Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.347
Cevap
45
Favori
175.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    türk telekom bütün abone bilgilerini önüne gelene satıyor, öğrenmeleri gayet normal. Kampanya gerçek olabilir ama taşeronlarla kesinlikle iş yapmayın derim.
  • Size tavsiyem vodafone kullanmayın. 7 aydır kullanıyorum. Ankara'nın merkezinde kesiliyor arada. Ayrıca adres değişikliği yaptım aynı il içinde, 30 Nisanda başvurdum, önce alakasız bir ile taşındı, sonra pardon tekrar başlatıyoruz denildi. 28 gündür internet yok ve 76 tl ödeyeceğim o kadar şikayet etmeme rağmen. Bence hiç bulaşmayın, işe yaramaz beş para etmez hizmetleri var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adigeonur kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri işe yaramıyor, kalite sıfır, arada bağlantı gidiyor. 7 aydır tecrübe ediyorum, uzak dur derim. Ben de iyi diye burda okuyup bağlattım, binpişman oldum.

• Vodafone Net firmasına 13 mayıs itibari ile nakil başvurusunda bulundum yasal sürecin 7 ila 14 gün arasında olduğunu bildirdiler. Bu süreç boyunca, defalarca arayarak işlemlerimin hangi aşamada olduğunu takip ettim 6-7 defa müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirdim ve 26 mayıs tarihine kadar her şeyin yolunda gittiğini süreç bitene kadar işlemlerimin tamamlanacağı teyidini aldım.
    27 mayıs günü bağlantım sağlanmadı durumu öğrenmek için aradığımda başvurumdan bir süre sonra adres teyidi için beni aradıklarını ve ulaşamadıkları için işlemi askıya aldıklarını söylediler. Durumun bu şekilde olduğunu 13 gün boyunca bana bildirmedikleri gibi defalarca konuştuğum müşteri temsilcileri işlemlerin yolunda sıkıntısız gittiğini beyan ettiler bu beyanları konuşma kayıtlarında mevcut.şayet durum 27 mayısta dedikleri gibi ise 14 gün boyunca yanlış ve eksik bilgi verip beni mağdur ettiler.
    Şimdi tekrar bir süreç oluşturulduğunu ve işlemlerin bitiminde bilgilendirileceğimi fakat işlemlerin ne zaman sonuçlanacağı konusunda bir fikirleri dahi yok.
    Artık karşımda muhatap dahi bulamamaktayım ve tek yapabileceğimin beklemek olduğunu söylemekteler.

• Vodafone net başvurusunu yapabileceğim bilgili bir abimizi pm'e bekliyorum :)

• Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Şuanki kullandığım vodafone yalın adsl taşeronlar tarafından sağlanıyor olabilir mi? hızım 5,5mbit i geçmiyor. Standart hızım 2,3mbit 2,8mbit arası
  • RazorEmmi kullanıcısına yanıt
    Alakası yok türk telekom santralinden hizmet geliyor modem arayüzüne girip adsl hat değerlerini at.
    taşeron dediysek vodafone adını kullanarak satış yapan yüzlerce ufak tefek oluşum var, abone başına primleri cebe indiriyorlar. Hizmeti vodafone net veriyor, ona hizmeti de türk telekom veriyor
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerim ve hızım

• daha fiber altyapıyı mahalleye getirebilmiş bir servis sağlayıcı yok
    Hat modunu adsl2 plus yap.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    hocam o ayarı nasıl yapabilirim ?
    Ayarlara bakın heryere ilaki çıkar airties modem hariç hepsi kötü.
    Karıştır biraz G.DMT ADSL ADSL2 Plus gibi seçenekler olması lazım hepsi işaretleniyorsa işaretle modemi kapat aç .
  • 1 senedir kullanmaktayız 16 mbps paketi bu ay ne olduysa oldu hiç böyle olmamıştı. Aybaşı olmasına rağmen hız 3 mbps sabit sanki akk geçmiş gibi böyle sorun yaşayan var mı ? MH mi aramaliyim ?

• Hocam bu sorun bende de var bu ay, Mh'yi aradım ama ordakilerde anlamıyor anca internete reset atmasını biliyolar.
  • ArchAngelMichael A kullanıcısına yanıt
    MH yi aramadim. Eve gelince bir baktım hız normale dönmüştü az önce yine dustu. Dengesiz şuan ararsakta birşey çıkmaz dediğiniz gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone ne yapmaya çalışıyor anlamadım ne saçmalık bu ya
  • ArchAngelMichael A kullanıcısına yanıt
    Bende 1 ay boyunca 3 mbit kullandım bu sorun yüzünden bu ay gece düzelmiş şuan 8 mbit sabit
  • Yeni alacaklar uzak durun derim. Ağız tadıyla bi CS:GO oynayamıyorsunuz. 2-2.5mbit hız veriyolar adama küfür eder gibi
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.