Şimdi Ara

Vodafone TV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
3
Favori
49.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone tv kullandım, çok çok memnundum, çalışması için tv aboneliği, hattında 1 mb net olması yeterli ve internetten yemiyor.
    Ama ben şuan kullanmıyorum, çünkü vodafone şimdiki evimde çekmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • november27 N kullanıcısına yanıt
    aslına bakarsan bulunmaz bir nimet vodafone tv net den yememesi ve 10 tl olması çok iyi 1 gb fiyatına sınırsız tv alıyorsun dayı daha ne olsun. interneti çekse süper olacak. benim gibi tel, tv ekranına yansıtırsın çanak antene gerek kalmaz rüzgar yağmur da kesilmeler olmadan izlersin. full izlesen aylık 50 gb üzerinde veri aktarımı olur çok rahat
  • vodafone tv nin tivibu yada turkcell tv+ gibi kutu iceren bir tipi var mi ? Yoksa sadece uygulama ile mi seyrediliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbiat

vodafone tv nin tivibu yada turkcell tv+ gibi kutu iceren bir tipi var mi ? Yoksa sadece uygulama ile mi seyrediliyor
    Hayır malesef
    Sadece uygulamadan çalışıyor

• symbiat kullanıcısına yanıt
    november27 N kullanıcısına yanıt
    https://www.vodafone.com.tr/Net/kablotv-hediyeli-tv-paketleri-kampanyasi.php

Şöyle bir tv paketi sunuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Vodafone tv yi samsung tv de kullananlar var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone tv'yi mibox s chazımla televizyonumdan hergün izliyorum bir sıkıntıda yaşatmıyor.
  • samsung 2015 modele yükleyebilen var mı
  • Video oynatilirken sorun olustu diye hata veriyor baska bu sorunu yasayan var mi? Sabah gayet iyiydi.

• Vodafone fiber max aldım 1 sene oluyor.TV üyelik vermemişlerdi.Geçen gün telefon abonelik başlattım TV 2 GB bazı filmler hariç her şey açık denildi,ama ne bilgisayardan ne Apple tv ile izleyemiyorum.Bırak özel belgesel S Sports kanallarını ,normal Kanal D vs gibi kanalları bile açamıyorum.

Üstelik bu salgın nedeniyle ücretsiz dedikleri halde açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

samsung 2015 modele yükleyebilen var mı
    hocam yüklüyebildiniz mi acaba cevabınızı bekliyorum
  • ben yapamadım malesef

• bende kısa bir süreligine kullandım memnundum gayet iyiydi şuan kullanmıyorum
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Dostum aynı sorun birebir aynı senaryo ile bende de var. Çözüm bulabildin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: .HonoR.

Dostum aynı sorun birebir aynı senaryo ile bende de var. Çözüm bulabildin mi?
    Verilen paket eğlence paketiyse tv ve webi dahil etmiyorlar, full paket istiyorlar.

• Temkeş kullanıcısına yanıt
    Ben kullaniyorum Samsung TV'de hocam.Fakat görüntü kalitesi pek tatmin edici değil.Mobil uygulamasındaki görüntü daha iyi umarim TV'deki soruna bir çözüm bulurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ttrl27

Ben kullaniyorum Samsung TV'de hocam.Fakat görüntü kalitesi pek tatmin edici değil.Mobil uygulamasındaki görüntü daha iyi umarim TV'deki soruna bir çözüm bulurlar
    Ben de uygulamayı kurdum ama şifre falan girip login olamadım bir türlü

• Hocam smart TV de izlemen için full paket üyeliği lazım,full uyeysen de izleyici sayisi sinirindan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum

• 7 serisi olan Samsung smart TV ye yükledim ancak 9 serisinde uygulama çıkmıyor. Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEBEP -- 25 Mayıs 2020; 8:48:55 >
  • Vodafone tv kanallar arasında FoxLife kanalın altyazı dublaj seçenekleri çıkmıyor ,acaba kanalın yayınlarında dublaj olarak mı var yoksa seçenekler mi çıkmıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.