Şimdi Ara

Vodafone Her Yöne 600DK 1000SMS 3GB internet 19 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
29
Favori
37.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vofadone zorla kovmaya çalışıyor bizi galiba, her ay zam yapma istediği bu ne arkadaş
  • bu kampanya vodafone yeni gelenler için mi ?
  • 23.5 TL ye 8gb 1000dk 500sms hangi operatör ve hangi tarife bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 19 tl ye paket yenilenecek diye mesaj attilar 22 tl cektiler kanitlariyla sikayet ettim olumsuz donus aldim.

Sizce Btk ya mi sikayet etmeliyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    bana da aynısını yaparlarsa ben şikayet ederim. çeksinler cezalarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

Bugün mesaj geldi mega yeni 22 TL den yenilenecek diye... 19 TL den devam için Yok mu yeni bir kod ?

Aynı mesaj bana da geldi Mega yeni gibi veya daha uygun fiyatlı paket tavsiyelerinizi yazabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 6 Aralık 2017; 13:51:17 >
  • faturasız hatlar faydalanabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi condemned890 -- 6 Aralık 2017; 16:35:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

bana da aynısını yaparlarsa ben şikayet ederim. çeksinler cezalarını

Btkye sikayet Ettim hocam. Burde laf olsun diye sikayetvara da yazdim bakalim ne olacak. Var mi baska yazabilecegim yer biliyor musunuz? 28 gun sonra farkli operatore gececem gun sayiyorum artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

Bugün mesaj geldi mega yeni 22 TL den yenilenecek diye... 19 TL den devam için Yok mu yeni bir kod ?

Aynı mesaj bana da geldi Mega yeni gibi veya daha uygun fiyatlı paket tavsiyelerinizi yazabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

hey VedaFon'lu :

DAHA UYGUN VODAFON PAKETİ YOK

EN İYİSİ VODAFONU TERK ETMEK

vodafone mutlu müşterisi olsun istemiyor
    her ay kafasına göre tarifeye zam yapıyor tuzak ekran mesajları ile tarifeyi değiştirmeye zorluyor

vodafon sözünde kampanyasında durmuyor
    yaptığı yeni kampanyaları hep kafa çelmek kandırmak ve oltamak için; kandırılmayalım artık
    yanımda salla-kazan sonrası çarka hiç güvenmeyin : 1 aya kalmaz 100 mb ile yetinmek zorunda kalırsınız

vodafondan kurtulmak için tavsiye edilen son tarih 02.01.2018

vedaFon zamanı; az kaldı; Ya Sabır

• vitriol kullanıcısına yanıt
  • Vodafone müşterisinin zekasıyla dalga geçiyor. Geçen aradılar siz şöyle değerli böyle değerli müşterimizsiniz diye cümleye başlayınca herhalde dedim tarifemi ucuzlatacaklar, konuşmanın devamında 25 liralık tarife önerdiler. Şimdiki tarifenin 4Gb olanı. Dedim evde ve işyerinde wi-fi var ihtiyacım yok. Baktı ikna edemeyecek bu sefer tarifeniz pahallanabilir önerdiğimiz tarifede fiyat garantisi var. Dedim pahallandığı gün işime gelen tarifeye ya da operatöre geçerim adam yine konuşmaya devam edince mesaideyim istemiyorum diyip kapattım. Baktılar telefonda çıkan pop-up lar ile tuzağa düşmüyorum bir de sözlü olarak kandıralım dediler herhalde. Gerçi diğer operatörlerin de Vodafone'dan pek farklı olduğuna inanmıyorum müşterisine yaklaşımı konusunda. Her 3 operatörü kullanmış biri olarak yine de en berbat olanı Vodafone.

• Ben Vodafone'dan kaçtım tam 8 yıldır kullanıcısıyımdım ah cem uzan seni özlüyoruz ahh.
  • 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    daha fazla yapabilecek birşey yok hocam. benimde paketim ayın 25inde bitiyor kalan 5 gün ₺ yüklemesi yapmacağım çok kızdım gerçekten. 1 ocakta direk taşıyacağım hattı. 6-7 sene telekom kullandım daha iyidir diye geldim ama daha iyi olsa ne olur bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

daha fazla yapabilecek birşey yok hocam. benimde paketim ayın 25inde bitiyor kalan 5 gün ₺ yüklemesi yapmacağım çok kızdım gerçekten. 1 ocakta direk taşıyacağım hattı. 6-7 sene telekom kullandım daha iyidir diye geldim ama daha iyi olsa ne olur bu şekilde.

Iyi yaparsiniz bende selyf paketlerine bakiyorum uygun duruyor umarim yil basindan sonra zam yapmazlar

• Benimkide 19 tl faturasiz yeni 3 gb +500 dakka +5000 sms ama 1 gb i geceleri

• Dh vodafone'dan taşınıyor

• 19 liradan 22 liraya yükselmiş.
  • Ben de TT ye geçmeyi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.