Şimdi Ara

Vodafone Faturasız Hat 125 TL (Deprem bölgesindeki illere özel) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
4
Favori
5.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Şey de yazsın mı, ailesinde en azından bir kişinin vefatı gerekir ? Depremden etkilenen denen, afet ili olarak belirlenen illerde ikamet eden demek. Nasıl bir yorum yaptın, beynim yandı ya.

• Denizli 7 kardeşler Vodafone bayisinde ücretsiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cmngz kullanıcısına yanıt
    Diyaebakırda nereden aldınız hocam hala devam ediyor mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EvErEsT0671 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir vodafone bayisi olması yeterli. Maalesef son tarihi bilmiyorum hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Yarın bi bakayım hocam sağolun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

30 tl verip hat ladığım olmuştu vodafone

• zamanında aldığım hatlar bedavaya aldım şimdiye göre

Vodafone Faturasız Hat 125 TL (Deprem bölgesindeki illere özel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 10 Mayıs 2023; 4:24:33 >
  • Kerros kullanıcısına yanıt

Kelimelerin ne anlamında geldiğini bilmeden boş yorum yapıyorsun. Kararnameyi yazan arkadaş ikamet yazmak yerine uzun uzadıya depremden etkilendiğini ispat eden diye boşa mı yazmış. Açıp okumuyorsunuz ilk okul düzeyinde yorum yeteneğinizle beyninizi yakıyorsunuz.

• aktasonline A kullanıcısına yanıt

İspat, pozitif yorum ve sairleri hakkında hukuki bilgin varsa tartışırım seninle. Ama anladığım kadarıyla senin hukuki bilgi düzeyin, yanında bir kaç kere HUKUK kelimesinin seslendirilmiş olmasından öteye gitmiyor.

• Kerros kullanıcısına yanıt

Benim işim bu. Vergi uygulamalarının denetimini yapmak.

• aktasonline A kullanıcısına yanıt

Vergi uygulamalarının denetimini yapmak, hukukçu olduğunuzu göstermiyor. Vergi mevzuatı kapsamında değerlendirme yapan bir kişisiniz. Muhtemelen maliye vb. bölümlerden mezunsunuz. Hukuka başlangıç, borçlar hukuku, vergi-maliye hukuku gibi üç beş ders aldınız.

Bu haliyle sizle pozitif hukuk tartışabileceğimizi sanmıyorum. Teşekkürler.

• Depremin hemen ertesi günü Mersinde bir Turkcell bayisine hattını yeniden çıkarmak iç girdi annem 68 tl ücret istemişler. 1 yıllık faturasız Mutlu Mega paketi olan bir sim karttı. Ben başka bir mağazadaydım gelince ücret kestiler dedi şaşırdım birde utanmadan depremzedeler için yardım topluyorlar. Turkcell kadar duygu sömürüsü yapıp halkı sömüren başka bir operatör yok. Turk Telekomdan değiştim bende ücreti varmı dediğimde ne ücreti efendim birde depremzededen paramı talep edeceğiz demişti bayide çalışan kişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 10 Mayıs 2023; 20:8:3 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.