Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş 28 gün yazıyor, ama daha ilk paket yüklemem. Yani 28 gün sonra başka bir operatöre geçebilir miyim.. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar başka operatöre taşıyacaksın ya hangi operatörün hangi paketine geçeceksen mesela turkcell rahat 10 gb paketine geçeceksin onun detaylarında yazar kac günde gelenlere vs onu diyorum ben.

• Merhaba
    Yarın Vodafone tarifem bitiyor. Sayfasında Uyumlu 7 paketi 25 tl taahhüt ile diyor. Benim için uygun ancak geçebileceğim tarifeler seçeneğindeki Taahhütsüz 49 tl çıkıyor aynı tarife. Nasıl bir yol izlemek gerekiyor bilgi verebilecek olursa sevinirim.
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Fiyat?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Temelemreberk@gmail.com fiyat listesi alabilir miyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

kazançlı 8gb 30tl tarifesindeydim faturasız dün teklif geldi faturalı uyumlu genç 7gb+2gb sosyal medya ve ilk ay 20gb hediye diye geçtim memnunum ek paket kısmında ekstradan 10gbda aldım toplam 30gb oldu. Geçmemin sebebi sürekli faturasızda zam yapıyorlar ve paketsistemine geçmeleri bunda en azından 15 ay belli ne ödeyeceğimiz. Bugun 4.5g ile 30mbps civarı hız aldım taahüt bitince bakarız
    Merhaba faturasızdan faturalı ya geçiş nasıl oluyor bayiye gitmemize gerek var mı yoksa uygulamadan halloluyor mu? Hat kaç gün kapalı kalıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Merhaba faturasızdan faturalı ya geçiş nasıl oluyor bayiye gitmemize gerek var mı yoksa uygulamadan halloluyor mu? Hat kaç gün kapalı kalıyor?

Alıntıları Göster
    Bayiden oluyor hangi tarifeye gecebilecegini söylüyorlar hat kapalı kalmiyor hemen geciyor

Bazen yanimda uygulamasna teklifler.geliyor uygun teklif gelirse.bayiye gerek kalmaz

• Arkadaşlar benim de son ayım vodafone için.

Ama red tarifeleri şuan piyasada en iyi tarifeler bence.

redli 20 plus 85 liraya kullanıyorum.

faturasıza geçsem, 1 ay dursam. tekrar iyi bir teklif gelir mi vodafone ? yoksa farklı operatöre geçip, geri mi gelmek lazım illa iyi bir teklif için?
  • Vodafone Faturalı hat paketleri için irtibata geçiniz

• Türk telekomdayim güzel bir tarife kampanya varsa vodafone geceyim hemen

• Faturalidan faturasiza gecmek mantiklimi. Taahutum bitiyor ve 54 liraya 1500 dakika 250sms 15gb + iletisim pass teklifi aldim

• vodafoncu V kullanıcısına yanıt
    Merhaba DM attım yardımcı olur musunuz?

• Vodafone faturalı hat bilgisi için yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: vodafoncu

Vodafone faturalı hat bilgisi için yazın
    Ne var mesela?

• quote:

Orijinalden alıntı: BK2000

Merhaba
    Yarın Vodafone tarifem bitiyor. Sayfasında Uyumlu 7 paketi 25 tl taahhüt ile diyor. Benim için uygun ancak geçebileceğim tarifeler seçeneğindeki Taahhütsüz 49 tl çıkıyor aynı tarife. Nasıl bir yol izlemek gerekiyor bilgi verebilecek olursa sevinirim.
    hocam yolunu buldunuz mu

• arkadaşlar eski vodefone kullanıcısıyım Uyumlu Genç 7 tarifesine nasıl gecebilirim..
  • Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt
    Vodafone yanimdadan teklif olarak gelirse gecersin 26 yas altı olman lazim veya bayiy gitmen lazm

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

Vodafone yanimdadan teklif olarak gelirse gecersin 26 yas altı olman lazim veya bayiy gitmen lazm
    Sağ ol hocam

• GB i 15+ olarak ne paketler var faturasız Turkcell'den geçmeyi planlıyorum

• Turkcellden faturalı hattımı vodafone faturasıza taşıdım gnç nin 15 gb 49₺ paketinden yararlanmak için 1 ay vadafone de kalıp turkcell faturalıya tekrar dönüş yapacağım. 1 ay için en uygun 10 gb üstü dk sms önemli değil paket varmıdır bildiğiniz 40₺ altı genç tarifelerde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhatsn -- 14 Haziran 2020; 14:45:11 >
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.