Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
190.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 845 telefonuM tam 52 GÜNDür teleservicede. rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxmen

avea dan sınırsız inetnetimle arama motorunu açamıyorum.internet ayarlarını nasıl ayarlıyabilirim.

ayarlar/kablosuz özelliği/mobil ağlar/erişim noktası bölümüne gir yeni apn ekle:ad avea apn internet mcc 286 mnc 03 kimlik türü pap veya chap yap diğerlerini elleme. menü tuşuyla kaydet. sonra oluşturduğun apnyi seç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxmen

slm.arkadaşlar:android 945 marka telefonum dan sınırsız internet paketini kulanamıyorm.arama motoru açılmıyor.birde usb.ile lepyopta da sınırsız internet ten nasıl yararlana bilirim???yarımcı olurmusunuz acaba?

wireless tether programını kullanarak kablosuz ağ oluşturup laptopta interneti kullanabilirsin.
  • Bende hepsiburadadan 299 liraya vodafone 945 aldım tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

bilgisayardan telefona usb ile veri aktarımı yapamamaya başladım. dizin oluşturulamaz hatası alıyorum sorun nedir?

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Bende hepsiburadadan 299 liraya vodafone 945 aldım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Facebook un guncel surumunu marketten yuklediginde ve giris yaptiginda sayfalar aciliyor mu bennde bir turlu acolmiyor mecburen guncellemeyi kaldirip telefon ile gelen eski surumu kullaniyorum

Deyip benle paylasirsan cok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

quote:

Facebook un guncel surumunu marketten yuklediginde ve giris yaptiginda sayfalar aciliyor mu bennde bir turlu acolmiyor mecburen guncellemeyi kaldirip telefon ile gelen eski surumu kullaniyorum

hocam hepsiburada'nın azizligine uğradık. süper hızlı kargo denilmesine rağmen 4.gün ses seda yok bekliyoruz.

• quote:

quote:

quote:

hocam hepsiburada'nın azizligine uğradık. süper hızlı kargo denilmesine rağmen 4.gün ses seda yok bekliyoruz.

Anladım bende hepsiburada dan aldım ama perşembe sabah verdim siparişi cumartesi öğlen ulaştı bende de süper hızlı gönderi vardı ama alakası yok yalan.

Cihaz geldiğinde deneyip bana bildirirseniz çok sevinirim. Ayrıca Gelen cihaz

1 Adet Telefon
    1 Adet 1500 mah pil
    1 Usb kablo
    1 Kulaklık
    1 mini şarj cihazı
    1 adet 2 gb hafıza kartı telefona takılı şekilde geliyor

ekranın üzerinde bulunan jiletinin sağ üst kısımdaki ucunu kesip koruyucu bulana kadar bir süre kullanabilirsiniz

bu adresden de 2.1 sürümüne market ilave edilmiş rom mevcut vodafonun kendi çıkardığı sürüm
    http://www.vodafone.com.tr/software/Vodafone945.zip

Kurulumuda internette bir arkadaş alıntı yapmış senin için onu da buraya ekliyorum

ARKADAŞLAR KISACA ANLATACAĞIM DEDİKLERİMİ HARFİYEN UYGULARSANIZ HİÇ BİR SORUN ÇIKMAZ
    1-Marketli rom u indiriyoruz buaradan:http://www.vodafone.com.tr/software/Vodafone945.zip

2-İndirdiğimiz vodafone945.zip dosyasına gelerek faremizin sağ tuşuyla klasöre çıkart diyoruz vodafone 945 klasörünü çıkarttıktan sonra üzerine tıklıyoruz image rar isimli dosyayı göreceğiz onuda faremizin sağ tuşuyla klasöre çıkart diyerek çıkartıyoruz ve image dosyası nı çıkartıyoruz(2.maddeyi bu kadar uzatmamın nedeni ,acemiler dosyayı çıkartmadan hafıza kartına atıyor olması)

3-Çıkan image dosyasını telefonun sd kartına atıyoruz

4-Telefonu kapatıyoruz

5-ilk olarak telefonun ev tuşuna( bırakmıyoruz) 2. ses yükseltme tuşuna(bırakmıyoruz) 3.olarakta telefonun açma tuşuna basarak yeşil ekran gelince bırakıyoruz işlem tamamdır bekliyoruz ve telefon kendini 2 dakika içinde formatlıyacaktır ve marketli rom umuza kavuşuyoruz.

Zaten güncellemeyi yaptıkdan sonra marketten herşeyi indirebilirsin. Benim kullandığım proğramlar
    whats app
    viber
    nimbuzz
    facebook
    twitter

zaten bunlar dışında geriye kalan uygulamaların çoğu oyunlar =)

Telefon çok hızlı zorlamadığın sürece takılmanın izi bile yok ve ram 512 mb olduğu için ne kadar uygulama açarsan aç hiç sıkıntı yaratmıyor. Arka planda nimbuz ve skype açıkken whats app ile mesajlaşıyorum dosya gönderip alıyorum sadece uygulamalar arasında geçişte gecikme oluyor onun dışında süper iyiki almışım zaten bu fiyata böyle telefon bulunmaz öpüp başımıza koymak lazım =)

Facebook konusunda senden cevap bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım bende hepsiburada dan aldım ama perşembe sabah verdim siparişi cumartesi öğlen ulaştı bende de süper hızlı gönderi vardı ama alakası yok yalan.

Cihaz geldiğinde deneyip bana bildirirseniz çok sevinirim. Ayrıca Gelen cihaz

1 Adet Telefon
    1 Adet 1500 mah pil
    1 Usb kablo
    1 Kulaklık
    1 mini şarj cihazı
    1 adet 2 gb hafıza kartı telefona takılı şekilde geliyor

ekranın üzerinde bulunan jiletinin sağ üst kısımdaki ucunu kesip koruyucu bulana kadar bir süre kullanabilirsiniz

bu adresden de 2.1 sürümüne market ilave edilmiş rom mevcut vodafonun kendi çıkardığı sürüm
    http://www.vodafone.com.tr/software/Vodafone945.zip

Kurulumuda internette bir arkadaş alıntı yapmış senin için onu da buraya ekliyorum

ARKADAŞLAR KISACA ANLATACAĞIM DEDİKLERİMİ HARFİYEN UYGULARSANIZ HİÇ BİR SORUN ÇIKMAZ
    1-Marketli rom u indiriyoruz buaradan:http://www.vodafone.com.tr/software/Vodafone945.zip

2-İndirdiğimiz vodafone945.zip dosyasına gelerek faremizin sağ tuşuyla klasöre çıkart diyoruz vodafone 945 klasörünü çıkarttıktan sonra üzerine tıklıyoruz image rar isimli dosyayı göreceğiz onuda faremizin sağ tuşuyla klasöre çıkart diyerek çıkartıyoruz ve image dosyası nı çıkartıyoruz(2.maddeyi bu kadar uzatmamın nedeni ,acemiler dosyayı çıkartmadan hafıza kartına atıyor olması)

3-Çıkan image dosyasını telefonun sd kartına atıyoruz

4-Telefonu kapatıyoruz

5-ilk olarak telefonun ev tuşuna( bırakmıyoruz) 2. ses yükseltme tuşuna(bırakmıyoruz) 3.olarakta telefonun açma tuşuna basarak yeşil ekran gelince bırakıyoruz işlem tamamdır bekliyoruz ve telefon kendini 2 dakika içinde formatlıyacaktır ve marketli rom umuza kavuşuyoruz.

Zaten güncellemeyi yaptıkdan sonra marketten herşeyi indirebilirsin. Benim kullandığım proğramlar
    whats app
    viber
    nimbuzz
    facebook
    twitter

zaten bunlar dışında geriye kalan uygulamaların çoğu oyunlar =)

Telefon çok hızlı zorlamadığın sürece takılmanın izi bile yok ve ram 512 mb olduğu için ne kadar uygulama açarsan aç hiç sıkıntı yaratmıyor. Arka planda nimbuz ve skype açıkken whats app ile mesajlaşıyorum dosya gönderip alıyorum sadece uygulamalar arasında geçişte gecikme oluyor onun dışında süper iyiki almışım zaten bu fiyata böyle telefon bulunmaz öpüp başımıza koymak lazım =)

Facebook konusunda senden cevap bekliyorum

cevabınız için Allah razı olsun cok aydınlattınız gerçekten bende bu bilgiyi bekliyordum.

peki 2.2 sürümüne yükseltmek olayı felan varmış yaptınız mı siz yapmak mantıklı mı?

bugün Allah nasip ederse alacağım ve sizin belirttiğiniz konuda cevabımı vereceğim...

• ilk öncelikle daha yeni sürümü kurmadım.

facebooku indirdim ve kullanıyorum.
    simdi flash player inmiyor sürüm yok ne yapmalıyız yardımlarınızı bekliyorum.

telefon bekledğimden cok cok iyi cıktı iyiki almışım.
  • arkadaşlar gerek pcden hafıza kartına attığım videoları gerek internetten video izleyemiyorum yardım
  • quote:

ilk öncelikle daha yeni sürümü kurmadım.

facebooku indirdim ve kullanıyorum.
    simdi flash player inmiyor sürüm yok ne yapmalıyız yardımlarınızı bekliyorum.

telefon bekledğimden cok cok iyi cıktı iyiki almışım.

Youtube dan falwn video izleyemiyor dailmotion dan izleniyor hem sitedi hem uygulanasi var bence 2.2 ile ugrasmayib direk marketli 2.1 marketli rom u kurun

Facebook normal sartlarda calisiyor son guncellemeyi yapio uygulamayi kullana biliyor musunuz

Bende sizin gibi cok begendim daha iyisi olamazdi

İyi aksamlar

• Vodafone 945 için yeni versiyon çıkarsınlar diye bekledik ama boşuna beklemişiz. Halbuki telefonu piyasaya sürerken yeni versiyona destek sözüyle çıkarmışlardı. Sonunda sattım kurtuldum.
  • ilk android telefonum ve cok memnunum. vodafone'nun sitesinden güncellemeyi yaptım ilk acılmada telefon kasıyordu birkere kapatıp actım sorunlar gitti cok güzel oldu.

paramın hakkını sonuna kadar veren bir telefon olduğunu da düşünüyorum.
    tüm videoları actım.ayrıca güncelleme sonrasında bir miktar seste artış oldu.
  • quote:

ilk android telefonum ve cok memnunum. vodafone'nun sitesinden güncellemeyi yaptım ilk acılmada telefon kasıyordu birkere kapatıp actım sorunlar gitti cok güzel oldu.

Facebook guncellemesini yaptiniz mi marketten ??

• quote:

quote:

ilk android telefonum ve cok memnunum. vodafone'nun sitesinden güncellemeyi yaptım ilk acılmada telefon kasıyordu birkere kapatıp actım sorunlar gitti cok güzel oldu.

Facebook guncellemesini yaptiniz mi marketten ??

marketten indirdiğim facebookta bağlantı hatası alıyorum fakat opera miniden faceboka girince normal birşeklide girebiliyorum.

ARKADAŞLAR İNTERNETTEKİ VİDEOYU NASIL İZLEYECEĞİZ....
  • Bende bundan bahsediyorum zaten neden acmadigini anlamadim bakalim yeni guncelleme ne zaman cikacak calisacak mi bekleyip gorecez

• quote:

Bende bundan bahsediyorum zaten neden acmadigini anlamadim bakalim yeni guncelleme ne zaman cikacak calisacak mi bekleyip gorecez

peki flash player ne olacak yada internetten video izlememiz için ne yapmamazı gerekiyor???

• quote:

Bende bundan bahsediyorum zaten neden acmadigini anlamadim bakalim yeni guncelleme ne zaman cikacak calisacak mi bekleyip gorecez

hocam bir saat önce marketten yine facebook uygulamasını indirdim ve çalıştı...

flash player olayını ne yapacağız
  • quote:

quote:

peki flash player ne olacak yada internetten video izlememiz için ne yapmamazı gerekiyor???

Valla ben deilmotion ile idare ediyorum ama youtube dan izlese guzel olurdu pek ustune dusmedim

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.