Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: never__again

paketlere 1'er 1'er zam yaptılar "piyasa şartlarıdır, tamam" dedim,
    yükleme sınırını 30'a çıkardılar "bir sonra ki ay üstünü hallederim" dedim,
    işi paketlere çevirdiler "sık dişi" diyordum ki,
    paketleri 28 güne sabitlediler daha nereden kısacaklar derken
    hoop numaraya göre filtre uygulayıp alt paketleri almaya da engel oluyorlar.

ben ihtiyar anama babama sadece içinde dakikası olan konuşma paketi alamayacak mıyım?
    1'i benim olmak üzere 3 numaraya 1 haftadır bakiye yüklemiyorum. Faturalıya geçmiyorum biliyorum ki ön yüklemeli de bana bunları yapan faturalıda neler yapmaz. Rakip firmaya geçmek istiyorum, Türkcellin fiyat ve paket konusunda farkı yok, TT ise dağda bayırda çekmiyor şehir şebekesi diye geçemiyorum.

Allah bunların topunu ıslah etsin.
    Turkcell Rahat'a geçin.

• furkanorta00 kullanıcısına yanıt
    Hocam yardımcı olalım size

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vodafoncu V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam taahhütümün bitmesine daha var cayma bedelsiz çıkış vakti gelir gelmez 50 TL'yi aşmayacak bir tarifeye faturalı olarak geçmeyi düşünüyorum. Yalnız yazın yeni paketler gelir mi acaba çünkü şu anda da Uyumlu 11 tarifesini gözüme kestirdim ama çeşitlilik artarsa daha iyi olur tabi. Zamanında gaza gelip pahalı tarife aldım ama giden paraya acıyorum. VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanorta00

Teşekkürler hocam taahhütümün bitmesine daha var cayma bedelsiz çıkış vakti gelir gelmez 50 TL'yi aşmayacak bir tarifeye faturalı olarak geçmeyi düşünüyorum. Yalnız yazın yeni paketler gelir mi acaba çünkü şu anda da Uyumlu 11 tarifesini gözüme kestirdim ama çeşitlilik artarsa daha iyi olur tabi. Zamanında gaza gelip pahalı tarife aldım ama giden paraya acıyorum.
    hocam güncel cayma bedelinizi 532'den öğrenebilir misiniz?

• vodafoncu V kullanıcısına yanıt
    Aradım hocam da beni canlı birisine bağlamamak için sistem inat ediyor ben de inat edersem anlayamadım diyor ve arama sonlanıyor. Bir de vodafone'a laf ederlerdi canlı insan bulamıyoruz diye aha işte çok para verip söğüşleniyoruz ama bağlanamıyoruz. Bir taktiği var mıdır hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vodafoncu

hocam güncel cayma bedelinizi 532'den öğrenebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    sürekli 0'ı tuşlayarak bağlanmayı başardım ve 179.99 TL ücret çıkardılar.
  • hocam eylüle kadar beklemekte fayda var
  • arkadaslar su an 30 tl civarinda en uygun faturasiz paket nedir acaba bayagi bir secenek var ama detaylar kisitli yazilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 tl lik tarifemi 30 tl yapmış vodafone
    Bittikçe dolan midi

• quote:

Orijinalden alıntı: ckm

arkadaslar su an 30 tl civarinda en uygun faturasiz paket nedir acaba bayagi bir secenek var ama detaylar kisitli yazilmis
    Kolay paketler var artik eger faturalı istersen yas tutuyorsa uyumlu genc 7 tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • super kolay paket her ay kendiliginden devam edermi bide faturasizmi

• Vodafone hat iptali için para ödemek mi lazım? Vergi cart curt dedi müşteri temsilcisi sıfatlı şahıs!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

Vodafone hat iptali için para ödemek mi lazım? Vergi cart curt dedi müşteri temsilcisi sıfatlı şahıs!
    hat iptali neden yapıyorsunuz. faturasıza taşıyın. yükleme yapmayın.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Kurtulmak istiyorum bir an önce tam bir rezalet firma!
  • Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    Vergi olaylarını bilmiyorum ama taşıma talebinde bulun. Yeni hat çok pahalı. Bence kapatmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 25 TL civarına en az 5 GB'lı tarife var mı VF'da? Turkcell'den VF faturasıza numara taşıyacağım.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Bimcell e geçtim geçen ay bir daha vodafone falan kullanmam nerede vasıfsız varsa işe almışlar müşteri hizmetleri hem işini yapmıyor hem de atarlanıyor şikayet ettim zaten.
  • Merhaba bir sorum var. vodafone geçmeyi düşünüyorum. herşeyi aylık pakete bağlamışlar kredi kartı ile alınıyor sanırım.peki önce tl yükleyip sonra paket alınıyor mu? eskiden 30tl yükle 2gb hediye falan derdi. tl yüklesek sonra içindekinden paket alınıyormu
  • Arkadaşlar ben de başka operatörden Vodafone faturasıza geçtim, kolay paketlerden yükledim. Şunu soracaktım; tekrar başka operatöre geçmem için yine 3 ay beklemem mi gerekiyor yoksa 1 ay içinde değiştirebilir miyim..

• kaaneralp kullanıcısına yanıt
    Hangi pakete geçmek istiyorsanız onun detaylarında yazar bazıları 30 gün,bazı paketlerde 90 gün yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.