Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şu an hangi kampanya var inanın bilgim yok yanıltmak istemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanımda uygulamasında , faturasız hatlarda geçerli ,Kazançli 10gb 35 liralık tarifede , ek olarak 3 ay boyunca her ay 2gb hediye veriyor
    bunun dışında ektra bi ücret yok
    telsiz kullanım ücretiyle beraber 38 lira olur
    35 - 40 lira yükleyerek 2 ila 3 gb hediye internet hediyesi gelebilir
    toplamda telsiz kullanım ücretiyle beraber 38 liraya 15 gb internet , 750dk , SMS almış olursunuz

• Lira yükleyip sms ile paket alınmıyor mu artık? 30₺ yüklemiştim boşuna mı oldu şimdi? Böyle saçmalık görmedim yahu. Ne sitesinde ne burada sms ile kayıt yöntemi yok. Kolay S paketini istiyorum.

• 9 gb uyumlu teklifi geldi. İlk 12 ay 29, diğer 12 ay 34. 12 ay sabit fiyat diyor. Bu kısmı anlamadım. İkinci 12 aydaki 34 değişebilir mi demek oluyor? Bir de faturalı olduğu için güvenemiyorum. GANİ M diye bir paket var. 25 tl. Bana mantıklı geldi aslında. GANİ kullanan var mı?

• formula 1 kullanıcısına yanıt
    2 GB hediye vermedi nasıl yapacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • taşımayla gelene avantajlı bir şey var mı acaba? 30 lira altı f/p
  • Bu 8g kazancli 30tl tarifesine nasil gecilir yanimdada gorunuyodu simdi kaybolmus sms kodu felan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanimda uygulamasindan tarifeye geçtikden sonra yeterli bakiyeniz var ise en az 35 lira , tarife aktif oldukdan sonra hediye 2gb geliyor

• Faturasızda uygun tarife varmi evde iken neti cok olmasada olur 500 750dk konusmali neti az fiyati uygun bisi varmi

• Arkadaşlar vodafone faturasızda 60-70 liraya interneti bol tarifeler var mı yardımcı olur musunuz?

• 60-70 liralık bol internetli vodafone faturasız tarifeye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

• Doğan Erden D kullanıcısına yanıt
    Kolay paket 18. 60 TL 18 GB . Vergi dahil 28 günlük.

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    Yok mudur daha iyisi şimdiki paketim zaten 14 gb 43 lira

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Bugün de Kazanclı 10 GB teklifi geldi, ama 5₺ fazla olduğu için kabul etmeyeceğim. 8GB fazlasıyla yetiyor bana.

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bana ne var'da en altta hemen iletişim izni verin, size özel fırsatlarımızı değerlendirin seçeneği var. Ona onay mı verdiniz, o sayede mi sürekli yeni teklif alıyorsunuz? Bana yeni teklif gelmiyor, hep aynı eski teklifler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

Merhaba,

Bana ne var'da en altta hemen iletişim izni verin, size özel fırsatlarımızı değerlendirin seçeneği var. Ona onay mı verdiniz, o sayede mi sürekli yeni teklif alıyorsunuz? Bana yeni teklif gelmiyor, hep aynı eski teklifler var.
    evet bütün iletişim izinlerim açık, açık olmadığında teklif gelmez.
  • açıklayıcı bilgiler verilmiş ama galiba adminin banlama ayıbına maruz kalmış mı ?
  • Arkadaşlar bugün Türk Telekom'da faturalı taahhütümüz doluyor Vodafone'a geçmek istiyorum ilk mesaja baktım ancak durum şöyle 3 GB'lık tarifeler uygunken 5 GB olunca aradaki fark çok açılıyor şu an yeni geçen veya kullanan 750 DK civarı SMS önemli değil en az 5-6 GB'lık 25-30 TL arası bir tarife var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Arkadaşlar bugün Türk Telekom'da faturalı taahhütümüz doluyor Vodafone'a geçmek istiyorum ilk mesaja baktım ancak durum şöyle 3 GB'lık tarifeler uygunken 5 GB olunca aradaki fark çok açılıyor şu an yeni geçen veya kullanan 750 DK civarı SMS önemli değil en az 5-6 GB'lık 25-30 TL arası bir tarife var mıdır?
    Dün turkcellden geçiş yaptık faturasiza, 750 dk, 250 sms ve 8 GB internet vergiler dahil 30 TL. Geçiş yaptıktan sonra vodaofne uygulamasından direkt paketi satın aldık, TL yükleme ile değil. Bu arada paketin süresi 28 günlük.

• quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

Dün turkcellden geçiş yaptık faturasiza, 750 dk, 250 sms ve 8 GB internet vergiler dahil 30 TL. Geçiş yaptıktan sonra vodaofne uygulamasından direkt paketi satın aldık, TL yükleme ile değil. Bu arada paketin süresi 28 günlük.

Alıntıları Göster
    Gördüm hocam bana da o mantıklı ya ona ya da 25 TL 5 GB olanına geçiş yapacağım. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.