Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.347
Cevap
45
Favori
175.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Play store a girmiyor Twitter a girmiyor Sahibinden e girmiyor Speedtest e girmiyor müşteri hizmetleri çözüm üretmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49.90 iyi fiyat.
    Hemde yalın internet.
    Ben de internet bağlatacağım eve şuan tek sorun modemim yok hangi modemi almalıyım
    bir de hattım türk telekom. Vodafone taşımam gerekiyor dimi bu kampanyadan yararlanabilmek için ?
  • Arkadaşlar daha önce TTNET den VF geçtikden sonra ping sürelerimde artış oldu normalde aynı bölgeye test yapınca 5-6ms çıkarken VF ile 22-30ms bazen 40-50ms gibi değerler görmeye başladım. Yurt dışı çıkışı normal gibi ama Türkiye içi farklılık göstermekte, birde 192.168.20.1 diye bir gatewayden çıkıyorum bölgem Yalova ama POP çıkışım Bursa olarak gözüküyor acaba sorun bu yüzden mi oluyor yoksa sizdede benzer bir sıkıntı varmı ? sizde bu testleri aynı şekilde yapıp paylaşa bilirseniz iyi olur, iyi günler...

Yer : Yalova Merkez
    Paket : 64Mb - 240 Katlayan

İstanbul Vodafone

Franfurt SoftLayer

Tracert Sorgum

• Az önce TT'dan geçiş yaptım her şey TT'da olduğu gibi stabil ve sorunsuz.

2 Mayıs 2016 girişim yapıldı arandım ön başvurum teyit edildi.
    3 Mayıs 2016 evrakları gönderdim başvurum alındı.
    4 Mayıs 2016 arandım sesle onayım alındı ve beklemeye başladım.
    9 Mayıs 2016 geçiş sağlandı SMS aldım modeme girdim ve artık vodafoneluyum.

2 aydır sürekli beni oyalayan sebepsiz yere ikna paketlerimi iptal eden ve beni yolunacak kaz gibi gören eski İSS'ma teesüf eder, 11 yıllık müşteriyi kaçıran MH ile başarılar dilerim.

Eğer ki okuyorsa bu süreçte yardımcı olan konuları sürekli silinen ve en sonunda uzaklaştırılan İzmirli hemşehrim Cuma Bey'e teşekkür ederim.
  • Arkadaslar bize aktivasyon tamamlandi mesaji geldi ama kendi modemimiz oldugunu solemistik ama bunun ayarlarini kurulumunu nasil yapacagiz yardimci olacak var mi arayuzden hizli kurulum yaptim ancak girmiyor o verdikleri kullanici adi sifreyi girmememe ragmen telefondan wifi acinca simgesi geliyor baglinti kuruldu diyo ama internet erisimi yok laptopta unlem oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayüze girdiğinizde sadece eski olan kullanıcı adı ve şifreyi değitirip kaydetmeniz yeterliydi. Şu anda yapmanız gereken girdiğiniz bilgileri kontrol edip tekrar denemek şayet olmuyorsa modemi fabrika ayarlarına alıp sıfırdan kurulum yapmanızdır. Bunun için gerekli bilgiyi netten modem marka ve modeli girerek yada duruyorsa kılavuzuna bakarak bulabilirsiniz. Çok farklı bir modem değilse çoğu modem ayarları ülkemize uygun olarak gelir ve yine tek yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifre bölümünde SMS ile gelen bilgiyi dikkatlice girmektir. Dikkatlice diyorum çünkü örneğin; cc1234567t@vodafone gibi olup sondaki "t" gözden kaçabiliyor aynı şey şifre içinde geçerlidir. Bazı markaların telefonla modem kurulum desteği verdiğini de hatırlatmak isterim.
  • Geçmeyen arkadaşlara tavsiyem okuyun !!

yaklaşık 7 aydır vodafone net kullanıyorum. Bundan önce 2 sene doping internet kullanıyordum Allah var bir kere kopma yavaşlama vs gibi sorun yaşamadım ayrıca müşteri hizmetleri inanılmaz iyiydi çözüm üretiyordu.

Taahütüm bitince bok varmış gibi biyerlerim oynamaya başladı ve dopingi kapattırıp vodafone 'a geçtim. GEÇMEZ OLAYDIM. Yaklaşık 3 aydır internetimda inanılmaz dalgalanma var , online oyunlarda kopma oluyor. İnternet bir anda ölümcül yavaşlayıp hiçbirşey yapmaz hale geliyor. BANA VERDİKLERİ İNTERNET HIZI SADECE 3 MBİT. Bunu bile doğru düzgün kullanamıyorum. 5 kere aradım her defasında çözüldü dediler. Ben kendim santral teknisyeniyim, kablo hat vs işim bu. Adam ankastreye gelmiş diyorki hat değerleri buraya kadar çok iyi sizin bina tesisatında sorun var. Bundan önce 2 sene doping kullanmışım hiçbir sorun yaşamamışken bir anda bina tesisatı bozulacak sanki. Kendi kısa devre cihazımla hat değerlerini ölçtüm kablomda kesinlikle kısa devre yok ve sağlam ama hala inkar ediyorlar portlarla oynayıp daha fazla müşteriye hizmet verip soymak için herkesin hat değerlerini kısıyorlar. Bulaştığım güne lanet olsun cebimde 50 mbit internet var evde 3mbit internete giriyorum oda doğru düzgün çalışmıyor bile üstelik iptal etmek içinde para istiyorlar . Haram zıkkım olsun bu paralar onlara Türkiye resmen soygun yeri olmuş fırsatım olsa 1 dakka durmam burada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• VDSL desteklemiyor hattım, 16 Mbps 240 GB AKK gibi bir paket yapılabiliyor mu?
  • Arkadaşlar cs go vb oyunlarda nasıl ping sıkıntısı oluyor mu? 2 yıl dsmart net kullandım böyle bir sıkıntım olmadı

• Kullanıcılardan yorum alabilirmiyiz memnuniyet eskiye oranla nasıl ? Geçiş yapacağım ama kararsız kaldım.
  • Appetite kullanıcısına yanıt
    Hangi tarifeyi alırsan al hattının desteklediği kadar hız veriyolar kota aynı kalıyor @Appetite

• GencFB kullanıcısına yanıt
    Sabırlı bi insansan al ama sabredemiyorsan kesinlikle önermem müşteri hizmetleri sıfır türk telekom altyapısı kullandıkları için bağlantıyı haftalarca uzun sürebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GencFB

Kullanıcılardan yorum alabilirmiyiz memnuniyet eskiye oranla nasıl ? Geçiş yapacağım ama kararsız kaldım.

32 ye kadar 120 akn paketindeyim.

geçiş işlemlerim biraz uzun sürdü ama şuan tamamen çok memnunum. hiçbir olumsuz yönü yok. Online oyunlarda ping sorunu yok, hız tamamen 30 da. (hattım 30 a kadar destekliyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: murazorofangmar

Arkadaşlar cs go vb oyunlarda nasıl ping sıkıntısı oluyor mu? 2 yıl dsmart net kullandım böyle bir sıkıntım olmadı

Bende D-Smarttan geçtim vodafone'a. D-smartta rekabetçi de 50-70 arası alırken Vodafone da 70-80 arası alıyorum.Çok aman aman bi fark yok.

Tabii TR sunucularında 20-25 hep.
  • Arkadaşlar 1-2 saattir internet çok yavaşladı sizdede bi değişiklik oldumu ? Download iyi ama ping cook yuksek. Sayfalar geç açılıyor,video izleyemiyorum..

Speedtest :
    1.210 Ms(ping) kablosuz. Modemin yanından yaptım testi

• Beyler ben interneti kullanıyordum elektrik gitti geldi internet gitti modemi komşularda da denedim ara yüze giremiyorum hiç bir şekilde...Garantiye nasıl veririm?

• 48.89 faturam fix.

• quote:

Orijinalden alıntı: GencFB

Kullanıcılardan yorum alabilirmiyiz memnuniyet eskiye oranla nasıl ? Geçiş yapacağım ama kararsız kaldım.

aralık ayından beri kullanıyorum. Fatura sabit 48.89 TL geliyor.

adil kullanım kotası her ay doluyor üstte bir o kadar daha harcıyorum neredeyse

hız düşüyor ama yine de bana yeterli oluyor.

bu arada asus modem ile kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

2-3 aydır vadofone internetteyim.

en kısa zamanda superonline e geri döneceğim veya ttnete

neden mi.

1. 2-3 aydır diyorum ya .. vadafone deyim diye.. 7-8. gün 3mbite hemen düşürüyorlar. hiç acımaları yok.

2. bağlantı düştüğünden b*k gibi..

3. 16mb olmasına rağmen hiç 16mb bağlantım olmadı.. hep 8deydim .. ( tabiki ilk 8-9 gün :))

en kısa zamanda kurtulmak dileği ile.

Vodafonnenet aboneliğimi toplam 1 ay geçmeden sonlandırdım. Cayma bedelini göze alıp tansiyon hastası olmaktan kurtuldum,adamlarım müşteri temsilcilerinin beyanları bile birbirini tutmayan bir firma. daha ilk günden 3 mbps hız verdiler fırçalayınca düzelttiler, 10. gün gene düşürdüler 3 mbps ye. Dalgamı geçiyorsunuz kızım diyorum hemen savunma; teknik bir arıza düzeltiyoruz hemen. Ayın 9. günü acımadan hızımı 3 mbps ye düşürüyorlar, bakıyorum 62 gb net kullanmışım sözde!! İnternete girmediğim günler bile download görünüyor. Akşama kadar 3 vodafone yetkilisi ile görüşüyorum, ikisi size mesaj falan göndermedik kotanız sorunsuz diyor, 2. si teknik sorun var diyip hat hızımı 8 mbps ye sabitliyor, 3. sü kotanız bitmiş diyor!!! Vodafone süpernet adsl ye geçeceklere tavsiyem; yol yakınken vazgeçin, yok ben illa tadacağım diyorsanız vodafonun verdiği modemi almayın sakın. açık olduğu sürece kotanızı tüketiyor. Tecrübe ile sabittir. Aklınıza kablosuz şifresinin kırıldığı gibi bir fikirde gelmesin modemde wi-fi kapalı.

• meslektaşım selamlar.kota tuketımı acaba evınde bağlı oldugu cıhazlarda neden oluyor olamaz mı?
    uydu cıhazları,tv boxlar,let tv ler ...
    durduk yere kota neden yensın kı ..
    evınde boyle fazlaca netı somuren cıhazlar var ıse bır kacgun bosta dururken bu cıhazları pasıf yapın bakalım yıne aynı mı?
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.