Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    25 TL ye var bu gerçek mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alperen1668 A kullanıcısına yanıt
    Numara girince onlar kayboluyor. Süper kolay paket 28 gibi bir şey var 750 dakika 28 gb internet 30 TL yazıyor. Numara girince yok oluyor.
  • Selamlar. Faturasız kullanıyorum. Geçen gün yanımda uygulaması üzerinde bir faturalı paket teklifi gördüm. Teklif uygun geldi kabul ettim. Şartlarda "1 hafta içinde faturalıya geçiş işlemi tamamlanacaktır" gibi bir madde vardı yanlış hatırlamıyorsam. Üzerinden 2 hafta kadar geçmesine rağmen hala ses seda yok. Bunu nasıl takip edebilirim, daha önce yapan var mı? Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0hMyGod 0 kullanıcısına yanıt
    sms gelmiştir size gözünüzden kaçmış olabilir. işleminiz tamamlanamamaktadır şeklinde. bana öyle oldu.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Tekrar kontrol ettim bana herhangi bir sms gelmemiş bu konuyla ilgili.

• 10-20 gb internet lazım dk sms e gerek yok uygun fiyata nasıl alabilirim bilgisi olan yazabilirse sevinirim
  • Kazanclı 8 GB diye bir tarife kullanıyorum, bu tarifeye mesaj yoluyla geçiş mümkün mü biliyor musunuz?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bu numara vodafone değil mi ? Beni de arıyorlar sundukları tarifeler uygun gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Bu numara vodafone değil mi ? Beni de arıyorlar sundukları tarifeler uygun gibi.
    Evet Vodafone numarasıymış ama Twitter'dan bildirmemize rağmen halen taciz ediyorlar. Bu kadar yüzsüzlük, ahlaksızlık olmaz. Olamaz. C. Savcılığına telefon tacizi suç duyurusunda bulunmadan akıllanmaz bunlar sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Kazanclı 8 GB diye bir tarife kullanıyorum, bu tarifeye mesaj yoluyla geçiş mümkün mü biliyor musunuz?

Yokmu bi cevap. Imkan varsa gecelim

• vodafone yanımda üzerinden geciş yaptım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: pozitivee

vodafone yanımda üzerinden geciş yaptım ben
    Gezebileceğiniz paket yok yazıyor. 35 tl 6 gb kullanıyoruz

• 27tl olan 7gb paketini kullanıyordum.Daha sonra onu malum 34tl yaptılar sonra da bana ne var kısmında bu teklif vardı.Bende kabul ettim.Faturasız benm ki Vodafone yanımda da bana ne var kısmına bakın ordan teklir geliyor.
  • Yenilen 7gb 27 TL den yenilenen 8gb 32 TL ye dönmüştü.
    Tarifeyi bu haliyle daha hiç yenilemedim bugün şöyle bir şeyler geldi;
    35 TL'ye 10 GB + 3 ay 2GB (kazançlı 10GB tarife adı)
    Pop up şeklinde teklif geldi; 3 ay 5 GB ücretsiz hediye geldi.
    Yanımda üzerinden; 35 TL yüklemeye 30 gün 3 GB teklifi geldi.

Totalde 35 TL ye 20 GB net oldu.

İlk 3 ay için bence güzel kombo oldu, ha ben kolay paket 23 kullanıyorum, (25 TL 23 GB) o ayrı ama bu da iş görür cinsten şu an.

Edit.. an itibariyle size özel kolay paketler yok oldu hattimda. Yukardaki kombine kaldık.

Edit2.. el mahkum TL yükledim 35 TL yüklemeye 3 GB hediye gelmedi, her zaman gelirdi oysa. MH ye göre yoğunluk varmis ondanmis. Şikayet kaydı falan açtırsam da bir cacık çıkmaz biliyorum. Gitti 3 GB olmadı bu.

Edit3: 3 GB demin kendiliğinden geldi. Vaad edilen 20 GB a ulaşılmış oldu. Nihayet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 12 Nisan 2020; 17:38:3 >

• ego37 kullanıcısına yanıt
    Bu tarife kisiye ozel yanimda uygulamasindan cikior.Sms kodu yok.

• Yanimda teklifinden Kazançli 10gb 35 liralik pakete bende geçtim
    Tarife aktif olmamasi için 30 lira yükledim
    Nedeni ise 20 liraya 20gb ramazan teklifi geldi 20gb yi aldim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Akcam46

Bu tarife kisiye ozel yanimda uygulamasindan cikior.Sms kodu yok.
    Baktım hiç çıkmıyor 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

Yenilen 7gb 27 TL den yenilenen 8gb 32 TL ye dönmüştü.
    Tarifeyi bu haliyle daha hiç yenilemedim bugün şöyle bir şeyler geldi;
    35 TL'ye 10 GB + 3 ay 2GB (kazançlı 10GB tarife adı)
    Pop up şeklinde teklif geldi; 3 ay 5 GB ücretsiz hediye geldi.
    Yanımda üzerinden; 35 TL yüklemeye 30 gün 3 GB teklifi geldi.

Totalde 35 TL ye 20 GB net oldu.

İlk 3 ay için bence güzel kombo oldu, ha ben kolay paket 23 kullanıyorum, (25 TL 23 GB) o ayrı ama bu da iş görür cinsten şu an.

Edit.. an itibariyle size özel kolay paketler yok oldu hattimda. Yukardaki kombine kaldık.

Edit2.. el mahkum TL yükledim 35 TL yüklemeye 3 GB hediye gelmedi, her zaman gelirdi oysa. MH ye göre yoğunluk varmis ondanmis. Şikayet kaydı falan açtırsam da bir cacık çıkmaz biliyorum. Gitti 3 GB olmadı bu.

Edit3: 3 GB demin kendiliğinden geldi. Vaad edilen 20 GB a ulaşılmış oldu. Nihayet.
    Yeni numara taşıma yapsam hangi tarifeye geçip sizin gibi kombin yapabilirim

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yenilenen 8 GB kullanıyorum kazançlı 10 gb banada geldi 35 TL vergi dahil fiyat mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BOZD46 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam vergisiz paket fiyatı 35. Bu arada bu paketin doldur ozelligi de var. 7 GB 27 TL ve 4 GB 19 TL şeklinde interneti doldurabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.