Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yeni aboneyim, vodafone freezone üyesiyim ama genç kolay paketlere izin vermiyor sistem. Faturasızım. Bayiye gittim orda da çıkmadı. Sebebi ne olabilir bunun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    15 mart günü kolay paket almak istedim ödeme sayfasından sonra hata verdi
    Ancak parayı hesabımdan çekmiş
    Müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm biz iade yaptık bankanızla görüşün diyor ancak iade yapıldı bilgisinden sonra 8 gün geçti bile benim param da ortalıkta yok,bankaya soruyorum bir işlem yok diyor
    Şu karantina bitsin hemen kaçıcam belki de hemen kaçarım
  • vodafone'un depremden sonra eline fırsat geçti, yeni aboneler kazandı, ama gördüğüm kadarıyla bu yeni aboneleri kaçırmak istiyorlar.
    Ne uygun tarife var, ne de tarifelerin fiyatını sabit tutuyorlar.
    Şu karantina bitsin, eğer uygun tarife getirmezlerse turkcell yolcusuyum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Bende hiç çekmedi. Akşamında yükledim sorun olmadı. Turkcell diğer hattım 25 TL den 70 TL çıkınca onuda kolay pakete geçirmek zorunda kaldım. 30 TL 25 gb 3 ay en az idare etmem gerekiyor. Sonra yine turkcell.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Bende hiç çekmedi. Akşamında yükledim sorun olmadı. Turkcell diğer hattım 25 TL den 70 TL çıkınca onuda kolay pakete geçirmek zorunda kaldım. 30 TL 25 gb 3 ay en az idare etmem gerekiyor. Sonra yine turkcell.
    Niye 3 ay 1 ay vodafone da durup turkcelle döndüğünüz zaman yeni kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genclik17 kullanıcısına yanıt
    Turkcellde Faturasız hatlarda kampanyalar için 90 gün şartı yok mu? Öyleyse 1 ay dururum. Olmadı 2 ay. Vowifi mayıstan sonra köyde lazım olacak. Lgg6 sadece turkcell vowifi çalışıyor.

• Babamın yenilenen 27tl 7gb tarifesini bilgi vermeden 8 gb 32 TL olarak değiştirmişler. Neden anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Turkcellde Faturasız hatlarda kampanyalar için 90 gün şartı yok mu? Öyleyse 1 ay dururum. Olmadı 2 ay. Vowifi mayıstan sonra köyde lazım olacak. Lgg6 sadece turkcell vowifi çalışıyor.
    90 gün değil hocam 30 gün yetiyor bende genelde öyle yapiyorum 1 yıl sonra paket bitince telekoma geçiyorum 30 gün durup geri dönüyorum turkcelle yeni kampanyalardan yararlaniyorum

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Hepimizin öyle hocam. Ben ilk çıktığında temmuzda almıştım bir hattıma, bir de Ocak ayında taşıdığım hattım var o da ayni tarifeydi. İkisi de yenilenen 8 GB oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 26 Mart 2020; 16:40:15 >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz. Insanlar şu an calismiyoken zam yapmak rezillik cidden bu işi yapmasınlar.

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Malesef bizi düşünen yok hocam. Şu an Vodafone da hiç fırsat yok ne yeni gelene ne mevcuta. Mantık dışı bir stratejileri var.

TT de ayrı değişik hangi tarifeye geçersen geç hepsinde 6 ay sonra fiyatın değişeceği baştan yazıyor detaylarda.

Avrupa'da adam 10 euro verip sınırsız dk sms gb kullanıyor, bir burda 2 GB fazla alalım diye kırk takla atıyoruz, attiriyorlar!

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    3 ayda kafalarına göre tarife değiştiriyorlar en yakın zamanda turkcel lifecell hosgeldine geçiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iptal55

arkadaşlar merhaba 2 saat önce 0542 542 00 54 numarasından arandım sanırım vodafone'nun kendi numarası.
    esnek 8 kullanıyorum faturasız 750 dk, 4 gündüz, 4 gece, 5000 sms 32 tl kullanıyordum. 2.5 tl'de telsiz ücreti aylık 35 yüklüyordum.
    Arayan kişi 750 dk+100 sms+10 gb internet 35 tl faturalı dedi. Onu beğenmeyince 500 dk+100sms+8 gb 29 tl dedi. Yarın tekrar arayacak. 10 gb olan iyi gibi geldi alayımmı sizce ? Whatsappda bedavaymış. Tarife isimlerini sormayı unuttum.
    Değil. 2 gündür dolandırıcı olduğunu bildiğim kişiler 0542 542 00 54 telefondan beni de arıyorlar. Açınca ses vermeden kapatıyorlar. Vodafone bizim numaraları bunlara satmış. Muz Cumhuriyeti anasını satayım.

• Yenilenen tarife kullanıyorum dakika satın alınmıyor. Alınmak istensede internette yüklüyor. Sadece dakika yükleme imkanınız varmı

• Faturalı ya da faturasız en ucuz tarife hangisidir dede işi bir tarife lazım sadece dakika olanından? Faturalıda 29tl gözüküyor en ucuz bende

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Şu anda vodafone.com.tr'de görünen faturasız en uygunu Kolay Paket 1 gibi görünüyor.https://www.vodafone.com.tr/yanimda/kolay-paket-yukle şu linkten ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Teşekkür ederiz. Insanlar şu an calismiyoken zam yapmak rezillik cidden bu işi yapmasınlar.
    size kesinlikle katılıyorum bizi düşünen yok. herkes zam yapsın ama biz ne yapacaz onu bilemiyoruz işte
  • Öğrenciyim maksimum 25 lira vermek istiyorum. Yardımcı olmak isteyen varsa duymak istiyorum. En iyisi neyse yardımcı olun.

• en ucuz tarife hangisi acaba faturalı yada faturasız fark etmez
  • Insanlar şu an calismiyorken zam yapmak rezillik cidden bu işi yapmasınlar artık
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.