Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
547.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hareketliperde

1GB Hediye İnternet Paketi, son 30 gün içinde numara taşıma ve yeni hat aktivasyon yoluyla Vodafone'a gelen faturasız abonelere 12 ay boyunca tarifesini döndürdüğü her ay için ücretsiz tanımlanır.
    1GB Hediye İnternet için 1GB HEDIYE yazıp 7000'e göndererek kayıt olunması gerekmektedir.
    10 Ağustos 2018 tarihine kadar SMS yoluyla pakete kayıt olabilirsiniz.

https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/internet-hediyeli-tarifeler.php[
    Teşekkür ederim. Diğer pakette mayıs ve haziran son diyor. Karışıklık oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hera09

Mega 3GB; 600 dk konuşma, 3 GB internet ve 1000 adet sms. Fiyat 22 TL

Buna nasıl geçeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6agustosda tahhut bitince suna gecisi yaiyorum onayladim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya mecburiyetten 1-2 aylığına vodafone a geçiyorum faturasıza. Daha önce turkcell de tv plus kullanıyordum 5gb kotalı. Vodafone da aylık 5 tl ye vodafone tv varmış sınırsız. Fakat şikayetvar da bazıları sınırsız değil mobil internet kotasından yiyor demişler. Kullanan arkadaşlar memnun mu , gerçekten mobil internet kotasından yiyor mu yoksa full sınırsız mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakteristik61

Haftaya mecburiyetten 1-2 aylığına vodafone a geçiyorum faturasıza. Daha önce turkcell de tv plus kullanıyordum 5gb kotalı. Vodafone da aylık 5 tl ye vodafone tv varmış sınırsız. Fakat şikayetvar da bazıları sınırsız değil mobil internet kotasından yiyor demişler. Kullanan arkadaşlar memnun mu , gerçekten mobil internet kotasından yiyor mu yoksa full sınırsız mı ?
    ben kullanmıştım askerdeyken, hiç öyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım, tv kanalları da güzel, belgesel ve film kanalları var ekstradan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekçi57 kullanıcısına yanıt
    İyiymiş o zaman. Sınırsız ve mobil internetten yemiyorsa 5tl iyi gibi aylık.

• quote:

İyiymiş o zaman. Sınırsız ve mobil internetten yemiyorsa 5tl iyi gibi aylık.
    evet, gayet güzel. görüntü kalitesi dandik ama, hd falan bekleme

• çekçi57 kullanıcısına yanıt
    Görüntü dandik mi ? Tv plus da kanallar hd idi. Görüntü kalitesi çok kötü ise iş değişir.

• quote:

Görüntü dandik mi ? Tv plus da kanallar hd idi. Görüntü kalitesi çok kötü ise iş değişir.
    ilk ay bedava kampanyası devam ediyor mu bi bakın

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    480p falandır sanırım. Ama 5 lira olması ve sınırsız izleme imkanı sunması fazlası ise telafi ediyor. Diğer operatörlerde sınırsız imkanı yok sanırım. O da çok saçma. Mobil tv hizmeti sunuyorsan sınırsız pakette koymalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

480p falandır sanırım. Ama 5 lira olması ve sınırsız izleme imkanı sunması fazlası ise telafi ediyor. Diğer operatörlerde sınırsız imkanı yok sanırım. O da çok saçma. Mobil tv hizmeti sunuyorsan sınırsız pakette koymalısın.
    Yarın açılıyor hat, ilk ay ücretsiz varsa bir deneyelim bakalım.

• Arkadaşlar konuyla alakasız belki bilmiyorum 27 tl bir TL attım hatta paketimde 27 TL ama gel gör 1 tl lazımmış 28 tl olarak gözüküyor şimdide çözemedim 1 tl nasıl atabilirim yada 5-10 tl. Ciddi anlamda ayar oldum bu online ödeme olayına internet üzerinden 5 tl atmak istedim en az 20 tl ödemem gerek diyor bunu çözebilen varsa yada bilen varsa yazarsa çok sevinirim.

• Bugün numara taşıdım bayi cep telefonuyla ehliyetin fotoğrafını çekti dijitalde geçiş için gerekliymiş başına gelen oldumu

• Turkcell den vodafone a taşıdığım hat bu gün açıldı. Acaba faturasız şu an kampanyalı en uygun tarife hangisi. 20 tl altı minimum 3 gb internetli. Bazen vodafone bayilerinde asıyorlardı yeni geçenlere özel diye.

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Turkcell kimlik fotokopisi almadan dogrudan tablet ile taratip imzayi da tablete attiriyor. Vodafone de oyle bir uygulamaya gectiyse cok iyi. Kimlik fotokopisi vs gerekmiyor.

• scan S kullanıcısına yanıt
    Bugün vodafone'a geçiş icin basvurdum. Eski usul sozlesmeye imza attik birde ehliyet fotokopisi aldi.

Turkcelin sistemi gayet basarili dediginiz gibi

• Haftaya köye gideceğim orda internet yok.

Şöyle 4,6 ve ya 8 gb olan fiyatı 30 tl yi geçmeyen bildiğiniz tarife var mı ??

Vodafone de olur başka hatta.
  • 25 TL + 1,88 TL vergi ile 3 GB 750 DK 1000 SMS tarfesine geçiyorum sanırım daha iyi faturalı bir tarife yok. Varsa bilgilendirirseniz sevinirim. TT'den hattı tasıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 25 Temmuz 2018; 18:41:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

25 TL + 1,88 TL vergi ile 3 GB 750 DK 1000 SMS tarfesine geçiyorum sanırım daha iyi faturalı bir tarife yok. Varsa bilgilendirirseniz sevinirim. TT'den hattı tasıyorum.
    Vardı ama geç kaldınız:
    https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/uyumlu-tarifeler-kampanya.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

Vardı ama geç kaldınız:
    https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/uyumlu-tarifeler-kampanya.php

Alıntıları Göster
    o tarihte askerdim istesem de geçemezdim

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.