Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direkt satışta böyle bir tarife mevcut değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliak81.81

mustafamarkuss@gmail.com

Alıntıları Göster
    hocam nedir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

İnterneti bol uygun bir tarife ya da paket varsa bende alabilirim.. cy062017@gmail.com

Mevcut operatör telekom
    hocam durum nedir
  • vodafoncu V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler faturasız düşünüyorum ben hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone faturalı hat geçiş irtibat noktası...
  • Merhaba
    Vodafone'da faturalıdan faturasız hatta geçme işlemi ücretli mi? Telekom 30 TL yansıtıyor son faturaya Vodafone da böyle mi? Geçen vardır diye buradan sormak istedim.
    Teşekkürler.
  • Babama konuşmalı dakikası olan faturasız tarife önerebilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Faturasız tarifelere zam geldi galiba. Hiçbir yerde duyurmadılar sanırım. Telekom bile bu kadar sallamamazlık yapmıyor yasaları.

• kazançlı 8gb 30tl tarifesindeydim faturasız dün teklif geldi faturalı uyumlu genç 7gb+2gb sosyal medya ve ilk ay 20gb hediye diye geçtim memnunum ek paket kısmında ekstradan 10gbda aldım toplam 30gb oldu. Geçmemin sebebi sürekli faturasızda zam yapıyorlar ve paketsistemine geçmeleri bunda en azından 15 ay belli ne ödeyeceğimiz. Bugun 4.5g ile 30mbps civarı hız aldım taahüt bitince bakarız
  • arkadaşlar faturalı redli 15 tarifesini kullanıyordum 71 liraya son ayımdayım 31 inde bitiyor kontrat bitiş tarihinden önce değiştirirsem cayma bedeli ödemeyeceğim(son ay olduğu için)
    değiştirmessem de kampanyasız fiyattan tekrar yenileniyormuş kontrat. ama şuan henüz dolmadığı için geçebileceğim tarifeler olarak sadece üst tarifeleri gösteriyor ve söylüyorlar bu çakallar
    ben şuan daha düşük uygun fiyatlı tarifelere geçmek istiyorum ancak uygulamada veya herhangi bir yerde göstermiyorlar, bunu sorunca da kendi bi tarife seçip söylüyor pek güvenemiyorum.güncel mevcut aboneler için tarifeler hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. en kötü yarın bi bayiye gidip biraz diş geçirmem gerekecek hiç uğraşmak istemiyorum açıkçası..
  • 1 sayfadaki kodlar aktif değilmi artık yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 31 Mayıs 2020; 11:40:27 >
  • fast-man F kullanıcısına yanıt
    programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Artık tarife dönemi bitti kardeş, paket yükleme ile kullanılacak. Yani tl yerine hazır paketler satılacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turk telekom dan bugun vodafona basvurdum 4 gune hat acilacak interneti bol bir tarife lazim faturasiz

• cimbom0476 C kullanıcısına yanıt
    Süper Kolay Paket 5 = 5 GB, 750 Dakika ve 250 SMS 25₺

Ramazan Paketi (Hala satılıyor mu emin değilim) = 15 GB 29₺

Kolay Gani 1500 (30 GB olarak kullanabilirsiniz) = 29₺

Süper Kolay Paket 8 = 8 GB, 750 Dakika ve 250 SMS 30₺

Süper Kolay Paket 12 = 12 GB, 750 Dakika ve 250 SMS 35₺

Süper Kolay Paket 15 = 15 GB, 750 Dakika ve 250 SMS 45₺

Genç Kolay Paket 10 = 10 GB, 750 Dakika, 250 SMS, Sınırsız WhatsApp (Sesli ve görüntülü görüşmeler de dahildir) ve 3 GB Sosyal Medya'da geçerli internet toplam 40₺

Birinden birini alırsanız ay sonu paket bittikten sonra faturalı'ya geçiş için büyük olasılıkla size teklifler sunacaklardır...

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Artık tarife dönemi bitti kardeş, paket yükleme ile kullanılacak. Yani tl yerine hazır paketler satılacak.
    Kasteddiğim paketti aslında. Dk, Sms, Gb şeklinde. Her ay yüklenen paketler. İşte ona zam geldi bu ay yüzde 15 bize. (Bittikçe Dolan Midi).

Ama Vodafone attığı bilgilendirme mesajlarında hala bunu "tarife" olarak adlandırıyor. O da ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Mayıs 2020; 15:17:34 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Eski tarifeler yine kullanılır ama tahminim daha sürer böyle zamlar, ne yapmaya çalıştıkları belli değil ki, hala saçma şeylerden para kazanmaya-milleti yolmaya devam ediyorlar, 3 gb net mi olur Allah aşkına.

Sadece sayfalarda gezinmeye bile günde 2 gb'ye yakın net harcıyoruz, 2 kişi olmamıza rağmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 31 Mayıs 2020; 16:42:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Eski tarifeler yine kullanılır ama tahminim daha sürer böyle zamlar, ne yapmaya çalıştıkları belli değil ki, hala saçma şeylerden para kazanmaya-milleti yolmaya devam ediyorlar, 3 gb net mi olur Allah aşkına.

Sadece sayfalarda gezinmeye bile günde 2 gb'ye yakın net harcıyoruz, 2 kişi olmamıza rağmen
    Çok haklısınız. GB değerleri zaten komik ama o da kullanan kesimin haklı şikayeti. O değil de, en salak saçma bulduğum uygulamaları da sadece sesli görüşme için kullanılan ancak hiç internet kullanılmayan ama mecburen paketinde GB internet barındıran eski hatlara her TL yüklemesi yapıldığında billur geçer gibi hediye GB internet vermeleri. Vodafone'dan aşırı derecede soğumuş ve antipati duyan birisi haline geldim. Vodafone bu halde iken Türkcell ne kadar kazıklasa hakkıdır diyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Mayıs 2020; 17:0:6 >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hep milletle alay edercesine politikalar, kazık ek paketler, kazık tarifeler.

Kapitalist veya her ne denirse artık,sistem buna itiyor kendileri. A B C firması fark etmiyor. Bize önce ihtiyaçmış gibi birçok şey giydirdiler, ardından koklata koklata kullandıryorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Süper Kolay Paket 5 = 5 GB, 750 Dakika ve 250 SMS 25₺

Ramazan Paketi (Hala satılıyor mu emin değilim) = 15 GB 29₺

Kolay Gani 1500 (30 GB olarak kullanabilirsiniz) = 29₺

Süper Kolay Paket 8 = 8 GB, 750 Dakika ve 250 SMS 30₺

Süper Kolay Paket 12 = 12 GB, 750 Dakika ve 250 SMS 35₺

Süper Kolay Paket 15 = 15 GB, 750 Dakika ve 250 SMS 45₺

Genç Kolay Paket 10 = 10 GB, 750 Dakika, 250 SMS, Sınırsız WhatsApp (Sesli ve görüntülü görüşmeler de dahildir) ve 3 GB Sosyal Medya'da geçerli internet toplam 40₺

Birinden birini alırsanız ay sonu paket bittikten sonra faturalı'ya geçiş için büyük olasılıkla size teklifler sunacaklardır...
    Süper kolay paket 5 - 25 TL.
    Çok avantajlı ama mevcut abonelere yok. Sadece yeni gelenler paketi alabiliyor. Mevcut abonelere pek iyi paket yok, zam yapıp faturalıya zorluyorlar.

Zaten şu sayfaya numarayı girince hattın alabileceği paketler otomatik filtreleniyor.
    https://www.vodafone.com.tr/yanimda/kolay-paket-yukle

TT geçmeye değer :)

• paketlere 1'er 1'er zam yaptılar "piyasa şartlarıdır, tamam" dedim,
    yükleme sınırını 30'a çıkardılar "bir sonra ki ay üstünü hallederim" dedim,
    işi paketlere çevirdiler "sık dişi" diyordum ki,
    paketleri 28 güne sabitlediler daha nereden kısacaklar derken
    hoop numaraya göre filtre uygulayıp alt paketleri almaya da engel oluyorlar.

ben ihtiyar anama babama sadece içinde dakikası olan konuşma paketi alamayacak mıyım?
    1'i benim olmak üzere 3 numaraya 1 haftadır bakiye yüklemiyorum. Faturalıya geçmiyorum biliyorum ki ön yüklemeli de bana bunları yapan faturalıda neler yapmaz. Rakip firmaya geçmek istiyorum, Türkcellin fiyat ve paket konusunda farkı yok, TT ise dağda bayırda çekmiyor şehir şebekesi diye geçemiyorum.

Allah bunların topunu ıslah etsin.
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.