Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
190.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahseer898

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

275 tl

bence mükemmel

malesef peşin alınabileciğine dair hiç bir bilgi yok.
  • kontrat bozarsınız
  • Arkadaşlar telefonun SAR değeri hakkında bilgisi olan var mı?
  • arkadaşlar vodafone bayiileri kontratsız satmıyor telefonu,bugün iki bayiiye sordum ikiside böyle söyledi,kampanya dışı satış yapılmayacak şeklinde bilgi verilmiş bayiilere
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@
    arkadaşlar vodafone bayiileri kontratsız satmıyor telefonu,bugün iki bayiiye sordum ikiside böyle söyledi,kampanya dışı satış yapılmayacak şeklinde bilgi verilmiş bayiilere

saçmalık ya bu kmpanyalı 1500 TL yi buluyo

peşin 275 TL değil mi?

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/vodafone-840-845-cep-avantaj-cepkamu-kampanyasi.php
    ESASLAR'da VF markalı cihazların son kullanıcı bedelleri aşağıda verilmiştir.
    - VF 840: 204 TL
    - VF 845: 275 TL

yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 2 Şubat 2011; 14:33:47 >

• kampanya çok güzel, benim işime yaramayacak ama işine yarayan için çok net , 24ay taahhüt ver telefon bedava
  • .

VODAFONE 845 - 945 Anakonu
  • Esaslar

Vodafone Cihaz Kampanyası�ndan sadece bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.

Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler, VF 840 modeli için 15 TL değerindeki tutarı, VF 845 modeli için 25TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 40 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.

Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.

Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.

Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.

Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.

Kampanya kapsamında bir seferlik 1 GB internet kullanımı yapılır. Hediye olarak verilen data kullanımı fatura döneminden bağımsız olup, 30 gün olup kullanılmayan haklar devredilmeyecektir.

Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.

Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.

Bir müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya kapsamında paketler arası geçişe izin verilmemektedir.

Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. VF markalı cihazların son kullanıcı bedelleri aşağıda verilmiştir.
    - VF 840: 204 TL
    - VF 845: 275 TL

Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.�nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Akıllı telefonlar (iPhone,Android,Windows Mobile,Symbian,Palm,Blackberry vb. işletim sistemine sahip) ,Tablet PC ler (iPad,Samsung Galaxy vb.) ve windows,mac OS,Linux gibi işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerindeki üretici tarafından yüklenmiş uygulamalar ve sonradan kullanıcı tarafından yüklenmiş uygulamalar ile bunların otomatik versiyon güncellemeleri data kullanımı yaratabilir.Data paketiniz var ise söz konusu kullanımlar bu paketten düşer,yok ise standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

• Ben 20 TL, 250dk kullanıyorum ve 750dk konuşmam mümkün değil. Dolayısı ile telefonu alamıyorum.

Alabilen birisi telefonunu bana satabilir mi acaba? Kendisine maliyeti 24 TL olacak.
  • arkadaşlar görüşleriniz nerlerdir,,,eksi yönleri,,artıları,,,alan yokmu ??
  • kontratsız peşin 275 tl ye alma imkanı yok galiba ?

quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Ben 20 TL, 250dk kullanıyorum ve 750dk konuşmam mümkün değil. Dolayısı ile telefonu alamıyorum.

Alabilen birisi telefonunu bana satabilir mi acaba? Kendisine maliyeti 24 TL olacak.

• cihaz diğer hatlara açıkmı ?
  • Arkadaşlar 275 tllik android telefondan hayır gelmez 2 yıl para ödeyecek almalı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenovoy530

kontratsız peşin 275 tl ye alma imkanı yok galiba ?

quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Ben 20 TL, 250dk kullanıyorum ve 750dk konuşmam mümkün değil. Dolayısı ile telefonu alamıyorum.

Kontrat yap iptal et memnun kalmadım da de faturanı iade al telefon parasını öde
  • En son o yöntemi deneyeceğim zaten.
  • turkcell t10 a rakip olduğu için ilerleyen günlerde kontratsız herhangibi bağıntı olmadan 275 liraya alınabilir olacaktır.
  • T10'nu 338 liraya bimeksden 2 hafta önce aldım ama bide bunu denemek istiyorum özellikleri aynı ama bunun tipi daha güzel hemde fiyatı daha cazip
    Kontratsız satış şuan için mümkün değilmiş bayilere geleli 1,2 gün oluyor eee ne zaman deneyebiliriz biz bu telefonu ?

Not; belirtdiğim gibi t10 ile aynı özelliklere sahip ve fiyatı daha cazip t10 şuan için doların artmasıyla
    370 civarlarında yeni telefon alcak birisi olsam kesinlikle bunu seçerdim.

(2 telefonunda markaları aynı [huawei] tek farkı ithalatçıları, dolar arttıkça toptan aldıkları ürünlerden daha fazla kâr elde ediyorlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 6 Şubat 2011; 6:31:05 >
  • 55 tl lik kampanyadaydım. tele ayda 1 tl vermek cok etkılemeyecek.

wi fi var gps var. ama tam kullanmayı bveceremedim.

sarjı cabuk bitiyor gibi geldi
  • bu gün inceleme fırsatım oldu.cihazın tasarımı gerçekten çok iyi.hatta en küçük ve ince android cihaz 845,,hoş bir cihaz.akıllı telefon isteyipte kayrak taşı taşımak istemeyenler için ideal .neden peşin satışı yok anlamış değilim.gttgidyr veya sahbnden gibi yerlerden alınabilir yinede.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.