Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
3
Favori
190.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5 MP kamera, otofokus, led flas

Qualcomm MSM 7227 600 MHz

3.5mm jack girişi

Boyut: 108 x 54 x 13 mm

FM radyo,

3.2 inç kapasitif multi touch ekran,

32 GB'a kadar genişletilebilen depolama kapasitesi,

Wi-Fi,

Bluetooth,

gps/A-GPS,

android 2.1,

1500 mAh batarya

Vodafone 845

3.2 MP kamera, otofokus

Qualcomm 528 MHZ

Boyut: 100 x 55 x 13 mm

512 MB ROM, 128 MB RAM

FM radyo,

2.8 inç rezistif ekran,

16 GB'a kadar genişletilebilen depolama kapasitesi,

Wi-Fi,

Bluetooth,

GPS/A-GPS,

android 2.1,

1200 mAh batarya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lenovoy530 -- 15 Şubat 2011; 10:42:54 >

• T10'a cevap geldi hemen. Fiyat olarak nasıl olacak acaba ?
  • Dünya mobil iletişim lideri Vodafone, Türkiye’de ilklere imza atmaya devam ediyor. Vodafone, kendi markası ile ürettiği cep telefonlarını Türkiye’deki abonelerinin hizmetine sunan ilk operatör olmuştu. Vodafone şimdi de küresel mobil işletim sistemleri pazarındaki payını her geçen gün artıran Android’i kullanan Vodafone 845’i Türkiye’de piyasaya sunuyor.

Türk cep telefonu kullanıcılarının hem Android’i, hem de dokunmatik kullanım rahatlığını bir arada yaşayabileceği yeni Vodafone 845 gittiği her yere interneti de götürmek isteyenlerin yol arkadaşı olabilecek bir cihaz olarak öne çıkıyor. Android kullanan cihazlar arasında da uygun fiyatıyla dikkat çekmeye aday yeni Vodafone 845, dünya genelinde 26 milyon kullanıcının tercih ettiği Vodafone markalı cihazlar arasında da şık tasarımıyla ilgi görüyor.

Vodafone 845 şık ve ergonomik tasarımının yanında, 3.2 MP kamera, FM radyo, 2.8 inç ekran, 16 GB'a kadar genişletilebilen dahili depolama kapasitesi, Wi-Fi, Bluetooth, GPS/A-GPS, 5 saate kadar konuşma ve 270 saate kadar bekleme süresi gibi zengin teknik özellikler de sunuyor. 26 milyon kullanıcısı ile dünyanın en çok tercih edilen operatör markalı cep telefonlarını geliştiren Vodafone, Vodafone 845’i çok yakında Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Vodafone Cep Merkezleri’nde satışa sunacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDanielSD -- 10 Kasım 2010; 17:18:50 >
  • Vodafone, çok yakında Android işletim sistemli, dokunmatik ekranlı ve fiyatı ile de ilgi çekecek olan Vodafone 845 adlı cep telefonunu Türkiye piyasasına sürecek.

Vodafone 845 olarak adlandırılan bu telefon sürekli Internet?e olmak isteyen kişiler için tam bir yol arkadaşı. Android kullanan cihazlar arasında uygun fiyatıyla da dikkat çekecek olan bu telefon, şık tasarımıyla Turkcell T10 adlı cep telefonuna oldukça farklı bir alternatif.

Vodafone 845 şık ve ergonomik tasarımının yanında, 3.2 MP kamera, FM radyo, 2.8 inç ekran ve 16 GB'a kadar genişletilebilen dahili depolama kapasitesine sahip.
    Bu ürün Wi-Fi, Bluetooth, GPS/A-GPS, 5 saate kadar konuşma ve 270 saate kadar bekleme süresi gibi zengin teknik özelliklerle birlikte geliyor.
  • 3g var mı bu cihazda? resimde 3g gözüküyor
  • 3g var.vodafone ingiltere sayfasına baktım.buyrun buda telefonla ilgili inceleme videosu

http://www.youtube.com/watch?v=j0Lm9Tu4CqM
  • İşlemci nedir ve hızı kaçtır bilen var mı?
  • Fiyatı Turkcell'den ucuz olursa kapış kapış gider. Hatta yıllardır telefon almayan ben bile düşünebilirim :)
  • Bayramda t10 u alacaktım. Biraz daha bekleyelim bakalım. Ama sanmıyorum ki turkcell den ucuz olsun...
  • cihaz gayet güzele benziyor...
  • vodafone ile turkcell in blackberry modellerının fıyatlarını karşılaştırın her zaman için vodafone daha uygun olmustur.bu seferde böyle olur umarım
  • boşa heveslenmeyin derim o kadar iyi bir cihaz degil,uzerindeki işlemcinin duşuklugu androidi bile çalıştırırken zorluyor,qvga ekran ise ayrı bi sorun,yurtdışı teknoradar sitesi bu telefonu a dan z ye incelemiş,dileyenler okuyabilir,bence vodafone,sırf turkcelle cevap vermek için ugraşacağına daha donanımlı cihazlar getirse daha faydalı olur.
  • sizin için alt seviye olabilir ama biz faniler için gayet güzel özellikleri (gps-3g-wireless) olan bir telefon. bir de uygun konuşma paketi ile verirse vodafone çok güzel olur.
  • üzerindeki işletim sistemi bile düşuk işlemcisinden dolayı çile çekerken siz gps hayali kuruyorsunuz ne diyim fani hayaller dilerim size öyleyse,bari ucuza versede vodafone,değse buna bari
  • Vodafone 845

Özellikler
    -Model:Huawei U8120
    -2.8 inç Rezistif, QVGA ekran
    -512 MB ROM, 128 MB RAM
    -3.2 mp kamera ve otofokus
    -Boyut: 100 x 55 x 13 mm
    -WLAN, aGPS, 3G/HSDPA
    -Android 2.1 OS
    -Qualcomm MSM 7227, 528 MHz
    -1200 mAh batarya, (HB4J1H)

Kutusu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 15 Kasım 2010; 17:37:56 >
  • Var mı bir haber telefondan, Arkadaşlar?
  • Ne zaman gelir bu alet
  • gelmesi 1 ayı bulur diye tahmin ediyorum, yeni yıl süprüzi, yılbaşı kampanyası vs. ile satışa sunulur

vodafone ingiltere de vodafone845cihaz + 300dk +250mb = 20pound (47tl) /aylık

edit: düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lervolerto -- 20 Kasım 2010; 12:34:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lervolerto
    gelmesi 1 ayı bulur diye tahmin ediyorum, yeni yıl süprüzi, yılbaşı kampanyası vs. ile satışa sunulur

vodafone ingiltere de vodafone845cihaz + 300dk +250mb = 20pound (47tl)

47 TL mi .d
  • evet 47tl yanlş anlaşılmasın aylık 47tl. sanırım 24 aylık taahhüt de var.

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

quote:

Orijinalden alıntı: lervolerto
    gelmesi 1 ayı bulur diye tahmin ediyorum, yeni yıl süprüzi, yılbaşı kampanyası vs. ile satışa sunulur

vodafone ingiltere de vodafone845cihaz + 300dk +250mb = 20pound (47tl)

47 TL mi .d
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.