Şimdi Ara

[[_____________VOLKSWAGEN KULÜBÜ_____________]] (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
8
Favori
187.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar mereba bayiden 2013 polo comfortline 1.4 polo şipriş verdim, nisan ayının ortasında gelcek.. jant taktırmak istiyorum ne önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraklein

Arkadaşlar mereba bayiden 2013 polo comfortline 1.4 polo şipriş verdim, nisan ayının ortasında gelcek.. jant taktırmak istiyorum ne önerirsiniz ?

17 inçlik vw gti jantını öneririm. Eski golf v aracımda vardı çok yakışıyordu ve pololara daha da güzel oluyor. Hayırlı olsun aracınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: inci birinci

quote:

Orijinalden alıntı: buraklein

Arkadaşlar mereba bayiden 2013 polo comfortline 1.4 polo şipriş verdim, nisan ayının ortasında gelcek.. jant taktırmak istiyorum ne önerirsiniz ?

17 inçlik vw gti jantını öneririm. Eski golf v aracımda vardı çok yakışıyordu ve pololara daha da güzel oluyor. Hayırlı olsun aracınız

Tşkler.. evet beimde hoşuma gitti
  • Fan değilim.Çiçeği burnunda Golf 7 Confortline DSG Petrol Mavi sahibiyim.Birçok opsiyon ile mesela ledli xenon,camtavan,led stop,hız sınırlayıcı,siyah deri,bt ve 5.8"ekran gibi
  • Vw Polo Bluemotion 1.2 Tdi hortlatalım
  • Polo Classic 6KV2 1.6 75 HP ALM Trendline 2001 Beyaz
  • arkadaşlar hayırlı akşamlar.
    2001 model dürbün göğüs polo almayı düşünüyorum.
    bulabilisem sanruflu ve düşük km'li arıyorum uzun süre binmeyi planladığım için.
    sahibinden.comda sanrufsuz 140bin üstündekilere 18.500 den aşağı çeken yok. piyasası çok yüksek, yoksa sahipleri fazla fiyatmı çekiyor. fikirlerinizi rica ediyorum.
    saygılar...
  • konuyu yeni gördüm polocular kervanına benide ekleyebilirsiniz :)

1997 model 1,6 3 kapı (şagal) mavi :)

İstanbuldakiler yolda görürseniz selam verin :)

34 L 7544
     [[_____________VOLKSWAGEN KULÜBÜ_____________]]
  • "vw polo 1.4 tdi comfortline 2004 dizel" kullanan var mı? Bir kaç sorum olacak bu hafta içi almayı planlıyorum.
  • 2012 Polo Comfortline 1.6 TDI DSG ile aranıza katılıyorum. Kazasız, belasız günler dileği ile..
  • 2015 Polo Gt En guncelinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 touran ile yakın zamanda katılacağım. Yalnız 2006 da açılmış konu. Resmen yıllara meydan okuyor

• Herkese merhaba

Altur Volkswagen den 2015 model sıfır polo satın aldım. 1.4 90 hp manuel. Aracın 2. günden itibaren devir göstergesi çalışmamaya başladı (araç giderken gösterge sıfırda sabit kalıyor yükselmiyor) Elimde her türlü video ve fotoğrafı mevcut olmasına rağmen Altur yetkilileri ve servisi bu durumda aracın değer kaybını hiç bir şekilde karşılamadılar. Siz siz olun Altur dan hiç bir şekilde araç satın almayın. Aracım sıfır olduğu halde ilk günden itibaren değer kaybetti ve gerekli hassasiyeti göstermediler.
  • Bir videoda benden

• Herkese slmlar.

2004 model vw polo 1.4 trendline sahibiyim.

Aracım tüpsüz 85 binde.

Sorunum şöyle ki aracı ilk çalıştırdığımda rölanti seviyesi 1000 1100 devirlerde oluyor. Fakat belli km gidince aracın rölantisi 650 civarına kadar düşüyor. Işıklarda veya durk kalklarda zorlanıyorum bazen stop ettiğim bile oluyor.

Boğaz kelebeğini temizleyip adaptasyon yaptırdım yine bir değişme olmadı malum bu araçlarda rölanti ayarı olmuyormuş elektronik olduğu için ecu kendisi ayarlıyormuş.

Aracımın rölantisini 900 1000 civarına sabitleyebilmek için ne yapmam gerekiyor, tavsiyeleriniz nelerdir??

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.