Şimdi Ara

Vodafone Red Tarifeleri yenilendi, artık Digitürk Play hediyeli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
4
Favori
20.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce başka konuda sordugum ama yanıt alamadıgım bir soruyu sormak istiyorum burada:

Şimdi RED M tarife ücreti 80 TL.
    http://www.vodafone.com.tr/Red/tarifeler.php

1. %35 aile indirimi ile 52 TL oluyor.
    http://www.vodafone.com.tr/Red/aile-indirimi.php

2. Bir de Red tarifesindeki aboneler 12’şer aylık 2 fatura dönemi taahhüt vermeleri karşılığında tarifenin aylık paket ücreti üzerinde aylık 11TL indirim alınıyor. (Bu her aboneye geçerli mi sadece numara taşıma ile mi oluyor bilmiyorum bu detayı.)
    http://www.vodafone.com.tr/Red/tarifeler.php (RED KAMPANYA ESASLARI kısmına bakınız.)

Sorum şu; 1. ve 2. kalemdeki kampanyalar birleştirilebiliyor mu? Yani aile indirimi ile 52 TL olan tarifeye 2. kalemde bahsettiğim kampanya eklenebiliyor mu? 52 -11 = 41 TL ile tarife fiyatı harika oluyor çünkü

• Birleştirilemiyor. Taahhütsüz fiyat üzerinden %35 indirim oluyor.
  • Digiturk play paketi kullanınca kotadan düşüyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudebbir

Digiturk play paketi kullanınca kotadan düşüyor mu?

evet.

Spotify ve digitürk playde düşmese bari.
  • İptal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetAlp -- 25 Şubat 2016; 14:26:28 >
  • Geçen vodafone aradı. 4 gb lik bir red paketini 50 liraya vereceğini söyledi.
    Mevcut kamu paketinde aynı şeylere devretmeli 40 lira verdiğim için kabul etmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar, bende avedan- red M tarifesine geçeceğim hattımı vodafone'a taşıyarak. 64 kb lık vodafone hatların şarj çabuk bitirdiğini duydum bu doğru mudur?

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Kamu tarifesinde red özellikleri yoktur.
    10 lira farkla birçok ayrıcalıktan faydalanabilirdiniz.
    Karar sizin tabi.
  • Hakanhasan H kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir Vodafone ekibindeyim ama forumlarda bahsedildiğini görsemde birebir tek müşterimden bu yönde şikayet almadım.
  • NetAlp kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler, taahütüm bitince geçeceğim zaten vodafone'a

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanhasan

İyi akşamlar, bende avedan- red M tarifesine geçeceğim hattımı vodafone'a taşıyarak. 64 kb lık vodafone hatların şarj çabuk bitirdiğini duydum bu doğru mudur?

avea prime dan vodafone red tarifesine gectim.

inanin hala memnun kalamadim vodafonedan. konusurken cok kopuyor ve kapaniyor surekli. sarj olayini bariz yasiyorum. biraz daha sabir diyorum.

128 kb sim kart alacagim.bir dure de oyle deneyecegim. eger olmazsa aveaya geri donecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetAlp

Kamu tarifesinde red özellikleri yoktur.
    10 lira farkla birçok ayrıcalıktan faydalanabilirdiniz.
    Karar sizin tabi.

Ne gibi ayrıcalıklar?

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Ayda bir kullanabileceğiniz 1 alana 1 bedava sinema bileti hakkı.

Özel Red müşteri temsilciniz olur, müşteri temsilcisene en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Aracınızla yolda kalsanız Vodafone 400 tlye kadar ücretsiz çekici hizmeti sağlar.

Kapıda kalsanız Vodafone 100 tlye kadar ücretsiz çilingir hizmeti sağlar.

Yolda telefonunuz bozulsa Vodafone mobil destek ekibi gelir size kullanabileceğiniz bir telefon verir, bozuk telefonu servise ulaştırır.

Budgetten %50 indirimli araç kiralayabilirsiniz.

Yurtdışı aramalarınız varsa 22 ülkeyi kendi heryöne dakikanızdan ek ücret ödemeden arayabilirsiniz.

Ve daha sayamadığım bir çok özellik. Tüm ayrıcalıkların detaylı açıklamasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

• quote:

Ayda bir kullanabileceğiniz 1 alana 1 bedava sinema bileti hakkı.

Özel Red müşteri temsilciniz olur, müşteri temsilcisene en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Aracınızla yolda kalsanız Vodafone 400 tlye kadar ücretsiz çekici hizmeti sağlar.

Kapıda kalsanız Vodafone 100 tlye kadar ücretsiz çilingir hizmeti sağlar.

Yolda telefonunuz bozulsa Vodafone mobil destek ekibi gelir size kullanabileceğiniz bir telefon verir, bozuk telefonu servise ulaştırır.

Budgetten %50 indirimli araç kiralayabilirsiniz.

Yurtdışı aramalarınız varsa 22 ülkeyi kendi heryöne dakikanızdan ek ücret ödemeden arayabilirsiniz.

Ve daha sayamadığım bir çok özellik. Tüm ayrıcalıkların detaylı açıklamasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

yukarda yazmistim,128 kb sim kart icin cepshoplardan talep mi olusturmamiz lazim? bir kac yere sordum.

kimisi vodafone uretmiyor diyor,kimisi ise tedarikcisi getirecte falan da filan da.hic sallamiyor. ne yapmamiz lazim tam olarak?

• .Predatör. kullanıcısına yanıt
    Bizm verdiklerimiz ve shoplarda hep 64 lük kartlar. Şimdiye kadar 128 lik hiç görmedim. Ama bu konuyu öğrenip size net cevap vermeye çalışacağım.

• quote:

Bizm verdiklerimiz ve shoplarda hep 64 lük kartlar. Şimdiye kadar 128 lik hiç görmedim. Ama bu konuyu öğrenip size net cevap vermeye çalışacağım.

tamam hocam zahmet olacak. inanin sarj konusunda cok fark ediyor vodafone ile avea.cekim kalitesi de malesef aveadan dusuk geldi.sebeke tam cekiyor ama mesela video larda cok donma yapiyor.telefonum note3. musteri hizmetleri sifirlama denen seyi ( tabi varsa boyle bisey) iki kez yapti ama sonuc ayni.

128 kb sim kart ile de sarj ve cekim konusu degismez ise operator degismek zorunda kalacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

quote:

tamam hocam zahmet olacak. inanin sarj konusunda cok fark ediyor vodafone ile avea.cekim kalitesi de malesef aveadan dusuk geldi.sebeke tam cekiyor ama mesela video larda cok donma yapiyor.telefonum note3. musteri hizmetleri sifirlama denen seyi ( tabi varsa boyle bisey) iki kez yapti ama sonuc ayni.

128 kb sim kart ile de sarj ve cekim konusu degismez ise operator degismek zorunda kalacagim.

Hocam senin sorunun bölgesel olabilir.
    Heryer de durum öyle değil.

Benim şu ana kadar gittiğim bütün illerde vodafone açık oranda avea dan iyi.
    Üç operatör ü kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

quote:

Hocam senin sorunun bölgesel olabilir.
    Heryer de durum öyle değil.

Benim şu ana kadar gittiğim bütün illerde vodafone açık oranda avea dan iyi.
    Üç operatör ü kullandım.

dogrudur hocam. musteri hizmetleri bakti bir sorun gorunmuyor dediydi bolgenizde.arabada uzun suren konusmalar yapiyorum.sadece bir bolgeyle sinirli degil. cok kere hat kopuyor ve telefon kapaniyor.

• .Predatör. kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler, eğer bir problem yaşarsam geri dönerim ama bir de vodafone'u denemek istiyorum.

• Annemin hattı benim üzerime normal faturalı ben turkcelldeyim hat benim üzerime şimdi ben vodafone rede geçsem aile indirimi olacakmı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.