Şimdi Ara

Vodafone TV (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
3
Favori
49.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodadone full tv paketim var. Pc den web den seyretmeyi denedim fakat fpa çok düşük geldi bana. Özellikle hareketli sahnelerde resmen titriyor gibi. Gözü yoruyor. Donma olmadı ama bu şekilde pek keyif vermedi. Daha önce denediğim iptv ler gibi kallteli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GEÇEN AYA KADAR AÇILMIYORDU BENDE HEDİYE TV. VARDI BENDE FULL GEÇTİM BEGENMEDİM İPTAL ETTİM SONRA BAKTIM GİRİŞ DEVAM EDİYOR WİFİ DEN DE BAĞLANIYOR. GÖRÜNTÜ KALİTESİDE BAYA TATMŞN EDİYOR. TV 165 EKRAN GAYET NET FİLM İZLEDİM ŞİMDİ 2 GB BİTTİ. BÜTÜN KANALLARDA AÇILIYOR. RED 35 DEYİM PC DEN YOUTUBE GİRMEK İSTEDİĞİMDE DE İNTERNETDEN GİDİYOR , REKLAM DEMEYİM PARALI OLARAK PAKET ALDIM GÜZEL YANI ŞU Kİ YOUTUBE MÜZİKDEN DE İNTERNET YEMİYOR REKLAM YOK BAYA İYİ GİDİYOR ŞUAN

• TELEGRAM DA İNTERNETDEN YEMESE SÜPER OLURDU

• Chandler. kullanıcısına yanıt

Aynı problem bende de var. Hem Gsm de vodefone red paketten gelen Vodefone tv paketim var hem de eve vodafone net aldım. Dediğin gibi hediye verdiler. Sadece ulusal kanallar açılıyor, diğer yabancı kanallar herhangi bir uyarı vermeden boş boş dönüyor açılmıyor. ilk önce paketler çakıştı sandım ama alakası yok.

Bunun için güç bela ulaşıp bir kayıt oluşturdum müşteri hizmetleri tarafında, fakat vodafone net ve tv tarafının müşteri hizmetleri çok kötü, gsm tarafı gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zorba58 -- 1 Aralık 2020; 1:12:13 >
  • Zorba58 Z kullanıcısına yanıt
    Aynen benim de öyle. Dönüyor açılmııyor
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    Bendede durum aynı
  • klon1984 kullanıcısına yanıt
    Aralık ayında bu sorun kayboldu. Kanallar çalışıor .Herkese açtılar gibi birşey duymuştum Aralık ayına özel. Bizim paket mi yetmiyor nedir
  • Full pakette telefon internetini PC ye bağlayıp , PC den izleyince internet gidiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Full pakette telefon internetini PC ye bağlayıp , PC den izleyince internet gidiyor mu ?

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Evet

Alıntıları Göster

Çözüm HDMI mı sadece ?

• quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Çözüm HDMI mı sadece ?

Alıntıları Göster

Onu bilemedim şimdi, yanlış bilgi vermeyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Onu bilemedim şimdi, yanlış bilgi vermeyeyim

Alıntıları Göster

Teşekkürler cevabınız için

• Bilgisayarda tablette internet yemez diyordu bi yerde
  • Arkadaşlar Lütfen bu Vodafone tv nin EPG si ya da yayın akış programı nerdedir..Ekran altında açılan hiç bir açıklama oynayan filme ait değil...Teşekkürler

• elLbufFer kullanıcısına yanıt

pdanet ile pcye aktarıyorum interneti, o şekilde interneti yemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

pdanet ile pcye aktarıyorum interneti, o şekilde interneti yemiyor

Kelimeyi yanlış mı yazdınız ? Anlamadım pek :)

• elLbufFer kullanıcısına yanıt

hayır pdanet+ diye program var araştırmanın öneririm hotspot yaptığını gizliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eroll

Arkadaşlar Lütfen bu Vodafone tv nin EPG si ya da yayın akış programı nerdedir..Ekran altında açılan hiç bir açıklama oynayan filme ait değil...Teşekkürler

Yayın akışının, VF tv ile alakası yok, her kanal kendi proğramını akıtır, VF sadece onu gösterir. Hem çoğu kanalın proğramları, günlük yayın listesiyle uyuşmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam da digitürkte nasıl yayın akışı günlük olarak yayınlanıyor..?Vodafone Tv nin eksikliği bu..Diyelim 200 yayın var hepsini ayrı ayrı girip kontrol etmek zor olmaz mı..?

• eroll E kullanıcısına yanıt
    Hah ha hocam güldürdün beni :)
    Digitürk nere VF nire ki bunları kıyaslayalım
    VF sadece, sitesinden canlı bağlantı havuzu yapmış, ordan tüm kanallara ulaşıyoruz. Yoksa Digitürk gibi işini prof. yapsa daha yüksek fiyat koyar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.