Şimdi Ara

Vodafone Her Yöne 600DK 1000SMS 3GB internet 19 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
29
Favori
37.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone'lu, aylik 19TL'ye 3GB internet, 600 her yone dakika ve 1000 SMS iceren size ozel tarifeye gecis yapmak icin hemen Mega Yeni yazip cevaplayin, tarifenizi degistirin. Iletisim tercihlerinizi degistirmek icin IPTAL yazip 5203'e gonderin. B003

7000'e gönderin. Gelen mesaj bu arkadaşlar. Mega3gb kullandığım için geçmeye değer bulmadım ama yararlanacak çok arkadaş vardır.

Arkadaşlar gelen mesaj bu. Operatörler sonuçta çakal. İşin içinde bit yeniği varsa sorumluluk kabul etmiyorum.

1GB1TL yazıp 7000'e gönderirseniz paket süresi boyunca 1 GB internetiniz olur.

Not: MEGA3GB kullanan arkadaşlar, sizlerin zaten bu tarifenin aynısını kullanıyorsunuz. Buna sadece MEGA3GB kullanmayan mevcut vodafonelular geçsin.

Arkadaşlar mesaj ilk olarak 500 dk olarak geldi ama parlak47 arkadaşımız sağ olsun tarifenin 600dk olduğunu belirtti. Buna müteakip başlık ve konu içeriğini değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_Akd -- 26 Kasım 2017; 22:59:20 >

• Hocam buranın yüzde 98 i mega3gb kullanıyo yinede sağolasın haberdar ettiğin için
  • kelmange kako kako kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dediğim gibi ben de mega3gb kullanıyorum ama şu an mega3gb kullanmayan ve faturasız olan için en iyi alternatif bence
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Hocam 6 ayda bir kontör yüklediğim 2.vodafone hattında denedim mega yeni paketine geçtiniz diye mesaj geldi eşe dosta haber vermek lazım mega yı kaçıranlar için baya sıcak fırsat
  • mega paketi nasıl birşey ona geçiş var mı bitti mi
  • Bir mega 3gb olmasa da sadece 100 dakika eksik. Güzel fırsat.
  • 1 hattım mega3gb idi bugün kendiliğinden bu tarifeye geçti nasıl oldu bilmiyorum msj da atmadık ve ayın 10nunda yenilenecek paketten şimdi 19 TL düştü Wodafonedan klasik hareketler
  • doldur tarifesi mi bu?
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam doldur değil başlı başına bir tarife. Mega3gb kullananlar zaten daha 100dk farkla daha iyisini kullanıyor. Sadece geçen sene mega3gb'tan faydalanamayan mevcut vodafone'lular için en iyi tarife seçeneği
    vodafone taşıyacak için daha iyi tarife var mı hocam
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yok ama varsa daha iyisi hattını taşıyacaklar ona geçsin.

Fakat dediğim gibi mevcut vodafonelular için en iyi seçenek bu tarife
  • Böyle kampanya mesajları almak için ekstradan bir şey yapmış mıydınız önceden ? Yoksa rastgele Vodafone mu yolluyor ?
  • Mega3gb den diye gevsinlerki ben ozel teklifle gecemedim.mega1ou mega3gbye gecirdiler
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Hayır herhangi bir şey yapmadım. Hatta gelmese de olur. İlla ki forumda paylaşan biri olur öyle yararlanırız güzel tarife ve paket olunca :)
  • Mesajınızı anlayamadım ama benim dediğim; hali hazırda MEGA3GB kullananların geçmesine gerek yok, zaten 100DK fazlasını kullanıyorlar. Onun dışında kalan mevcut vodafonelular için en iyi seçenek bu. Kişi MEGA2GB kullanıyorsa 15 lira karşılığında ve tarife kendine yeterli ise onun da geçmesine gerek yok.

Kısacası MEGA3GB kullananlar hariç işine gelenler geçsin bu tarifeye :)
  • Ben faydalandım teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Mesajınızı anlayamadım ama benim dediğim; hali hazırda MEGA3GB kullananların geçmesine gerek yok, zaten 100DK fazlasını kullanıyorlar. Onun dışında kalan mevcut vodafonelular için en iyi seçenek bu. Kişi MEGA2GB kullanıyorsa 15 lira karşılığında ve tarife kendine yeterli ise onun da geçmesine gerek yok.

Kısacası MEGA3GB kullananlar hariç işine gelenler geçsin bu tarifeye :)

Hocam fırsat 2gb tarifesi var babamda. Bu tarifeye geçiş mesajı atsam diğer tarife otomatik olarak iptal oluyor mu? İkisine birden abone olmaz değil mi?
    Mega3gbliler gecmez bence dedim zaten bana ozel teklifle bunu sunduler bdolan2gb daydim gecemedim hata verdi aradik bildirdik genel mudurlukden Mega3gbye gecirdiler 100dk farkla iyi oldu
  • Haklısınız, ben dahil MEGA3GB kullananların geçmesi mantıksız
  • Merhaba, bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Fakat 1TL2GB yazıp 7000 gönderdiğimizde hatalı mesaj dedi. Yazımda hata yok dimi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.