Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
547.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isikayhan

Vardı ama geç kaldınız:
    https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/uyumlu-tarifeler-kampanya.php

Alıntıları Göster
    Pahalı

Türk telekomda 3gb 500 dk 1000 sms 18 tl vergisi yok ocak ayına kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerdeyse hiçbir tarife yok gibi
  • ririii kullanıcısına yanıt
    O tarifede 5gb ve 750 dk vardı ama
    bir de devrediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Yapılan işlem doğrudur içiniz rahat olsun resmi galeriye kaydetmiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi athloncu -- 28 Temmuz 2018; 16:31:59 >
  • arkadaşlar vodafone luyum. Yanlışlıkla tarifemi değiştirdim mesaj atarak. Başka bir işlem için atmıştım. Tekrar değiştireyim diyorum o tarife artık yok. Nasıl yapabilirim iptal etmenin bir yolu var mı? Müşteri hizmetlerini aradım olmadı.

Ya da önerebileceğiniz hangi tarife var 20-25 tl bandında dk ve internet olan
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    Gani M var 20 tl'ye 1000 gani ve 100 sms veriyor. ister 1000 dakika internete gir ister konuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 5 Ağustos 2018; 12:10:40 >
  • güncel mevcut abonelerin geçebileceği paket var mı bildiğiniz?
    Gani tarifelerinde sms yok. Orası gıcık. Hepsinin bir arada bulunduğu 3GB veya üstü paket tercihimiz ama bulamadım henüz
  • @parlak47 neden süresiz uzaklaştırıldı.bu konuda herkese yardımcı olan biri neden uzaklaştırılır.

• Sadece dk ve SMS içeren avantajlı bir tarife var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balamirkan -- 16 Ağustos 2018; 12:43:54 >
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    BTK ya şikayet dilekçesi oluşturduğunuzda eski tarifenize geri döndürüyorlar.Ancak bakiyeniz ve yanlışlıkla geçtiğiniz tarifedeki kullanım haklarınız sıfırlanıyor.Baha öyle oldu.
  • Arkadaşlar tt faturalı müşterisiyim. 8gb 1000sms 1000dk yi 27 tlye kullanıyorum. Bu ayarda numara taşıma ile gelebileceğim tarife var mı?

• numara taşıdım vodafone a geçtim ailede kullanan var diye indirimli olacak dediler.

neyse red10 yaptım,

fatura tutarım 49 olmalı idi + numara değiştik diye 20tl , ve sonraki aylarda 2-5 lira falan ek ücret olacaktı güya.

geçen gün fatura ödedim 63TL tamam ama bayiye gidip ödedim. Vodafone yanımda programında ödeme yapmadığım yazıyor. Arada mesaj geliyor sizin fatura şişiyo diye
  • Arkadaşlar 750 dk 2 gb 100 sms civarı olup 25 tl altında tarife var mı

• Vodafone için günlük internet mevcut değil mi ya. Tekrar etmeyen şöyle günlük 1gb veya haftalık 1gb internet lazım da.

• TT de taahhütüm bitti. 1000 dk 1000 sms 8 gb ı 35 tl den veriyor TT.

Vodafone da daha avantajlısını göremedim sanki. Aradm mh yi 8 gb 37 tl dedi. Napmaliyim arkadaşlar ? 1 ay daha beklesem mi

• Kriger kullanıcısına yanıt
    gunluk ve haftalik alinabiilir, yanimda uygulamasinda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam. Türk Telekom'dan geçeceğim. İnterneti bol (8-10 GB) tavsiye edeceğiniz tarifeler nelerdir?
  • Şehre özel tarifelere geçmek için o şehirde oturmak şart mı yoksa o şehirde başvurmak yetiyor mu?

• Arkadaşlar Vodafone da en az 1 gb internetli, konuşma, sms li 20 TL ve altına tarife var mı?

Ayrıca Vodafone fibermax'ta indirim için ailemden birini faturalı hatta geçirmeyi düşünüyorum. 20 TL civarına uygun faturalı, ek masrafsız bir tarife var mı?

• vodafone anadoluda çekmiyor. istanbulda avea da cekiyor heryerde ve cogu yerde vdfn dan iyi

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.