Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.251
Cevap
58
Favori
165.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone fiber tarifelerine baktığımda genç tarifelerinde upload hızı 20mbit olarak görüyorum. 26 yaş üzerine olan tarifelerde en yüksek hız 10mbit.

vodafone fiber de 20mbit upload almanın 26 yaş üzerinde olarak bir yolu yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetatakan -- 2 Ocak 2021; 23:38:33 >
  • Tam sekiz gün oldu hala modemden haber yok.Elli kere aradım ilgilenicez not bıraktık diyorlar.Arkadaş bir modemi göndermek bu kadar mı zor.Lan bari göndermeyecekseniz ben kendim alayım.Şunlardan modem alan beynime tüküreyim.Türknet , tttnet vs bir şeye geçsem daha iyi hizmet alabilirmiyim dostlar?

• mrti14 M kullanıcısına yanıt

8 gün bişey değil. benim 1 ay olacak nerdeyse hala haber yok. güya modem ve kurulum için gelinecekti. dışardan modem ayarlayıp bağladım. yoksa beklesek internetsiz kalacaktım. ttnet e geçsen çok daha iyi hizmet alırsın şüphe yok. turknet vs ise modem vermiyorlar diye biliyorum bir de kurulum için ücret alıyorlar.

• sloopycan S kullanıcısına yanıt

Bende modemi iptal ettirip kendim modem aldım bugün.Malesef bu seferde hat yok.Şimdi bir de bununla uğraşıyorum.İnternetsiz on günü devirdim.Bu kadar sorumsuz iş yapan umursamaz başka bir firma görmedim.Yıllardır bekleyişin ardından vdsl geldi diye sevinmiştim ama hevesimi kursağımda bıraktılar.

• İlk fatura hediyeli vodafone fiber icin ulasabilirsiniz + herkese red indirimi yapilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk telekom  FTTH/GPON üzerinden vermiyor demi vodafone fiber?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

İlk fatura hediyeli vodafone fiber icin ulasabilirsiniz + herkese red indirimi yapilir.

Sizden üye oldum ilk fatura bizden diye ama odemediniz mecburen ben ödemek zorunda kaldım keseceklerdi. Size mesaj attım benim odedigim faturayı gösterip ödenmiş dediniz bir daha ilgilenmedim iz. Size şimdi nasıl inanilacak

• tsunami_35 T kullanıcısına yanıt
    Sizinle en son 10 Ağustos'ta konuşmuşuz gsm tarifelerimizi sormussunuz. Dediginiz uyelik ve konusma ne zaman oldu bana ozelden atar misiniz kontrol edelim. Gecen hafta buradan son 3 yilda aldigimiz uyelik basvurularinin sayisini cikardik sene sonu calismasi olarak, 784 kişi. Herkesin faturası ödenmiş tek bir sikayet almamistik bugune dek, ilk defa böyle bir şikayet duyuyorum. Ozelden atin oyle birsey varsa ilgilenelim.

NOT: Fatura gecikmeye giriyordu, hat kesilecekti o yuzden ben odedim gibi durumlara girmeyin, bayi sistemine tanimlaniyorsunuz ve kesinti yasamiyorsunuz, bayi sisteminden de fatura son gunune gore degil ayin son gunune gore cekiliyor. Yani birakin lutfen soz verdigimiz seyin takibini biz yapalim, sizleri inanin madur etmeyiz hocam.
  • brnk kullanıcısına yanıt

Nadiren bazi yerlerde verilebiliyor, ozelden adresi atarsaniz sizin icin kontrol edebilirim.

• Bugün bu sirket ile aboneligimi bitirirken 0 tl cayma bedeli ödemem gerekirken bana 300 küsür tl cayma bedeli cikarttilar (korkarim da geri donerim diye) Acik acik musteriye yalan soyleyerek kandirmaya calisiyorlar. Bunu kesinlikle kabul etmedigimi soyleyince yapabilcek bir sey olmadigini isterseniz itiraz edebilirsiniz vs dediler. Baskılarim sonucu iptal ettirdim ve simdi sms geldi hicbir ucret odenmeyecegine dair. Gercekten firmadan ayrilirken boyle bir yonteme basvurmalari iyi ki ayrilmisim dedirtti bana.

• Merhabalar,

Superonline'dan geçmeyi düşünmekteyim. Anadolu yakasında 50 mbit (Vodafone Tv'li) paketi kullanıp memnun olmayan var mı ? Tavsiye eder misiniz

• Vodafone fiber baglatmayi dusunen olursa fatura hediyeli kampanyanin linkini birakiyorum.https://forum.donanimhaber.com/vodafone-fiber-100mbps-95-tl-dh-uyelerine-ilk-2-fatura-hediye--144458320

• ya arkadaşlar bu bela firmanın abonelerinden biriyiz.

16 mbp adsl kitlemişler 80 tl'ye, taahhüt de var, bari vdsl 24 veya 35'e geçelim en azından hızlı olsun dedik.

turknet, millenicom hatta vodafone'dan bile bakınca altyapı 44'e kadar destekliyor ama vodafone'u arayıp arttırın diyorum altyapınız 16'ya kadar destekliyor diyor.

adresten sorguluyorlar evet destekliyor ama kampanyada arttırım yapılamıyor diyor.

bu firma aptal mı ya çıldırma noktasına geldim 5 gündür bi interneti hızlandıramadılar.

• Vodafone dusunmeyip ya da vodafone fiber altyapisi olmayip ya da hic altyapi olmayanlar icin ve sol dusunenlere de ben yardimci olabilirim. Cunku fibere ek adsl,vdsl ve superbox hizmetlerimiz de mevcut. Sayfama beklerim.

https://forum.donanimhaber.com/superonline-fiber-adsl-superbox-dh-uyelerine-ozel-basvuruda-75tl-indirimli--148550791#148550791

• Merhabalar

Upload hızım durduk yerde niye arttı acaba. Var mı hızı artan başkaları merak ettim. 5 den 10a yükselmiş.

Superonline altyapı üzerinden 99 mbps paketini kullanıyorum. Bunlar durduk yerde niye kıyak geçmişler böyle. 🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

• Vodafone fiberde donanim uyelerine özel ilk 2 fatura tarafimizdan hediye. Konu basligima beklerim.

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-fiber-donanim-a-ozel-ilk-2-fatura-hediye--148147588#148147588

• selam arkadaşlar vodafone güncel fiber abonelerine hangi modemi veriyor. elimde hg255s var ama 4-5 sene önce verilmişti daha yenisini dağıtıyorlarsa onu alıyım diyorum

• Arkadaşlar Kayseri süperonline gpon alt yapıda Vodafone net fiber var tavsiye eder misiniz oyunlar ve pingi nasıl

• yunusesss kullanıcısına yanıt

netmaster infinity 401

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.