Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
190.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lervolerto

çok geç kaldı vodafone çok, yakışmadı

Evet geç kalındı.

Fiyatı 300 TL altı olursa bak nasıl satacak ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 2 Ocak 2011; 23:37:01 >
  • yurtdışı fiyatı 70 euro,,,tabi sözleşmeli fiyat olabilir.
  • Amaç T10 baltalamaktı. İşede yaradı. aam ben dün aldım bir tane. Ne oldu 2 ay geç aldık. Voda'ya da selamlarımı sunarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: decsan

Amaç T10 baltalamaktı. İşede yaradı. aam ben dün aldım bir tane. Ne oldu 2 ay geç aldık. Voda'ya da selamlarımı sunarım..

aynen bi selamda benden
  • önceleri T10 un hararetinin dinmesini beklediklerini sanıyordum, alternatifleri ucuzladıkça
    bunun bir cazibesi kalmayacak,

belki de hiç gelmeyecek türkiyeye
  • türkiyede kesinlikle satışa sunulacak ama daha fazla gecikmemesi gerekir.
  • http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/basin_odasi_bultenler.php?id=338

Çok yakında Türkiye'de dediği 2 ayı geçmiş ve hala yok
  • vodafone bayii yıl ortasını bulur diyor ki çok uzun bir süre o zamana kadar kim bekler acep
  • ben bugün telefonu vodafon bayisinde gördüm. fiyatı satış koşulları daha belli değil ama ilk sen sordun dedi 300 tl ye sana veririm dedi.bende biraz araştırıp güzelse gelip alcam ne zamana kadar geçerli hakkım dedim 300 ün üstü olduğu sürece sana o fiyattan vereceğim istediğim zaman gel dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyankizu

ben bugün telefonu vodafon bayisinde gördüm. fiyatı satış koşulları daha belli değil ama ilk sen sordun dedi 300 tl ye sana veririm dedi.bende biraz araştırıp güzelse gelip alcam ne zamana kadar geçerli hakkım dedim 300 ün üstü olduğu sürece sana o fiyattan vereceğim istediğim zaman gel dedi

hangi bayi
  • istanbul-bagcilardanbirbayii
  • Telefon 220+KDV fiyatiyla dün bütün shoplara yollandı kampanya bugün itibariyle başlıyor
  • Bakıyorumda T10 dan donanım farkı yok..
  • Kampanyası hazır. Çok yakında satışa sunulacak
  • Fiyatı baya uygun olacak o zaman
  • http://forum.donanimhaber.com/m_46421882/tm.htm kampanya burada ben alacağım. Deneyimleri paylaşırız inş.
  • 275 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

275 tl

bence mükemmel
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.