln zorlanıyor.Bu nedendir yeni olmasıyla alakalı olabilirmi?Performansta başka sorun yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyle_

vw de zam durumları ne alemde bilen varmı?

Ben bugün baktım yeni fiyat listesine biraz dokundurmuşlar fiyatlara.Ben arabayı aldıktan bir hafta sonra 500 YTL çekmişlerdi fiyatı şimdi benim aldığım fiyatın 250 YTL üstüne gelmiş 2006 POLO TRENDLİNE + ABS
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: guide

quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: EsrarliSerseri

anladık tartışmza olucak ama yuuznu bılem gormedıgın adam için bu kadar savunma neden onu anlamadım yaa ferıt mıdır nedır bızene onlardan yaa sen kendı dalgana bakk bosvetr bunlarrıı aksam aksam
    co

adamın kim olduğu önemli değil.herşeyin suçlusu o adammış gibi gösterilmesine arkasından konuşulmasına tepki gösterdim .

zaten tepki gösterdiğim kişi de hatasını belirtti.

seviyesizin biri de çıkıp beni eleştiriyor.nasıl iş bu ya

@ugrvw

doğuş tan insanların çektiğini ben de biliyorum .hiç merak etmeyin

Sana kalmadı tepki göstermek arkadaşım seviyesiz kelimesini bir daha kullanma ok?Yoksa gerçekten seviyesizleşirim ayıp olur terbiyeni bil

Ben sana durup dururken o kelimeyi kullanmadım ki.bana ters gelene istediğim tepkiyi veririm.sen buna karışamazsın.sana kalmadı.ok?

ben terbiyemi gayet iyi biliyorum.hiç merak etme.

@ahmey

adamın kim olduğu yukarıda yazıyor.kinaye yaptığın başka birşeyler söylemek istediğiniı düşündüm.problem yok.

Akıncl , yine karışmış ortalık ...

Senin girdiğin vw ile alakalı topiclerde nedense bu tür konuşmalar sık oluyor ve bu mesajlarda benim hiç hoşuma gitmiyor , kullanılan bu üsluplar ve mesajlar sebebi ile foruma sadece okuma amaçlı giriş yapıyorum , yorum yapmıyorum ... Bu mesajımdan sakın senin yüzünden forumdan uzaklaştığım anlaşılmasın Daha olumlu ve yapıcı mesajlar kullanman , sana cevap veren kişilerin ve verecekleri cevapların kaliteli ve olumlu olmasını önemli ölçüde etkileyeceği kanaatindeyim ve dolayısı ile foruma hoş olmayan mesajlar yerine doyurucu ve kaliteli mesajlar hakim olacaktır.

Lütfen mesajlarına dikkat et , lütfen mesajlarımıza dikkat edelim ...

ne kadar belli dimi birilerinin nasıl bir kişilikte oldugu herkes bıkmış bu insandan hala utanmadan istenmediğini anlamadan geliyo.

bana polemik yaratma diyenlere bak.lafını bil ve kendi kişiliğine bak.utanması gereken biri varsa o da bence sensin.tanımadığın insana basit diyorsun.

@guide

ben de senin mesajlarını biliyorum.senin sürekli beni suçlu gösterme istediğinden rahatsız oluyorum

biraz da hatayı kendinizde ararsanız iyi olur.bana olumsuz cevap yazıp iki insanın arasına giriyorsun.

konu benim için kapandı diyorum ama yine de beni suçlamaya, istenmeyen insan ilan etmeye çalışıyorsunuz.

hakeret ederek biryere varamazsınız.bunu da hatırlatırım.benim kişiliğime laf eden şahısı da objektif bir insansan umarım kınarsın.

gerginlik yaratıp uzatan ben değilim.konuyu kapatın.bitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 2 Haziran 2006; 0:56:23 >

• listeye benide ekleyin
    önce 2001 bora 1.6 trend
    sonra 2004 passat 1.6 trend
    şimdi 2006 passat 2.0 confort
    vw den şaşmayın şaşırmayın
  • piyasada yan sanayi xenon farlar gırla gidiyo bir çok araca monte ediliyor
    bu ürüner 2006 passata monte edilebilir mi ?

bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: asistina

piyasada yan sanayi xenon farlar gırla gidiyo bir çok araca monte ediliyor

bilgisi olan var mı?

geniş bir bilgim yok ama oluyor diye duydum

bu arada passatlar H4 mü H7 mi?
  • Valla bizim arkadaş Golf e yaptırdı, orjinali daha iyi deyip söktü sonradan
    quote:

Orjinalden alıntı: asistina

piyasada yan sanayi xenon farlar gırla gidiyo bir çok araca monte ediliyor

bilgisi olan var mı?
  • bizim tanıdık golf 4 üne yaptırdı ve beğendi dostum piyasada kalite kalite xenon var ve piyasada genelde bi-xenon yapan kimse yoq belki ondandır ayrıca 250 ytl ye bile artık xenon takıyorlar ama onların ampulleri fazla dayanmıyormuş galiba neyse ama dışarıdan taktıracaksan ii araştır sonra üzlme servisine yaptırırsan her zmn üzülüyorsun çünkü piyasadaki fiyatın genelde 2 katı oluyor
  • Arkadaşlar yurtdışında yaşayanların ülkeye araba getirme olayı hakkında bir bilgisi olan varmı baktımki toureg in bile full 5 lt tdi ının fiyatı 50.000 € (vergisiz olunca baya bir fiyat düşüyor)
  • arkadaşlar plastiği boyadım ama afedersiiz .ok gibi oldu fazla oldu boya tinerleyip bi daha yapcam
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.