Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 gün önce hocam İzmir buca eğer öyle ise hemen sorayım geçmeyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt
    çok iyi olur, isterseniz özelden numarasını bana verin, ben de 1-2 bilgi alayım arkadaştan.
  • burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Hocam apartmanimiza arkadaşlarınız bu binanın fiber altyapısı Vodafone yükümlülüğündedir gibi bir yazı yazmış ve paket fiyatları konmuş. Acaba sistemden kontrol edebilir misiniz ? Gerçekten adresimde fiber var mı ? DSL altyapısı uzerinden ise almayacağım. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • usmcsas kullanıcısına yanıt
    merhabalar, acık adresinizi özelden yazabilir misiniz ? bi kontrol edeyim
  • burakkosucu kullanıcısına yanıt
    hocam aradım konuştum şuan 100 e 50 kotalı paket kapanmış, 100 e 200 gb kotalı var şuan o da 1-2 güne kapanacakmış siz ne diyorsunuz?
  • elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt
    o paket 25 ine kadar açık. herhangi bir kapanma bilgisi gelmedi
  • Evde 4 gündür vodafone fibermax aktif. Ttnet vdsl de var. Modemler yan yana ... lan kablosunu bi birine bi diğerine takıp sürekli test ediyorum. Ortalama olarak vodafone'da daha düşük ping almama rağmen hiç stabil değil.
    Çeşitli Frankfurt lokasyonlu sunucuda test ediyorum. Her tıkta sürekli 38-60 arası değişik sayılar veriyor. Ttnet vdsl de ise sabit bir sayı veriyor, hiç değişmiyor. Çok nadir 45'se 46 oluyor.

Oyunlarda test ettiğimde vodafone'da bariz lag sorunu yaşıyorum. Kapımıza gelen elemana neden geçiyim diye sorduğumda, '' Biz de 24 mbit vereceiz. Ama vdsl değil, fiber olacak. Daha kaliteli bağlantı. '' demişti. Normalde cuma günü ttnet'i kapattırıp cayma bedeli için vodafona gidecektim. Ama bu ping olayı vodafonu gözümde bitirdi. Umarım iptalde sıkıntı çıkarmazlar. '' Üzülerek '' Ttnet devam ...
  • Vodafone'un sitesinde bu kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir yazıyor. Bu tarihten önce kampanyayı kafalarına göre kaldırabiliyorlar mı?

https://www.vodafone.com.tr/Net/uc-ay-deneme-kampanyasi.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: notimetocryz

Evde 4 gündür vodafone fibermax aktif. Ttnet vdsl de var. Modemler yan yana ... lan kablosunu bi birine bi diğerine takıp sürekli test ediyorum. Ortalama olarak vodafone'da daha düşük ping almama rağmen hiç stabil değil.
    Çeşitli Frankfurt lokasyonlu sunucuda test ediyorum. Her tıkta sürekli 38-60 arası değişik sayılar veriyor. Ttnet vdsl de ise sabit bir sayı veriyor, hiç değişmiyor. Çok nadir 45'se 46 oluyor.

Oyunlarda test ettiğimde vodafone'da bariz lag sorunu yaşıyorum. Kapımıza gelen elemana neden geçiyim diye sorduğumda, '' Biz de 24 mbit vereceiz. Ama vdsl değil, fiber olacak. Daha kaliteli bağlantı. '' demişti. Normalde cuma günü ttnet'i kapattırıp cayma bedeli için vodafona gidecektim. Ama bu ping olayı vodafonu gözümde bitirdi. Umarım iptalde sıkıntı çıkarmazlar. '' Üzülerek '' Ttnet devam ...
    daire girisine kadar fiber cektikleri icin belli bir ucret cikarmicaklarmi ayrilmak istediginizde?

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

daire girisine kadar fiber cektikleri icin belli bir ucret cikarmicaklarmi ayrilmak istediginizde?

Alıntıları Göster
    Daire girişine kadar değil. Evin içinden modeme kadar çektiler. Ama kurulum ücretsiz sanıyorum. İlk 3 ay zaten cayma hakkımız yok mu ? Benim bildiğim bir tek modemi kargoluyoruz. Umarım bir sıkıntı yaşatmazlar. Yarın arayacağım.
  • Şimdi aradılar yarın kurulum için geleceklermiş. 100MBPS 200GB AKN 'li paketi almıştım
  • Agalar taahhüt bitmeden taahhüt uzatabiliyor muyuz? Cayma bedeli vs oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone da 1 ocakta ne olacak arkadaşlar bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevdayeli kullanıcısına yanıt
    Superonline altyapısı. Download 120Mbit ve Upload 6Mbit şuan hiçbir sorun yok. Modemi resetlemek yetti.
    Ping Superonline kullandığım zamanla kıyaslarsam daha kötü durumda online oyunlarda özellikle, fakat TT altyapısı gibi berbat değil.
    Superonline pingim 50 iken, Vodafone'da 60-70 oluyor.
  • Teşekkürler, sorun çözüldü modemi resetleyince garip bir şekilde.
  • ben superonline altyapısındayım tam 100 alamıyorum . 94.8 de kalıyor bir sebebi varmıdır?

başka böyle olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Vodafone da 1 ocakta ne olacak arkadaşlar bilgisi olan varmı?
    Usta az önce konuştum 50 mbit sınırsız fiyat 170 tl dedi. Ben mevcut 50 mbit 100 akn 79 tl ödüyorum. Dedim bitmeden kampanya uygun kampanya taahhüt uzatayım girmesin boru gibi fiyatlar. Dediği şu oldu bana;

1 ocakta mevcut tarifeye akn dolduğunda sadece 10gb’cık ek kota vereceklermiş benim 100 akn 110 olup 110’da dolduktan sonra hızım yine düşecekmiş. 16 mbit’e düşüyordu yine 16 ya düşecekmişim

• quote:

Orijinalden alıntı: just4w0n

Superonline altyapısı. Download 120Mbit ve Upload 6Mbit şuan hiçbir sorun yok. Modemi resetlemek yetti.
    Ping Superonline kullandığım zamanla kıyaslarsam daha kötü durumda online oyunlarda özellikle, fakat TT altyapısı gibi berbat değil.
    Superonline pingim 50 iken, Vodafone'da 60-70 oluyor.
    Memleketteki evde Ankarada ttnet fiber kullanıyorum peder beyin evinde 45-50 ping cs go.

Gaziantep vodafone net kullanıyoum kendi evimde 70-80 ping cs go.

• quote:

Orijinalden alıntı: GavisconDoubleAction

ben superonline altyapısındayım tam 100 alamıyorum . 94.8 de kalıyor bir sebebi varmıdır?

başka böyle olan varmı
    hocam bence bu bile çok iyi. 94 mbps hiç fena değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GavisconDoubleAction

ben superonline altyapısındayım tam 100 alamıyorum . 94.8 de kalıyor bir sebebi varmıdır?

başka böyle olan varmı
    Sen de bulmuşsun kılsızını aramak gibi olmuş hocam :)

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.