Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vodafoncu

Hocam mail adresiniz varsa mailinize gönderebilirim
    mustafamarkuss@gmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vasel kullanıcısına yanıt
    Mail adresiniz nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vodafoncu V kullanıcısına yanıt
    İnterneti bol uygun bir tarife ya da paket varsa bende alabilirim.. cy062017@gmail.com

Mevcut operatör telekom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 21 Mayıs 2020; 19:18:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hiç internet kullanmadığımız yedek ve tuşlu telefonumuza Vodafone'dan durup duruken ve kendi kendine sanki biz katılım talebinde bulunmuşuz gibi "Size Özel 1 GB" katılım talebinizi aldık. Kullanmaya başlayabilirsiniz diye mesaj geldi?

Bunlar sahtekarlık levelini kendi kendine mesaj atılmış gibi gösterme mertebesine mi çıkardı?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Sosyal mesafemizi korudugumuz bugunlerde, iletisiminiz azalmasin diye tarifenize ek 13.08.2020 17:11 tarihine kadar ucretsiz olarak kullanabileceginiz 3GB hediye internet hattiniza tanimlanmistir. Guzel gunlerde kullanmaniz dilegiyle. #HayatEveSigar B003

Banada böyle bi hediye geldi durduk yere. Genel birşey değil, çünkü 2. hattıma gelmedi. Hoş bu hediye benim için çöp, herşey sınırsız zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Sosyal mesafemizi korudugumuz bugunlerde, iletisiminiz azalmasin diye tarifenize ek 13.08.2020 17:11 tarihine kadar ucretsiz olarak kullanabileceginiz 3GB hediye internet hattiniza tanimlanmistir. Guzel gunlerde kullanmaniz dilegiyle. #HayatEveSigar B003

Banada böyle bi hediye geldi durduk yere. Genel birşey değil, çünkü 2. hattıma gelmedi. Hoş bu hediye benim için çöp, herşey sınırsız zaten.
    Zaten bu kurnazlığı kullanım miktarlarına bakıp çok az veya hiç kullanım yapanlara veya sınırsız kullananlara veriyorlar.

Sizinki nasıl sınırsız hocam? Hangi tarife?

Bu arada bize Hayat Eve Sığar ayağından değil de direkt 31.05.2020 tarihine kadar ek paket almışım gibi mesaj geldi. Almadığım halde. Paket ücreti 0 TL görünüyor. Yani hediye etmişler. Ama bunu bile yazmaktan acil bu amatörler.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Benim tarife limitsiz redli olan, herşey sınırsız.

Aklımla alay eder gibi hediye veriyorlar utanmadan.

• quote:

Vodafone faturalı hat tarife bilgisi bende mevcut; ilgilenenlere yardımcı olurum...
    merhaba, liste alabilir miyim

• merhaba ben TT faturalıdan faturasız Vodafone a geçmek istiyorum 30₺ civarı 8gb internet mümkün mü 3 ay duracağım sadece.

• Bazenoguz kullanıcısına yanıt
    VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]
    Telsiz kullanım ücreti fiyata dahildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 23 Mayıs 2020; 1:27:13 >
  • gul116 kullanıcısına yanıt
    Mail atabilir misiniz hocam

• Selamlar

Fiyat listesi alabilirmiyim

yusuf128@gmail.com

• quote:

Vodafone faturalı hat tarife bilgisi bende mevcut; ilgilenenlere yardımcı olurum...
    Merhaba turkcell den gecmeyi düşünüyorum.Uygun Tarife fiyatlarını alabılırmıyım ?

m.oncel@windowslive.com
  • Benide faturalıya geçmeye zorluyorlar ,sms le tarife değişiminide kaldırdılar çakallar ,bende operatör değiştiricem yakında o zaman çare bırakmadılar.
  • Merhabalar, şu anda Turkcell kullanmaktayım ve dijital operatör uygulaması üzerinden baktığımda taahhüt bitiş tarihim 19.09.2020 tarihinde görünüyor ve fatura kesim tarihim ise ayın 20si. Tahhütüm bittiğinde artık yaşadığım yerde vodafone kanser olmayan bir hıza ve şebekeye sahip olduğu için ve söğüşlenmeye son vermek için hattımı taşımak istiyorum. 11. ayın faturası 20sinde kesildiğinde ve 12. faturaya girdiğimde istediğim operatöre numara taşıma işlemini cayma bedeli ödemeden yapabiliyorum. Aynı zamanda son ayın da geçmesi gerektiği hakkında yazılar da okudum yoksa cayma bedeli yine de olsa çıkabiliyormuş. Bilgili arkadaşlar beni bilgilendirebilir mi acaba online olarak hat taşıma yapmayı düşünüyorum. Bir de forumda yeniyim aktif ve en çok yazılan konu burası olduğu için buraya yazmdım.
  • yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    Gönderildi

• @uiKSilveR @ kullanıcısına yanıt
    Gönderildi

• geberit kullanıcısına yanıt
    Mevcut operatör nedir hocam

• furkanorta00 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 eylül 2020 tarihine girdiğiniz zaman cayma bedelini olmayacaktır; cayma bedeli ödememeniz adına belirtilen tarihe kadar mevcut operatörünüzü kullanmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Sınırsız olan tarife mevcut mu acaba?
    Şuan 2 aydır Vodafone deyim, toplam 3 aylık deneme sürecim var.

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.