Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tt 6 mbit interneti kaça satıyor biliyor musun? :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarife daha önce vodafone sitesinde var mıydı? Sanırım vodafone limitsiz tarifeleri açıklamaya başlamış. Fiyatlar maşallah :)

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevdayeli

Bu tarife daha önce vodafone sitesinde var mıydı? Sanırım vodafone limitsiz tarifeleri açıklamaya başlamış. Fiyatlar maşallah :)

evet, vardi
  • Bu arkadaş sınırsız olacak dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetleri bilgisiz.
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Denedim üstat o da olmuyor etkin gözüküyor ama ağ adı hiçbir cihazda görünmüyor. Bunun bir yolu yok mu yahu 5ghz kullanamayacak mıyım ben şimdi.
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    Modemi resetlemeyi denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GavisconDoubleAction

ben superonline altyapısındayım tam 100 alamıyorum . 94.8 de kalıyor bir sebebi varmıdır?

başka böyle olan varmı
    Benim de dikkatimi cekti 95'te kaliyor.

1 hafta oldu baglatali persembe gecesinden beri modemin 10 lu ip sorunu yasiyorum. Musteri hizmetleri bilgisiz. 6-7 kere ariyorsun anca isleme aliyorlar. Burak Bey in soylediklerini yapmasam 2-3 ayda ariza kaydi acamayacaklar.

Sabrimizin son kismindayiz inanin is olarak bize cok zarar ettirdi vodafone. 2 gunde statik ip zor aldik 4 kere aradim. Superonline'da 5 dakikada aldigim sey.

• quote:

Orijinalden alıntı: GavisconDoubleAction

ben superonline altyapısındayım tam 100 alamıyorum . 94.8 de kalıyor bir sebebi varmıdır?

başka böyle olan varmı
    Ping dışında kafaya takılacak pek sorun yok 3 aşağı 5 yukarı 100 olunca elimize bir şey geçmiyor zaten.Yeterki ping sinir etmesin.
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Tabii ki denedim fakat sonuç aynı artık yapacak bir şey kalmadı :)
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    Bir adet şifreli 5 GHz misafir ağ açın, bakalım o görünecek mi?
  • Senelerce TT kullanmış biri olarak, yeminliyim tekrar kullanmamaya ve 3-4 senedir kullanmıyorum, çok memnunum.

Hiç TT'yi Fiber olarak kullanmadım orası ayrı ama ne fark eder, youtube gibi sitelerde bile yasa dışı kullanıcıdan habersiz şekilde hız kısıtlaması yapan bir zihniyetten ne beklenir?

Superonline ADSL 8Mbit ile Full HD videoları çok rahat izlerken, TT 16Mbit internetle youtube veya diğer çoğu internet sitesinde 360p bile zor izleniyordu.

Özetle, TT pişmanlıktır ve kesinlikle uzak durulmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just4w0n -- 17 Aralık 2018; 7:4:20 >
  • Vodafone MH'nin de işleyişi bir tuhaf. Ne istekte bulunursanız bulunun en küçük bir şey için bile.. İsteğinizi önce kayıt açıp not alıyorlar, sonra 48 saat içerisinde sizi arayacaklar diyorlar. Yani ilk MH'yi aradığınızda karşınızdaki kişinin not alıp kayıt açmaktan başka hiç bir yetkisi yok gibi bir şey.
  • bu teknofix nedir? kablonet altyapısi icin turksat mi cekiyor baglantiyi acaba teknofix mi?

• pegasus_2 kullanıcısına yanıt
    O zaman girisi yapilamamistir hocam. Burak kosucudan mi baglamistiniz. Kendisi daha net bilgi verebilir yazarsaniz hemen doner size mesajlara aktif bakiyordu en son

• Hem fiber hem gsm hattini vodafoneye tasiyana fiber icin ilk 2 fatura ediyiruz su dakikadan itibaren

• En avantajlı hangisi aceba bende internet bağlatmak istiyorum

•  VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- Bir kaç gündür Vodafone serverından speedtest yapamıyordum galiba güncellemişler pingim önceden 16 ve 30 arası değişiyordu.

Eski hali

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün 100 MB 200 GB kotali tarifeye geçtim. Aylık 82 lira. Keşke 100/50 varken geçseydim. 65 lira idi. Size iki sorum var hocam;

İlerde bu 65 lira gibi uygun bir tarife gelir mi? Yoksa bu 82 lira verdiğim şuan icin en iyisi mi?

1 ocaktan sonra kota tamamen kalkar mı yani sorunsuz 100 MB kullanacak miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt
    1 ocak sonrası daha uygun tarife çok zor gelir. 1 ocak sonrası akn kalkacak, sınırsız kullanacaksiniz. Ama 2. Yıl 96.80 tl olacak ücretiniz, bilginiz olsun. Evrakları doldurmaya gelen arkadaş eksik bilgi vermiş size

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.