Şimdi Ara

Vodafone faturasız paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone neden kolay paketler dışında doğru dürüst paket sunamıyor. Eskiden yenilenen paketler vardı 30 günlük onuda kaldırdılar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bizde halen 7-8 senelik eski tip faturasız yenilenen tarife var, bakiyede TL varsa her ay otomatik yenileniyor ama bunu iptal edip kurtulamıyoruz ki, kurtulsak Kolay Paket sistemine geçecektim. İzin vermiyor Vodafone eşkiyası.

Değerli dostları etiketledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Ağustos 2023; 20:43:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile görüştün mü hiç hocam?

• Yakınlarda görüşmedim hocam ama en son bağlanmak imkansızdı. Sizi Arayalım menüsünden arama talep edip bağlansak bile sürekli faturalı hatta geçirmek için konuşuyorlar, üstte yazdığım hususa çözüm ürettikleri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Ağustos 2023; 20:44:36 >
    Şikayet Var, Twitter gibi yerlere yaz, fayda sağlamaz ise CİMER ve de BTK durumu bildir, bunlar da olmazsa geriye 2 seçenek kalıyor;

- Git gel yapacaksınız.

- Faturalı'ya geçeceksiniz ve de yeniden geri Faturasız hatta dönüş yapacaksınız.

İsmi "Kolay Tarife" hocam. Müşteri hizmetlerini arayıp kolay tarife 0 TL olana geçmek istiyorum deyin. (Müşteri hizmetlerini arayıp müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorum deyince sizi anlamadım diyor, 3-4 kere bu şekilde deyince en sonunda bağlıyor değişmediyse)

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-da-ucretsiz-tarife-olmamasi-sacmaligi--143553692-2#152452412

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba. Ben aslında forumda sürekli bahsi geçen aylık ödemeli ve tekrarsız Kolay Paketleri kastedmiştim belki daha uygun olur diye ama fiyatlarına baktım şimdi ve hepsi kol gibi pahalı, senin yazdığın Kolay Tarife'yi de bilmiyordum. Bu Kolay Tarife dediğin şey bu konudan bağımsız olarak "aylık yenilemesiz şekilde Vodafone faturasız hat kullanamama" sorununa çözüm içeren birşey sanırım, değil mi?

Kolay Tarife'de hiçbir paket (kullanım hakkı) olmuyor ve kullanım yaptığınızda standart (yüksek) birim ücretler üzerinden bakiye düşüyor değil mi?

Bu arada bizde 2 tane Vodafone hat var. Aktif kullanılan hat için yazmıştım mesajımı. Diğer kenarda duran hatta 6 ayda bir TKÜ tahsilatına yetecek kadar yükleme yapıp bırakıyorum.

Mesajın için teşekkürler bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Ağustos 2023; 22:36:6 >

• Önemli değil Evet vodafone'un faturasız hatlara tanımladığı paketsiz tarifesi bu. TL yükleyince otomatik 5 TL kesip gani 100 dk yapıyor demişler ama hala bu şekilde mi bilmiyorum. Vodafone'un başka abone alımına açık paketsiz tarifesi yok diye biliyorum. Faturalı'dan faturasız'a geçişte ve numara taşımada bu tarifeyi tanımlıyor diyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 31 Ağustos 2023; 22:32:54 >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.

Yalnız dediğin şekilde "Faturalı'dan faturasız'a geçişte ve numara taşımada bu tarifeyi tanımlanıyor" durumu varsa bizim gibi mevcut faturasız abonelere böyle bir güzellik hayatta yapmazlar sanırım ama sormak lazım tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Ağustos 2023; 22:37:45 >
  • Kolay tarife diye forumda aratınca forumda eski tip tarifelerden geçen var. Bazı müşteri temsilcileri bilmezlikten geliyor ama kapatıp tekrar arayıp 2-3 kere deneyip farklı temsilciler ile konuşunca biri anlayıp yapıyor diyorlardı.

• uyguna paket var mı şuan ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.