Şimdi Ara

Vodafone Her Yöne 600DK 1000SMS 3GB internet 19 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
29
Favori
37.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yenilenmesine 20 gün var
    şimdi geçsem parayı 20gün sonra mı alacak acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yararlandım teşekkürler
  • Yeterli bakiyeniz yoksa 2GB1TL->7000 göndermeyiniz Bekleyen opsiyona düşüyor Yeterli bakiye bulunsa dahi yenilenmiyor
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    19 lira varsa hattınızda çeker.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

şuan mega2gb kullanıyorum ama yetmiyor
    yenilenmesine 20 gün var
    şimdi geçsem parayı 20gün sonra mı alacak acaba

Yeterli bakiyeniz varsa Mega yeni tarifesi yenilenir Yoksa bekleyen opsiyona düşer yeterli TL yüklediğinizde tarifeniz yenilenir
  • Faturasız mı? İnterneti doldurma özelliği var mı?

• Teşekkürler
  • 100 dk neden eksik diyorsunuz onu anlamadım, mega yenide de 600 dk var.

• delgado12 D kullanıcısına yanıt
    Doldurma özelliği yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Doldurma özelliği yok

Faturasız mı?

• delgado12 D kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda onun açıklamasını yapmıştım. İlk etapta vodafonedan gelen sms' te 500 dk olduğu yazıyordu. Ancak parlak47 arkadaşımız sağ olsun 500 dk yazsada içeriğin 600 dk olduğu uyarısında bulundu. Ben de buna istinaden ilk mesajı 600 dk'ya göre düzenledim.

• Hat taşıma ile geçsek yararlanabilir miyiz yoksa eski müşterilere özel mi ?

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Yeni müşteri ya da eski müşteri olmak önemli değil. Önemli olan vodafone'lu olduğunuz tarihte bu kampanyaya katılımın açık olup olmadığı. Bununla ilgili bilgi de vodafone tarafından verilmedi.

Geçen sene de aynı tarife olduğunda yanlış hatırlamıyorsam 2 aydan fazla bir süre geçişe açıktı. Yani şimdi hattınızı taşısanız ve bu tarifeye geçseniz sizin için bir sıkıntı çıkmaz gibi. Ancak vodafone'un geçişleri dilediği zaman kapatabileceğini de göz önünde bulundurun.

Şahsi kanaatime göre geçememe ihtimaliniz düşük ancak bağlayıcı bir yorum değildir benimkisi. Riski tamamen size aittir :)

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Halihazırda benzer paketi 22 liraya kullanıyorum ancak tt çekiş kalitesinden memnun değilim.

Bu paketi kaçırırsak biraz boşuna geçmiş olacağız sanırım ama risk almaya değer gibi görünüyor.

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Ben de sizin gibi TT kullanan arkadaşıma geçmesini tavsiye ettim o da 2 haftalık paket süremi harcamadan geçmem dedi. Ama yine de 2 hafta sonra tarifeye alımlar kapanmadıysa risk alıp geçeceğim dedi.

Herhalde TT'den bıkkınlık genel olarak herkeste var.

Dilerim sıkıntısız hallolur işiniz.

• Paketin bitimine 2 gün kalmıştı. Ben de bu tarifeye geçtim. Tarife içeriği 600 dk+1000sms+3gb internet şeklinde yansıdı. Bakiyede 19 lira ve üstü varsa gözünün yaşına bakmıyor kesiyor hemen. Doldurda olduğu gibi 2 gb İnterneti 10 liraya bu tarifede alamayız. Şu 2 GB 1 TL olayı ramazandan sonra da devam etse hiç de fena olmaz.

• 19 liraya 1000 sms 2 gb 500 dakika kullaıyrdum. daha yen hesap yenilenmişti aylık. Attım mesaj. geçiş oldu şimdi.

Eskitarifemin daha a20 günü olduğu için iptal etmezler dye düşünüyorum. 20 gün lira yüklemeyeeğim için bu tarife 20 gün bekleyecek lira yüklememi. Umarm bir şey olmaz.

Teşekkürler bilgi için.
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    İptal olmaz eski tarife, süresi bitene kadar kullanırsınız. Yeni tarife de bakiyeniz en az 19 lira olduğunda yüklenir hatınıza. Geçişiniz için onay geldiyse tamamdır.

• Bende mega2gb kullanıyorum. Doldur özelliğini cok seviyorum.Yalniz bu yeni mega da doldur özelliği var mi şimdi kesin olarak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.