Şimdi Ara

Vodafone Red Tarifeleri yenilendi, artık Digitürk Play hediyeli (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
4
Favori
20.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Spotify paketleri yıllık abonelik baştan ödeme olduğu için birşey olacağını sanmıyorum.

burda bahsedilen olay 31 marta kadar Spotify üyeliğini başlatacak olan başlatsin demek isteniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlara göre hesap yapılmaz arkadaş. Ben de red M tarifesi kullanıyordum. Sonra geçen ay 3-4 tl farkla tarifenizi red 10 a geçirelim dediler. Tamam dedim ben de. Demez olaydım. Şimdi bu tarifelerdeki spotify üyeliğini kaldırmışlar. Sadece yeni red 15 ve üstü tarifelerde geçerli. O da en iyi indirimlerle falan 65 e geliyor. 2-3 haftadır etmediğim telefon ve şikayet kaydı kalmadı. Yok olmuyor artık. Spotify artık en üst tarifelerde mevut.

Beni yeni abone olarak 1 yıllık taahhüt başlatmışlar. Yeni abone olunca spotify aktivasyon yapamıyoruz. 31 Marta kadar eski tarifeler aktivasyon yapabiliyor. Bunlar tam adi.
  • Vodafone Red yeni geçiş yapacağım, ama hali hazırda digitürk play spor paketi üyeliğim var.Eğlence sinema paketi de vodafone ile geldiğinde ikisini birleştirebilir miyim ? Yoksa ayrı ayrı çıkış yaparak mı kullanmam gerekecek ?
  • digitürk play spor paketi içeriği nedir?

maçları mı izleyebiliyoruz cepten?

yoksa ev internetinden de izlenebiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.