Şimdi Ara

Vodafone Red Tarifeleri yenilendi, artık Digitürk Play hediyeli (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
4
Favori
20.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direk müştefinin ayağına gidip işlemleri orada yapan ekibiz.
    Hatta reklamlada beyazla çekilen reklamı görmüşünüzdür muhtemelen.
    (Ünlü bir emekli öğretmenmi)
    VODAFONE Fsk diye aratırsanız daha detylı araştırabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beter.böcek kullanıcısına yanıt
    Evet 2. 12 aydada fiyat aynı.

• @NetAlp size 1 soru sormak istiyorum. Yaptıgınız işlem ile bireysel hattı kurumsala çevirmiyorsunuz değil mi?
  • NetAlp kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. PM
  • Sizin adınıza olan bir hatti şirketinizon adına devir işlemini yapabiliriz evet.

• Gözümü karartıp geçtim RED M tarifesine. Aile indirimi ile birlikte 52 TL 'ye 2000 dk, 2000 sms ve 5 gb internet, ve spotify süper olacak. Umarım iş yerimde ve evmde sıkıntı yaşatmaz. Çünkü Avea'dan memnunken iş yerinde birden hiç çekmemeye başladı (baz kaldırılmış.) Turkcell de 1 tık iyisi çıktı Avea'nın. İş yerinde şöyle böyle iyiydi ama o da evimde berbat. Bir de Vodafone'u deneyeceğim. Mükemmel olmasını beklemiyorum ama bir tık iyi olsun yeterli benim için. Çünkü diğerleri de berbat maalesef. Vodafone'a da şans vermeye karar verdim bu yuzden. Beğenmezsem 1 aylık ücreti ödüyormuş Vodafone.
  • teşekkürler hocam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAlp

Red 2016 tarifesini 1000-1000 6 şeklinde alabilirsiniz yeni tarifemiz.
    Ama saha ekibi olarak 2000-2000-6 şeklinde aynı fiyata verebilirim.
    Bu pakette spotfy gibi bazı özellikler dahil değildir.

549 509 5 542
    Sesli yada whatsapp ile ulaşabilirsiniz.

Hocam sanirim vodafone da calisiyorsunuz. Bu red 2016 da normal redlerden farkli bir durum varmidir? Yani internet hizinda vs bir olumsuzluk varmi? Sizden alsak dakika harici bir avantajimiz olurmu ? Bana 1000 dakika yeterli... Birde esimde vodafonlu aile indirimi alabilirmiyiz bu sartlarda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 5 Aralık 2015; 16:51:40 >
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Diğer redlerden farklı bur durum sözkonusu değildir.
    Red içindeki tüm ek avantajlar red2016 içinde geçerlidir.
    Farklı operatörden geliyorsanız yarrlanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetAlp -- 5 Aralık 2015; 17:27:00 >
  • quote:

Red vip tarifesi aile indirimi fiyati ne kadar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam vodafonu anlamak gerçekten güç :( Bugün cep merkezine gittim. Oradaki arkadaşada aynı soruları sordum. Bana dediği bu tarife ile red tarifelerinde sunulan launch hizmetlerinden yararlanamzsınız, launch hizmetlerindede budget araba kiralama kampayası falan varmış ki benim en çok istediğim red avantajıda buydu... Birde eşim vodafonlu bende gelirsem %35 olurmu dedim oda olmaz onunda red olması lazım dedi.

Siteden bakıyorum aile indirimi ve budget kiralama kampanyası hakkında yazanlar ile elemanın dedikleri tutmuyor. Kime nasıl inanacaz bilemedim...
  • fc Karaelmas1907 F kullanıcısına yanıt
    Aile indirimi sadece belirtilen tarifeler için verilebiliyor.
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Size neden böyle söylediler bilmiyorum ama ben söylediklerimi sürekli gerçekleştiriyorum zaten hocam.
    Siz emin olmak için 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayan dilerseniz emin olmak için.
    Yada dediğim şekilde ben işlemlerinizi başlatabilirim.
  • Netalp dostum sana sormak istediğim, suan avea'dayım. Vodafone red l tarifesine geçmek istesem aile indirimi yanında taahhüt indirimi olan 11 tl yi de alabilir miyim. Ödeyeceğim fatura ne kadar olur?

• tuncmanx T kullanıcısına yanıt
    Aile indiriminden yararlanabilmeniz için iki seçenek var.

1. Sizin yada birinci derece yakınınızın hattı vodafone faturalıda olacak ve siz diğer operatördeki hattınızı aile indirimli olarak Vodafone taşıyabilirsiniz.

2. Sizin yada birinci derece yakınınıza ait diğer operatördeki iki numara Vodafona Red tarifesiyle geçiş yapar ve seçtiğiniz birisi aile indirimi alır.

RED L tarifesine tek hatla mağazalarımızda 89 TL TL den, bende 75 TL den sahip olabilirsiniz.
    Aile indirimi alırsanızda 65 TL ödersiniz.
    Verilen indirimler zaten taahhüt ile verilir. Ek indirim alamazsınız mağlesef.
  • quote:

Aile indiriminden yararlanabilmeniz için iki seçenek var.

1. Sizin yada birinci derece yakınınızın hattı vodafone faturalıda olacak ve siz diğer operatördeki hattınızı aile indirimli olarak Vodafone taşıyabilirsiniz.

2. Sizin yada birinci derece yakınınıza ait diğer operatördeki iki numara Vodafona Red tarifesiyle geçiş yapar ve seçtiğiniz birisi aile indirimi alır.

RED L tarifesine tek hatla mağazalarımızda 89 TL TL den, bende 75 TL den sahip olabilirsiniz.
    Aile indirimi alırsanızda 65 TL ödersiniz.
    Verilen indirimler zaten taahhüt ile verilir. Ek indirim alamazsınız mağlesef.

Diger operatör'den kontrat bitmeden vodafone'a gecislerde, ödenecek cayma bedeli konusunda vodafone destek oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fc Karaelmas1907 F kullanıcısına yanıt
    Mağlesef, cayma bedelini karşılayamıyoruz.
  • quote:

Size neden böyle söylediler bilmiyorum ama ben söylediklerimi sürekli gerçekleştiriyorum zaten hocam.
    Siz emin olmak için 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayan dilerseniz emin olmak için.
    Yada dediğim şekilde ben işlemlerinizi başlatabilirim.

pm attım...
  • Netalp hocam red2016'ya siz ile geçsek ne kadar öderiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ermanka26 kullanıcısına yanıt
    Red 2016 için özel indirim veremiyoruz mağlesef.Aile indirimi vereviliriz oda 45.5 tlye olur.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.