Şimdi Ara

Vodafone TV (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
3
Favori
49.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ücretsiz red paketi tv box'ta kullanabiliyor muyuz?
  • Selamlar,

Ben de Sony de yeni kullanmaya başladım ancak HD kanalların dahi görüntü kalitesi kötü duruyor. Akan yazılarda ise arada bitrate sorunu yaşıyor gibi. Acaba görüntü kalitesini zorlayabileceğimiz bir yol var mıdır? Aradım taradım ama bulamadım kendim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android tv de kumandayla kullanamıyorum normal tablet ekranı çıkıyor tv box kullananlar da böyle mi

Vodafone TV
    Vodafone TV

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon GALATASARAY

vodafone tv'yi mibox s chazımla televizyonumdan hergün izliyorum bir sıkıntıda yaşatmıyor.
    Hocam kumandayla geçiş yapabiliyor musunuz? Arayüz mobilden farklı mı
  • Merhaba ben kullanamıyorum kabul etmiyor.

• Şampiyon GALATASARAY kullanıcısına yanıt
    Bende bir haftadır bu şekilde kullanıyorum. Full paket 10 lira. Fakat görüntü kalitesi çok iyi değil. Uygulama üzerinden kalite ayarı yok. Netflix gibi net değil sanki

• Vodafone tv telefonun internetinden laptopa bağlanınca internet paketinden harcıyor mu?

• Full paketim var, cepten izleyebiliyorum. Mi box a yükledim ancak hiçbir kanal açmıyor? aynı saorunu yaşayan var mı?
  • Venomv kullanıcısına yanıt
    Ben denedim harciyor.Malesef hdmi ile ekrana verdim.720p goruntu verdi oyle full hd degil.Onada razi iken bi muddet sonra kontrol ettigimde kotamdan gittigini gordum.Vodafone un buna cozum bulmasi lazim dycemde.Adamlar ban hediye internet veriyor her ne haltsa gunu en yakin olandan gitmesi lazimken gunu uzak olan internetimden yiyor Resmen soyguncu

• ltrg kullanıcısına yanıt
    en mantıklısı en büyük ekranlı telefon alıp izlemek. vodafone tvyi 5.5 inç telefonla izliyorum. ekran 7 inç olsa izlemek keyifli olurdu.

• Full paketle pcden izleyebiliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayardan çözünürlük genişliyor tam bir çamur görüntü ile izlemek isterseniz bilemem 10 lira bulunan kanallara kıyasla gayet tabiki uygun lakin telefon ekranınız büyük ise tad alırsınız.

• Tarayıcıda pencere küçülebildiği için , ayrıca resim içinde resimi de destekliyor oynatıcının üzerine sağ tıklayınca.

• Merhaba, Vodafone tv yi cep telefonunumdaki uygulamasından sorunsuz izliyorum. Fakat mibox a kurduğumda veya cep telefonumun tarayıcısından bağlandığımda "vodafone tv full paketi abone olmanız gerekmektedir" şeklinde bir uyarı alıyorum. Bu sorunun sebebi nedir? Çağrı merkezine kayıt bıraktım ancak çözebileceklerine hiç emin değilim. Çağrı merkezi görevlisine Mibox u bile anlatamıyorsunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: sivri13

Merhaba, Vodafone tv yi cep telefonunumdaki uygulamasından sorunsuz izliyorum. Fakat mibox a kurduğumda veya cep telefonumun tarayıcısından bağlandığımda "vodafone tv full paketi abone olmanız gerekmektedir" şeklinde bir uyarı alıyorum. Bu sorunun sebebi nedir? Çağrı merkezine kayıt bıraktım ancak çözebileceklerine hiç emin değilim. Çağrı merkezi görevlisine Mibox u bile anlatamıyorsunuz..
    Miboxla ilgili bilgim olmadığı için bir şey diyemem ama muhtemelen sizdeki eğlence paketi ile sadece telefon ve tabletten kullanılabiliyor, full paket ilave olarak web,tv ya da erişilebilen her yerde kullanılabiliyor. Full pakette mobil uygulamadan mobil internetle kullanınca veri de tüketmiyor sanırım. Ssports dışında benim için numarası yok.

• Vodafone tv yi sony android tvye kurdum ancak lutfen internet baglantinizi kontrol edin uyarisi aliyorum uygulamayi acar acmaz. Evdeki baglanti superonline. Bu yuzden mi olmuyor ?

• ATV neden geri alınamıyor?
  • FX gibi kanalların halen dil altyazı seçenekleri çıkmaması çok kötü gerçekten
  • Samsung smart tv de uygulama üzerinde ssport sürekli takılıyor 2 aydır ağız tadıyla maç izleyemedik
    Ama telefon üzerinde böyle bir sıkıntı yok
    TV de sıkıntı yaşayıp sorununu çözen varmıdır?

• Akıllı TV den Wİ FI ile izleyince sanırım Red 12 ile gelen hediye paketten GB lar gitmez di mi? Sport için kullanmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.