Şimdi Ara

Vodafone Faturasız Hat 125 TL (Deprem bölgesindeki illere özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
4
Favori
5.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Adana'da bazı Vodafone bayileri 125 liraya faturasız hat satıyor. Deprem bölgesine özelmiş bu yüzden Adaha'da ikametgah şartı var. Hat alırken e-devletten belge istiyorlar. Çakmak Caddesi ve Küçüksaat bayilerinde bu kampanya devam ediyor. Başka hangi bayilerde var, bilmiyorum.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Cumhurbaşkanı kararıyla depremden etkilenen bölgelerde yaşayanlar ve bu durumu belgeleyenlerden 1 adet yeni mobil abonelik için ilk tesis özel iletişim vergisi alınmayacak. 06.04.2023 tarihli resmi gazeteye bakabilirsiniz.

Normalde hiç ücret almaması lazımken 125 tl ye düşürdük ayağı yapıyor.

• Gaziantep'te de geçerli

• ulan ne vergiymiş be 125e kadar düşebiliyor fiyatı vergiyi çıkarınca
  • illa evin hasar görmüş olmalı dedi.

• Size yanlış bilgi verilmiş. Bizim evim hasarsız raporu var ve ben hat aldım. Sadece e-devletten ikamet belgesi istediler.

• Konu için teşekkürler hocam, Vodafone güzel bir iş yapmış.
  • Cumhurbaşkanı kararıyla depremden etkilenen bölgelerde yaşayanlar ve bu durumu belgeleyenlerden 1 adet yeni mobil abonelik için ilk tesis özel iletişim vergisi alınmayacak. 06.04.2023 tarihli resmi gazeteye bakabilirsiniz.

Normalde hiç ücret almaması lazımken 125 tl ye düşürdük ayağı yapıyor.

• hasar görmüş de bitsin. Gelip evini mi kontrol edicek😂
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt

Hasar tespit kaydı istedi

• aktasonline A kullanıcısına yanıt

Valla hem ikametgah hem de hasar tespit kaydı istedi

• Cumhurbaşkanlığı kararında özellikle depremden etkilenen ifadesi olduğu için doğru bir uygulama yapmış. Kararda deprem bölgesinde ikamet eden deseydi sadece ikametgah doğru olurdu.

• Deprem ülkesi olmamıza rağmen depremzedenin tanımı doğru yapılmıyor. Depremden etkilenen, var olanı düzeni değişen insanlarda depremzededir. Hatta Ankarada bir yakınının evine gidip orda kalmak zorunda kaldın. O kişi bile depremzededir.
  • depremzedeye bedava olmalı.nedir bu açgözlülük.

• Ne kadar hüzünlü ve acınası bir ekonomik kıskaç. Dünyanın diğer geri bölgelerinde böyle bir vahşi vergilendirme var mıdır acaba? Zaten telefon hattı başına her ay 10 lira ödüyorken üstelik. İnsanları anlamak çok zor.

• ana avrat sövüp cıksaydın
  • Genelge çıkmıştı tüm operatörlerde olması lazım

• Normal de fiyatı ne kadar şuan sim kartın

• çarşıya indiğimde gidip bir bakayım
  • Ohal bölgelerinde geçerli, 2hafta önce almıştım 120tl ye ve içinde 20gb,750dk hazır. Sonraki 3 ay 15gb 750dk 250sms 35 TL kolay paket alabiliyorsun.
  • cmngz kullanıcısına yanıt

İkamet yeterli mi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.