Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler aynısı hocam. 77 yapınca yönlendirme yapıyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fly Teknoloji Maduru F kullanıcısına yanıt
    tamam bekleyelim o zaman. internetsiz zor oluyormuş ama

• Superonline'dan Vodafone'a geçiş yapıyorum. Bugün SOL'a iptal talebimi ilettim. Yarın da faks çekeceğim. SOL'dan 100 Mbit hizmet alıyorum ve 4 yıldır neredeyse hiçbir hız sorunum, kesinti vb olmadı. Sitede altyapı iyi. Vodafone'da da umarım aynı şekilde hizmet almaya devam ederim.

Bu arada; SOL'un modemini kullanmayıp Asus router üzerinden dağıtım yapıyorum. WAN şifresini SOL vermediği için forumdan öğrendiğim bilgi ışığında program aracılığı ile öğrenmiştim. Vodafone kullanıcı adı/şifreyi isteyince veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4w0n

Merhaba arkadaşlar, 2-3 gün önce evime Vodafone FiberMax 100Mbit 200GB Akkli paket bağlattım.
    Fakat farklı sunuculara hız testi yapmama rağmen, bağlandığı günden beri upload hızım 0.3Mbit.

Bu sorun için müşteri hizmetlerini arasanız karşınıza bottan başka bir şey çıkmıyor.
    Vodafone FiberMax Teknik destek numarası var mıdır? veya başka yardımcı olabilecek bir numara?

Aynı sorunu yaşamış veya çözümü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Hocam bağlantınız vodafone alt yapısı mı yoksa superonline alt yapısı mı? Download ve ping durumunuz ne durumda?

• Burdaki burak neye nasıl ulaşırız arkadaşlar.Bende vodafone fiber kullanmak istiyorumda.

• recital R kullanıcısına yanıt
    Kendisine özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz.Buyuk ihtimal bu akşama foruma giriş yapar.
  • Ben de @burakkosucu aracılığıyla vodafone 100 mbps/200 akn paketine başvuru yaptım. Bu hafta içi bağlanacak inş.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Evet veriyor, ben asus router ile kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Özel mesaj attım dönüş olmadı.çok teşekkürler akşamı bekleyelim bakalım.

• Fiber başvurusunu burada yazan kişiler üzerinden yapınca özel fiyat falan mı uygulanıyor acaba?

Ben Vodafone üzerinden başvuru yaptım ve 100 Mbit için ilk 12 ay 77 TL, sonraki 12 ay için 97 TL fiyat verildi. Ayrıca cep telefonuma her ay 8GB yuklenecekmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    2 gün önce harika bir fiyat vardı (65₺) şu an kalktı maalesef.Cok şikayet gelince kaldırmak zorunda kalınmış
    Maalesef onu yakalayamadım. Kısmet değilmiş. Peki şu an bana verdikleri fiyatın altında özel bir fiyatlandırma var mı acaba? Normal liste fiyatı bu çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Maalesef onu yakalayamadım. Kısmet değilmiş. Peki şu an bana verdikleri fiyatın altında özel bir fiyatlandırma var mı acaba? Normal liste fiyatı bu çünkü.
    100 MB ocaktan sonra fullsinirsiz internet+ Digiturk Aile Paketi 80₺ fiyatlandırmasi var.Ben yalın interneti seçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fly Teknoloji Maduru -- 16 Aralık 2018; 17:4:24 >
  • Arkadaşlar ne oldu bu Vodafone un sınırsız internet tarifeleri? burakkosucu 15 inde açıklanacak uçacak kaçacak diyordu 15 i oldu ne kendisi var etrafta ne de tarifeler. Başlarına bir iş gelmiş olmasın
  • Bu arada arkadaşlar.. Dün Burak Bey ile zar zorda olsa akşam sohbet ortamı yakalayıp telefondan sordum.Yeni tarifeler Ocak ayında gelecekmiş.Ve mesela şu an 100 MB / 200 GB 89 TL ya; Ocakta üstüne en fazla 30 Lira eklenip tekrardan sunulacakmış.Demek ki; çok yoğun geçiyor.Giremiyor fazla foruma.
    Hocam tekrardan derken kota kalkmayacak mı yoksa? Normalde 100 MBPS akksiz olarak sunulmayacak mı?

• oguzzkaann O kullanıcısına yanıt
    Ben 120 TL derken 100 MB sınırsız dan bahsettim zaten.Burak bey az sonra foruma girecekmis.Duj ben böyle anladım
  • oguzzkaann O kullanıcısına yanıt
    Yani tarifelerin yenilenerek sınırsız olacağını belirtmek istedim orada.
  • makel kullanıcısına yanıt
    ben hep buralardayim ama evraklardaki yoğunluk nedeni ile ofiste kaldım aksam, bakamadım foruma :) bizimkiler hala paylaşmadı 1 ocak fiyatlarını :)
  • elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt
    merhabalar, ben de vodafone fibermax çalışanıyım. ne zaman bu teklif geldi size ve ikamet ettiğiniz il ve ilçe nedir ? eğer suan devam ediyorsa süper olur. bu arada akn kesinlikle kalkıyor, mh nin dediğine pek güvenmeyin. sahsen ben asırı şikayetçiyim kendilerinden.
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.