Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
190.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keremmakarac

quote:

Orijinalden alıntı: lenovoy530

quote:

Orijinalden alıntı: keremmakarac

quote:

tanıtımı yapılmadan ve vodafone.com.tr ye eklenmeden öylece satışa çıkacağını hiç zandetmiyorum..

valla hocam bende dün konuştum yarın gelicek demişti yarın açıksa arar konuşurum.

ne oldu hocam biraz sonra ararım sorarım

• ne zaman çıkacak bi bilgisi olan yok mu arkadaşlar..
    yakın zamanda tel alacamda..
  • belkide hiçbir zaman
  • Ben iyi bir fiyata çıkaracaklarını sanmıyorum. Cihaz kampanyaları bekleneni vermiyor.
  • quote:

belkide hiçbir zaman

hocam ben bugün sordum cihaz çıkmış hatta kesin kararını verirsen senin için 2-3 saatte getiririm dedi sadece beşiktaştaki vodafone almamış bir çok yerde satış başlamış çok pahalıda değil 280-300 tl arası
  • hangi bayi ye sordunuz ? çıktığına dair hiçbiryerde bilgi yok.
  • quote:

hangi bayi ye sordunuz ? çıktığına dair hiçbiryerde bilgi yok.

valla hocam ben beşiktaştaki şampiyon kokoreçin biraz ilerisinde ki vodafona yani beşiktaş durağının yanındaki vodafona biliyor musun orayı
    ben konuştum bugün gelmiş dedi birçok yer aldı fakat ben almadım eğer isteyen olursa kesin kararını vermişse sabahtan arasın öğlen cihaz elinizde dedi
  • nasıl bir iştir,vodafonedan tık yok hala,sırf turkcell t10 çıkınca,müşteri turkcelle kaçmasın diye hemen karşı bi atakla vodafone 845 getireceğiz diye açıklama yaptılar,ama hala ortada telefon yok,pardon,vodafone bunu hep yapıyordu ama değilmi
  • tamamen katılıyorum,,haklısınız,,vodafone bunu hep yapıyor
  • 300 lira civarı olursa çok iş yapar.
  • Vodafone 845 cihazının cazip koşullarda kısa bir
    süre sonra müşterilerimizin beğenisine sunulacağını belirtmek isteriz. Ancak ,
    mevcut durum itibari ile Vodafone 845 cihazının satışa sunulmasına yönelik net bir
    tarih bilgisi aktarılamaktadır.

Bu bağlamda , Vodafone 845 cihazının Türkiyede satışa sunulması ile birlikte
    abonelerimize radyo,tv,gazete web sitesi v.s... kanallar aracılığı ile bilgilendirme
    yapılacaktır. Ayrıca , taahhüt ve esaslara yönelik detaylarının kampanyan canlıya
    alındığında paylaşılacağını bilgisini iletmek isteriz.
  • quote:

Vodafone 845 cihazının cazip koşullarda kısa bir
    süre sonra müşterilerimizin beğenisine sunulacağını belirtmek isteriz. Ancak ,
    mevcut durum itibari ile Vodafone 845 cihazının satışa sunulmasına yönelik net bir
    tarih bilgisi aktarılamaktadır.

Bu bağlamda , Vodafone 845 cihazının Türkiyede satışa sunulması ile birlikte
    abonelerimize radyo,tv,gazete web sitesi v.s... kanallar aracılığı ile bilgilendirme
    yapılacaktır. Ayrıca , taahhüt ve esaslara yönelik detaylarının kampanyan canlıya
    alındığında paylaşılacağını bilgisini iletmek isteriz.

valla ben anlamadım bu işten beşiktaştaki vodafone bayisine soruyorum cihaz türkiyede istersen hemen getirim diyo vodafonda tarih belli değil diyo ee hangisine inanacaz çok acaipler gerçekten bu arada fiyat 280-300 tl arasında

• kerem kardeşim cihazın beşiktaştaki vodafone bayisine gelmesinin imkanı yok.zira bu cihazlar önce vodafone distrübtörü olan brightstara gelir.sonra bayilere dağıtımı yapılır.kesin bilgi ile cihazın yakın bir zamanda geleceği bilgisini aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twofaceofmirror

kerem kardeşim cihazın beşiktaştaki vodafone bayisine gelmesinin imkanı yok.zira bu cihazlar önce vodafone distrübtörü olan brightstara gelir.sonra bayilere dağıtımı yapılır.kesin bilgi ile cihazın yakın bir zamanda geleceği bilgisini aldık.

hocam tamam haklısında yalan söylemiyorum istersen bulim telefonunu ara konuş ben zaten bişey demedim ki sadece beşiktaşta sordum ürün geldi istersen hemen sölerim 2-3 saate getiririm dedi sadece aradaki tutarsızlığa kızıyorum vodafone öyle diyorsa tabii ki doğrudur kıytırık bayiilerinin sözüne kanmam ama bu açıklama gelmese nereden bilecem adam iddia ediyor geldi diye böyle bilinçsiz ve dünyadan bilhaber insanlara çok sinirleniyorum ya insanları yanlış yönlendiriyorlar bu vodafonu hiç anlamıyorum zaten turkcell cihazı 1-2 ay önce çıkardı hemde hiç bir rakip yokken baya bir kaymağını çünkü o fiyata alternatif tek telefon özelliklerine göre alan aldı ve turkcell ilk defa akıllı birşey yaptı çok kişi memnun cihazdan he sorsan turkcelden nefret ediyorum ama ilk defa hayırlı birşey yapıp zamanında iyi telefon çıkardı bu saatten sonra vodafone cihaz çıkarsa ne olacakki turkcell 2 ayda bu telefondan ekmek yedi kim ne derse desin vodafoneda beklesin öyle çıkarmasın gün geçtikçe bu telefona talep azalıyor vodafone 845 çıksa ne olur ki aradaki 25-30u dert etmem gider turkcell t10 alırım yanlış anlaşılmasın ben 2 cihazıda almayacağım ama yardımcı oluyorum sadece
    sizin fikriniz nedir bence vodafone 845 şu anda bile prestij kaybetti.sizin fikrinizi alim

• yalan söylediğini söylemedim kerem kardeşim.böyle bişey ima da etmedim inan ne haddime ..beşiktaştaki bayi çalışanını anlamaya çalışıyorum ,onu da anlayamıyorum.sonuçta bir çalışanın söylemi ile firmayı yargılamamak gerekir düşüncesindeyim..kobifone arkadaşım yazısında belirtmiş zaten yakın zamanda piyasa da olacağı bilgisini vermiş ama zaman ile ilgili sanırım onunda bilgisi yok,benim gibi..vodafone nunda şu an yapmış olduğu cihaz kampanyaları mevcut, onlarında güzel cihazlar olduğu inancında(vodafone 547 ve 840 hariç) ve ayrıca şartlarınında gayet uygun olduğu kanısı var bende.htc mini ve desire,çok az stok olsada iphone,blackberry nin hemen hemen her çeşidi,nokia 7230 kampanyaları gayet makul bana göre..saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: twofaceofmirror

yalan söylediğini söylemedim kerem kardeşim.böyle bişey ima da etmedim inan ne haddime ..beşiktaştaki bayi çalışanını anlamaya çalışıyorum ,onu da anlayamıyorum.sonuçta bir çalışanın söylemi ile firmayı yargılamamak gerekir düşüncesindeyim..kobifone arkadaşım yazısında belirtmiş zaten yakın zamanda piyasa da olacağı bilgisini vermiş ama zaman ile ilgili sanırım onunda bilgisi yok,benim gibi..vodafone nunda şu an yapmış olduğu cihaz kampanyaları mevcut, onlarında güzel cihazlar olduğu inancında(vodafone 547 ve 840 hariç) ve ayrıca şartlarınında gayet uygun olduğu kanısı var bende.htc mini ve desire,çok az stok olsada iphone,blackberry nin hemen hemen her çeşidi,nokia 7230 kampanyaları gayet makul bana göre..saygılar..

yok yok kesinlikle haklısınız yalancılılığı ima etmediğinizi biliyorum hepimiz şaşkınız böle tutarsız konularda bende ondan yalan sölemiyorum gerçek bu gibi bir şey yazdım ama kesinlikle ima etmenizden falan değil inanmayabilirsiniz doğal olarak çünkü vodafone daha çıkarmadık derken bayiilerinden biride çıkardı diye iddia ederken gerçekten hangisine inanacağımızı şaşırdık ama ben sölüyorum o bayii yanlış sölüyo dicem ama adam niye üstüne basa basa getiririm diyo ben sadece bunu anlamıyorum ayrıca 7230 dediğiniz cihaz zaten 280 tl civarı internette baktım dediğiniz kampanyada sanırım sadece 18 ay 250 mb internet paketi var yine almak istesem giderim 280 liraya piyasadan alırım ama gerek yok sadece 3gsi olan ve işime yaramayan özellik zaten gidipte 280-300 tl vermem ben zaten başka bir telefon alıcam bu fiyata değmez bence alıcak olsam 100 lira daha verir samsung corby pro veya samsung 5253 wave alırım

• Vodafone'da fark var
  • quote:

Vodafone'da fark var

gerçektende baya fark varmış
  • cihazın duyurulma sebebi turkcell t10 satışlarını azaltmakmış.öyle anlaşılıyor.haftalar,aylar geçmesine rağmen hiçbir bilgi yok.vodafone nun farkı bu işte,,,
  • bugün vodafone bayisinin önünden geçerken keyfekeder içeri girdim sordum gelmiyecek fason haber dedi yer kocamustafapaşa daha fazla beklemeyip t10 alıcam heralde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.