Şimdi Ara

Vodafone HTC Wildfire S Cihaz Kampanyas (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
4
Favori
122.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Gittiğimizde hemen alabiliyoruz deme cihazı?Ben zaten genç tarifedeyim.

Sadece kredi kartıyla ödeme yapıp cihazı alıcam?

faturalıysan alırsın. Cihaz kalmayacak galiba. Bugün arkadaş ile 2 bayiye gittik almak için =) hepsinde 2şer kişi telefon alıyordu.
  • ben avealıyım ve şirket dolayısıyla numaramı taşıyamıyorum.
    bu telefonu 240 tl ye alanlar memnun kalmazsa ya da kar amaçlı satmak isterlerse pm yeterli, üstüne para veririm anlaşırız.
    keşke numara taşıyabilsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

ben avealıyım ve şirket dolayısıyla numaramı taşıyamıyorum.
    bu telefonu 240 tl ye alanlar memnun kalmazsa ya da kar amaçlı satmak isterlerse pm yeterli, üstüne para veririm anlaşırız.
    keşke numara taşıyabilsem

2. elde 550 yada 500 dü galiba biri satıyor
  • arkadaşlar acil soru:

bugün bu cihazı aldım ve yanında 250mb ta net pakedi varmış vodemnet 250mb pakedi olarak geçiyor..bu olunca benim cepnet aylık paket iptal oldu otomatik..bugün sordum cepnet imi açın diye sıkıntı olabilir tekrar açtırmak çünkü kampanyaya girdiniz dedi..bunu yaşayan var mı?
  • wildfire s satan arkadaş varsa alıcıyım ?
  • Telefonu dün aldım. 1,5 yıldır Android (i5700) kullanan biri olarak RAM'in 512 olmasının ne kadar keyif verici olduğunu çıplak gözlerimle gördüm. Bunun dışında telefon kasası küçük ama ekran 3,2" ve kaliteli. Foto idare eder, HTC Sense arayüzü güzel. Üzerinde çok fazla uygulama ile geliyor, silinebiliyor mu bakmadım ama bu hoş değil, ben kendim istediğimi yüklemek isterim. Dokunmatik başarılı (haddinden fazla , istemeden dokunabiliyorsunuz). Kısacası ayda 40 TL fatura ödeyen benim için 360 TL'ye üstelik de 24 ay ödemek şartıyla tadından yenmez, cayır cayır yakan bir fırsattı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

wildfire s satan arkadaş varsa alıcıyım ?

dükkanımdan inceleyebilirsiniz =) Saygılar.
  • Okuyabildiğim kadarıyla okudum yalnız bir arkadaş bana kısaca şu durumu açıklayabilir mi?
    Ben avea kontörlü hat kullanıcısıyım. Vodafone genç tarifeye geçmek istiyorum dedik. Direk olarak numara taşıyarak bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum? Telefon ne kadara gelmiş oluyor o zaman? Vodafone a geçtim diyelim hat için ödeyeceğim para telefon ücreti hariç vergi filan dahil olmak üzere 25liramıdır? bu 500dk 5000 sms olayı 2 yıl boyunca devam edicek mi? Çok mu sordum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahliyka -- 21 Temmuz 2011; 9:38:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krypthone

Okuyabildiğim kadarıyla okudum yalnız bir arkadaş bana kısaca şu durumu açıklayabilir mi?
    Ben avea kontörlü hat kullanıcısıyım. Vodafone genç tarifeye geçmek istiyorum dedik. Direk olarak numara taşıyarak bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum? Telefon ne kadara gelmiş oluyor o zaman? Vodafone a geçtim diyelim hat için ödeyeceğim para telefon ücreti hariç vergi filan dahil olmak üzere 25liramıdır? bu 500dk 5000 sms olayı 2 yıl boyunca devam edicek mi? Çok mu sordum?

üzerine sabit fatura ve ya ikametgah belgesi olması gerekiyor faturalıya geçbilmek için.

25 yaşını geçmemiş ve 18 yaşından büyükseniz genç tarifeye taşıyabilirsiniz. Bu takdirde telefon size 240 tl extra bir bedel ile olacak ama bunun için de 24 ay boyunca 25 tl lik genç avantaj tarifesinde kalmanız gerek. Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını ne yazık ki saklı tutmaktadır =) Yani değişebilir.

• beyler ben faturalı hat alıp geçmek istedim ama 12 ay boyunca +5 tl daha ödenmesi gerekiyor dediler 'inexo' nickli arkadaş faturasız hat alıp bu kampanyaya geç dedi onu sordum telefoncuya faturasızdan faturalı hatta geçmek 1 ay sürüyo dedi bu doğru mu acaba yoksa bana hemen satmak için mi dediler emin olamadım yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar bir bilginiz varmı bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Orijinalden alıntı: Krypthone

Okuyabildiğim kadarıyla okudum yalnız bir arkadaş bana kısaca şu durumu açıklayabilir mi?

üzerine sabit fatura ve ya ikametgah belgesi olması gerekiyor faturalıya geçbilmek için.

25 yaşını geçmemiş ve 18 yaşından büyükseniz genç tarifeye taşıyabilirsiniz. Bu takdirde telefon size 240 tl extra bir bedel ile olacak ama bunun için de 24 ay boyunca 25 tl lik genç avantaj tarifesinde kalmanız gerek. Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını ne yazık ki saklı tutmaktadır =) Yani değişebilir.

240 değilde 480 gibi bir rakam teleffuz edildiği için sordum hocam. 240 liraysa üzerime fatura var hiç durmamam gerekiyor. Total 240 lira mı ödeyeceğim telefon için? Emin misiniz? Bu süre zarfı içinde peki tarife değişikliği de mi mümkün değilmiş?

edit: Evet tarife değiştirmemem gerekiyomuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahliyka -- 21 Temmuz 2011; 10:31:58 >

• bana çok lazım değil böyle telefonlar ama sırf 5800 den kurtulmak için gittim değiştirdim. hiç değilse kırk yılın başında lazım olduğunda adam gibi internete girer.

kamerasıda güzel. bu 5800 ne kadar iğrenç bir telefon ama piyasada en çok satanda buydu. bir kere aşırı ağır.

yalnız benim bu htc reset attı 3 kere. umarım devam etmez. arama yapıyorum aranıyor yazıyor öyle bir 20 saniye kalıp şak reseti basıyor kendi kendine.

birde normal web sitelerindeki flash videoları açmıyor ? get flash player diyor. neden flash yok halbuki flash 10 destekler diyor özelliklerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihfx -- 21 Temmuz 2011; 10:36:15 >
  • Arkadaşlar komntörlü hattımı faturalı genç tarifesine taşıma tali,matı verdim, ne kadar sürer acaba bana sms vs de gelmedi; başvurum kabul edildi mi nereden anlayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

bana çok lazım değil böyle telefonlar ama sırf 5800 den kurtulmak için gittim değiştirdim. hiç değilse kırk yılın başında lazım olduğunda adam gibi internete girer.

kamerasıda güzel. bu 5800 ne kadar iğrenç bir telefon ama piyasada en çok satanda buydu. bir kere aşırı ağır.

yalnız benim bu htc reset attı 3 kere. umarım devam etmez. arama yapıyorum aranıyor yazıyor öyle bir 20 saniye kalıp şak reseti basıyor kendi kendine.

birde normal web sitelerindeki flash videoları açmıyor ? get flash player diyor. neden flash yok halbuki flash 10 destekler diyor özelliklerde.

Skyfire web browser indirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu telefon nasıl sizce?

android işlemcisi iyi bir telefon Bunun bir alt modelinin fiyatı 700 lira civarı bir telefon düşününki 360 TL ye alıyorsunuz. Sizce nasıl mış bu telefon ?

ekran kücük degil mi ama cok ?

3.2 inc hocam. sana küçük gelmesinin sebebi acaba kenarları fazla aralıklı değil ondanmı

iphonunki kadar olsa iyi olurdu diye düsünüyorum hocam . Cözünürlügü ne durumda ? eski modeli gibi cok mu kötü ekranı ?

Yok eski modelinden daha iyi ekranı . çözünürlüğü arttırmışlar işlemciyide arttırmışlar eski modeline göre.

Anladım hocam ben bu kampanyayı görmemiştim dün hattimi tasima işlemi yaptim vodafoneye.Yeni cep ögrenci olarak belirledik tasıcagimiz tarifeyii.Simdi benim napmam gerekli 5 gün sonra hattim acilcak acildiktan sonra vodafone bayisine gidip napmam gerekli ?

soruma cevap ariyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

bana çok lazım değil böyle telefonlar ama sırf 5800 den kurtulmak için gittim değiştirdim. hiç değilse kırk yılın başında lazım olduğunda adam gibi internete girer.

ekran boyu 5800 kadar bile değil gibi sanki benim bildiğim 5800 3" bu 3.2mis bide
  • gittim vodafone bayisine gorusmeye canli olarak gordum telefonu konustumda adamlarla size 480 e patlar diyor yeni faturali geccekseniz en ucuz tarifede 20+20 olucakmis,telefonuda gordum cok kucuk acikcasi o kadar para vermem ancak millet gibi banada 240 a gelseydi anca alirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

gittim vodafone bayisine gorusmeye canli olarak gordum telefonu konustumda adamlarla size 480 e patlar diyor yeni faturali geccekseniz en ucuz tarifede 20+20 olucakmis,telefonuda gordum cok kucuk acikcasi o kadar para vermem ancak millet gibi banada 240 a gelseydi anca alirdim.

aynen bende yıllardır vodafone abonesiyim tarifemin üzerine 20 lira ödeyecem 24 ay taahhüt verecemde dılo dılo yaylalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

arkadaşlar acil soru:

bugün bu cihazı aldım ve yanında 250mb ta net pakedi varmış vodemnet 250mb pakedi olarak geçiyor..bu olunca benim cepnet aylık paket iptal oldu otomatik..bugün sordum cepnet imi açın diye sıkıntı olabilir tekrar açtırmak çünkü kampanyaya girdiniz dedi..bunu yaşayan var mı?

ayrıca internet sitesinde şu anki tarifeniz (normal telefon tarifesi) genç avantaj yazması gerekirken hiç birşey yazmıyor..seçebileceğiniz tarifeler kısmı da boş...neler oluyor kimsenin bilgisi yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Annem zaten cepavantaj kullanıyordu 55 tl olandan. Ekstra 10 tl vereceğiz sadece aylık. Bize telefon 240 TL'ye geldi.

Ekstra bir ücret yok.

Hayırlı olsun arkadaşım.Bende kardeşimin doğum günü yaklaşıyor aynı tarifeyi benimde annem kullanıyor sürpriz yapacağız =))

240 TL'ye bu cihazı almanın tadıda bir başka olacak yaww

Geçen türkiyede öğrenci olmadığım halde geçen seneki öğrenci akbilimi uzattım, onun kadar zevk verdi valla.

Şarjı az giden arkadaşlar, şebekeyi yanlızca GSM olarak seçsinler ve telefonu gece kapalı olarak 10-12 saat şarja bıraksınlar. Ben 6 saattir kullanıyorum daha %82

hocam bu ayar nerede benimdeşarjım az gidiyor ama dediğin ayarı bir türlü bulamdım..

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.