Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
190.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lervolerto

evet 47tl yanlş anlaşılmasın aylık 47tl. sanırım 24 aylık taahhüt de var.

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

quote:

Orijinalden alıntı: lervolerto
    gelmesi 1 ayı bulur diye tahmin ediyorum, yeni yıl süprüzi, yılbaşı kampanyası vs. ile satışa sunulur

vodafone ingiltere de vodafone845cihaz + 300dk +250mb = 20pound (47tl)

47 TL mi .d

40 küsur liralı bi fiyat koyarsa büyük ihtimal 12 aylık taahhüt olur. Turkcell t10 alıyorum ben yarın vodafone u bekleyemeyeceğim zaten aman aman ucuz olacağı da yok zaten

• ben yıl başına kadar bekleyeceğim, bence 300tl edecek bir cihaz

telefona ihtiyacım olduğu şu suralar, 300liralık nokia,msamsung alacağıma bunu alırım
  • Dedigin gibi bi yılbaşı kampanyası olarak koyacaklar galiba ancak telefonla ilgili bi sorum olacak autofocus var mı ?
  • evet var,,

quote:

Dedigin gibi bi yılbaşı kampanyası olarak koyacaklar galiba ancak telefonla ilgili bi sorum olacak autofocus var mı ?

quote:

Dedigin gibi bi yılbaşı kampanyası olarak koyacaklar galiba ancak telefonla ilgili bi sorum olacak autofocus var mı ?

quote:

quote:

• quote:

http://www.pcextra.com.tr/haber/2010/11/bu-da-android-2-1li-vodafone-845/

Vodafone 845′in en sinir bozucu yanı uygulama konusunda yaşanacak. Zira Vodafone 845 ile Android Markete erişim siz onu kutusundan çıkarır çıkarmaz olmayacak (Eğer Google bu telefon Türkiye’ye gelene kadar politikasında bir değişiklik yapmazsa). Çünkü Türkiye’de satılmakta olan Android’li cep telefonlarının 100.000 uygulama sayısına ulaşmış Android Markete erişimlerine Google izin vermiyor. Ama çaresi elbette var.

Sonuçta bu ucuz akıllı telefonların da bir kitlesi olacak ve o kitle de cepten Facebook’a, Twitter’a bağlanabilecek. Tek temennimiz GPS’inin doğru düzgün çalışıyor olması, Zira Samsung Galaxy S i9000′in Android 2.1 yüklü sürümlerinde navigasyon özelliğinden pek bir randıman alamıyorsunuz.

• Turkcell konuşma süresi vermiyor. Hem telefona hem faturaya ayrı para vermek istemiyorum.
  • 47 TL 300 dakika için iyi ancak 250mb 3g hızında sonrasında cepnet verebilirler gibi geliyor. Bu fiyata ben alırım.
  • Görüntülü konuşma varmı arkadaşlar ?
  • türkcell t10, 325 e satıyor vodafone daha iyi bir fiyata vermesi lazım ki mantıklı olsun,300 tl den verirse sanırım rakip olur t10 a
  •  VODAFONE 845 - 945 Anakonu
     VODAFONE 845 - 945 Anakonu
     VODAFONE 845 - 945 Anakonu

• Aralığın 16 sı olsu hala ses seda yok ne zaman çıkacak satışa bu telefon
  • hocam yarın beşiktaş vodafonea gelecekmiş bugün konuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremmakarac

hocam yarın beşiktaş vodafonea gelecekmiş bugün konuştum.

sitesinde felan hiç bir haber yok :S (kesin mi)
  • tanıtımı yapılmadan ve vodafone.com.tr ye eklenmeden öylece satışa çıkacağını hiç zandetmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenovoy530

tanıtımı yapılmadan ve vodafone.com.tr ye eklenmeden öylece satışa çıkacağını hiç zandetmiyorum..

valla hocam bende dün konuştum yarın gelicek demişti yarın açıksa arar konuşurum.
  • quote:

quote:

tanıtımı yapılmadan ve vodafone.com.tr ye eklenmeden öylece satışa çıkacağını hiç zandetmiyorum..

valla hocam bende dün konuştum yarın gelicek demişti yarın açıksa arar konuşurum.

• quote:

quote:

quote:

ne oldu hocam biraz sonra ararım sorarım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.