Şimdi Ara

Vodafone TV (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
3
Favori
49.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende vodafone TV hediye paketini kullanıyorum, S sport'ta maçları izliyorum ancak görüntü kalitesi tatmin edici değil acaba full paketi satın alırsak kalitede artış olur mu 1080p falan hem webte ve android tv'de izleme şansımız da varmış? Acaba full paketi kullananlar yeşillendirebilir mi burayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodolphuS -- 5 Ekim 2020; 20:13:29 >
  • Bir ara full paketi kullanıyordum ama ücretsiz olanı kullanmadığım için farkı bilmiyorum. Benim için yeterliydi ama 1080p miydi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 5 Ekim 2020; 20:46:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rodolphuS kullanıcısına yanıt

İnternet hızınızla alakalı otomatik çözünürlük pcde pek tatminkar görüntü yok,ancak telefonda 720p olarak izliyordum kanalları,gayet iyiydi full paket alıyordum her ay.

İlk acıldıgında kanal görüntü 144p gibi baya kötü 1 dk içerisinde felan hıza göre görüntü dengeleniyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 5 Ekim 2020; 20:49:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden yayın kalitesini ayarlayamıyoruz? 2 gb kota anında bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rodolphuS

Arkadaşlar bende vodafone TV hediye paketini kullanıyorum, S sport'ta maçları izliyorum ancak görüntü kalitesi tatmin edici değil acaba full paketi satın alırsak kalitede artış olur mu 1080p falan hem webte ve android tv'de izleme şansımız da varmış? Acaba full paketi kullananlar yeşillendirebilir mi burayı.

Bu arada sadece ssport önemliyse vodafone fırsatlar dünyasında mevcut ücretli aboneliği olmayan veya yeni başlatılan üyeliklerde kullanılabilecek 30 günlük kod veriliyor.

• bu vodafone tv yi mi boxta kullanma durumu yok mu yapan var mı hediye olan paketi

• quote:

Orijinalden alıntı: pozitivee

bu vodafone tv yi mi boxta kullanma durumu yok mu yapan var mı hediye olan paketi

Hediye paketi TV Box'a bağladım fakat açılmadı full paket ile açılıyormuş.

Arkadaşlar full paket kullanan var mı acaba ? S Sport'un web'te açılmış haliyle bir ekran görüntüsü alabilir miyiz kalitesini anlamak amacıyla.

• rodolphuS kullanıcısına yanıt

hiç sorma hediye paket sadece cepte çalışıyor. tv ve smart özellikli cihaz için full paket lazım. İş olsun diye 7 tl liği hediye ediyorlar onda da sınırsız internet yok, sonra wifi dan izleyeyim değince 9 TL liği al diyor. ne anladın o işten o zaman :)

• Pcden izliyorum çözünürlük arttığından kalite kötüydü, tv için daha kötü olacağı kanaatindeyim ama sürekli kullanıcı varsa alsın full paket denesin memnun kalmazsa mobilden izlemeye devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 6 Ekim 2020; 15:20:47 >
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Full paketi mobil veriyle pcden açarsak kotadan gidiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nefer1963 N kullanıcısına yanıt

Onu denemedim hocam malesef bu konuda bilgim yok.

• yakın zamanda vodafone net'e gectim, yanında ücretsiz vodafone tv kullanımı verdiler. fakat bazı kanalları izleyemiyorum nba tv, fox crime, natgeo gibi. video playerda loading icon dönüp duruyor, hata da vermiyor. ama ssports, trt vb kanalları açıyor. neden olabilr sizce?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomv -- 18 Mart 2021; 13:50:11 >
  • Venomv kullanıcısına yanıt

evet açılmayan sistem hediye ediyorlar :) ancak telefondan izleniyor

• Vodafone tv mobil olarak sadece normal yayınlar açılıyor benim üyelikte ? Yani diğer ücretli kanallar Fox-Fx vs açılmıyor,sadece dönen kırmızı bir simge çıkıyor öyle bekliyoruz.Bu neden olabilir ?

• Verdikleri üyelik wifi ile izlenmiyor. İnternet çekim de berbat resmen pişmanlık oldu Vodafone an itibariyle

• Arkadaşlar kutusu falan var mı bu cihazın? Ailemin evine almak istiyorum da, uygulamayla falan uğraşmadan direkt hdmi girişinden kutu kumandasıyla kullanabilirler mi?

• selamlar, xiaomi mi box s alıp evde vodafone tv kullanmayı düşünüyorum. tarifem sınırsız tarife. kutuda vodafone tv uygulaması var mı acaba arkadaşlar? iptv falan uğraşmak istemiyorum. gerçi konuya hakim de değilim, belki de daha rahattır iptv..

• Ben red abonesiyim. Sadece ssportlar çalışıyor. Fox ve national geograpgic kanalarında dönüp duruyor açılmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt

o kanallar HD hız düşükse yavaş açılıyor wifi ile sabit internet ile dene fiber ve VDSL için hız 20~100mbps olsa iyi olur...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.