Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
3
Favori
190.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Abi bu telefonları kullanıpta sorun yaşamayan kimse varmı ya

andorid 2.1 en büyük SORUN !!. yazılımsal sorunlar. ancak bende karanlık ortamda cihaz FOTO çekmiyor :)) siyah çekiyor, flash ışık yansa bile çekmiyor.))

adamlar İOS da bile yılda 3 kez versiyon çıkartıyor, biizm cihaz a 1 yılda froyo 2.2 gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Aldığıma pişman oldum. Telefon konuşma sırasında kitleniyor. Karşı tarafa bazen sesim gitmiyor. Tekrar tekrar aramak zorunda kalıyorum.
    Teleservice'e götürüyorum sorun yok deyip geri gönderiyorlar. 3 kere götürdüm sonuç nafile.. Teleservice kadar rezil bir servis görmedim. Satsan satılmaz atsan atılmaz. Taahhütlü aldım bir de Şimdi bir de tablet dağıtıyorlar aman diyeyim sakın almayın.

telerviceye aman bulasmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

quote:

Aldığıma pişman oldum. Telefon konuşma sırasında kitleniyor. Karşı tarafa bazen sesim gitmiyor. Tekrar tekrar aramak zorunda kalıyorum.
    Teleservice'e götürüyorum sorun yok deyip geri gönderiyorlar. 3 kere götürdüm sonuç nafile.. Teleservice kadar rezil bir servis görmedim. Satsan satılmaz atsan atılmaz. Taahhütlü aldım bir de Şimdi bir de tablet dağıtıyorlar aman diyeyim sakın almayın.

Vodafone 945 i başka servis firması da almıyor diye biliyorum

• quote:

quote:

quote:

Vodafone 945 i başka servis firması da almıyor diye biliyorum

imka varsa bulasmayın

• http://android.modaco.com/topic/332562-rom-zte-joevodafone-945-stock-roms/

Yukarıdaki linkte Android 2.2.1 in Rom dump dosyası verilmiş. (Rom dump ne demek bilmiyorum) Boyutu 109 MB civarında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: neowho

http://android.modaco.com/topic/332562-rom-zte-joevodafone-945-stock-roms/

Yukarıdaki linkte Android 2.2.1 in Rom dump dosyası verilmiş. (Rom dump ne demek bilmiyorum) Boyutu 109 MB civarında...

O dosya bizim telefonun rusyadaki versiyonu mtc 945 e ait ve malesef kullanılan donanımlar farklı, oradaki mesajda vf 945 e 2.2 yüklemeye yardımı olabilir düşücesiyle o telefona ait dosya linki verilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FANATİK_25

navigasyon uygulaması olarak ne kullanıyorsunuz ?
    indirdiğim uygulamalarda hep sıkıntı oldu, kullandığınız navigasyonu yazarmısınız.

teşekkürler.
  • Yorumları görünce telefondan soğudum
  • Ben aldım ve hiç bir sorun yaşamadım 9 gündür şanslıyım ve telefona defalarca rom attım çöktü falan ama sapasağlam
  • Hayırlı olsun telefonun, beklentine değdi ise güzel.
    navigasyon için bir uygulama yükledin mi ? yüklediysen paylaşırsan sevinirim.

teşekkürler.
  • Bu telefonu 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Forumda sadece sorunlar dile getirildiği için telefonun gereğinden fazla kötülendiğini düşünüyorum.

Stabilite sorunları Vodafone tarafından çıkartılan Marketli sürüm ile büyük oranda çözülmüş durumda ve günlük kullanımda herhangi bir problem yaşanmıyor.

İşlemcisinin ARM v6 ve sadece 600mhz olduğu, ekranının 240x400 pixel olduğu unutulmadan kullanıldığında kullanıcısı memnun edecek bir cihaz. Ayrıca çıktığı günden bu yana halen bu fiyata (sıfırı 300 TL civarı) alınabilecek en iyi telefon. 1.000 TL değerindeki telefonlar ile karşılaştırıp yerden yere vurmak haksızlık oluyor.

Giriş seviyesi Android deneyimi yaşamak için son derece başarılı bir telefon, zaten standart telefon olarak kullanıldığında bile kendisinden 2 kat daha pahalı olan akıllı olmayan telefonların hepsinden daha iyi.

En önemli eksiği 2.2/2.3 versiyonunun çıkmaması nedeni ile bazı uygulamaların ve yeni özelliklerin kullanılamıyor olması, bu konuda Vodafone çok büyük hata yaptı ve gelecekte çıkaracağı cihazları için (şu anda satılan Vodafone tablet dahil) kötü bir referans oluşturdu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 15 Mart 2012; 15:51:23 >

• quote:

Hayırlı olsun telefonun, beklentine değdi ise güzel.

teşekkürler.

Yok hocam navigasyon hiç denemedim eğer denersem bilgilendiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiskoKralı

quote:

Hayırlı olsun telefonun, beklentine değdi ise güzel.

teşekkürler.

Yok hocam navigasyon hiç denemedim eğer denersem bilgilendiririm.

NDrive kullanıyorum, sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Bu telefonu 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Forumda sadece sorunlar dile getirildiği için telefonun gereğinden fazla kötülendiğini düşünüyorum.

Stabilite sorunları Vodafone tarafından çıkartılan Marketli sürüm ile büyük oranda çözülmüş durumda ve günlük kullanımda herhangi bir problem yaşanmıyor.

İşlemcisinin ARM v6 ve sadece 600mhz olduğu, ekranının 240x400 pixel olduğu unutulmadan kullanıldığında kullanıcısı memnun edecek bir cihaz. Ayrıca çıktığı günden bu yana halen bu fiyata (sıfırı 300 TL civarı) alınabilecek en iyi telefon. 1.000 TL değerindeki telefonlar ile karşılaştırıp yerden yere vurmak haksızlık oluyor.

Giriş seviyesi Android deneyimi yaşamak için son derece başarılı bir telefon, zaten standart telefon olarak kullanıldığında bile kendisinden 2 kat daha pahalı olan akıllı olmayan telefonların hepsinden daha iyi.

En önemli eksiği 2.2/2.3 versiyonunun çıkmaması nedeni ile bazı uygulamaların ve yeni özelliklerin kullanılamıyor olması, bu konuda Vodafone çok büyük hata yaptı ve gelecekte çıkaracağı cihazları için (şu anda satılan Vodafone tablet dahil) kötü bir referans oluşturdu bence.

telefon iyi de arıza çıkmasın diye dua etmek gerekiyor. 845 modeli 1 ayı geçti serviste. yedek parça bekliyor diye yazıyor sürekli. hiçbir gelişme yok. benim gibi çok sayıda 845 aynı durumda serviste bekliyor. işimi gücümü bırakıp hakem heyetinde koşturacağım haftaya

• quote:

quote:

Bu telefonu 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Forumda sadece sorunlar dile getirildiği için telefonun gereğinden fazla kötülendiğini düşünüyorum.

telefon iyi de arıza çıkmasın diye dua etmek gerekiyor. 845 modeli 1 ayı geçti serviste. yedek parça bekliyor diye yazıyor sürekli. hiçbir gelişme yok. benim gibi çok sayıda 845 aynı durumda serviste bekliyor. işimi gücümü bırakıp hakem heyetinde koşturacağım haftaya

yenisini istesene

• Arkadaşlar Vodafone 945 'e android 2.2 sürümünü nereden indirebilirim ?
  • quote:

Arkadaşlar Vodafone 945 'e android 2.2 sürümünü nereden indirebilirim ?

945 için öyle bir sürüm yokki indiresin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIIFosEIII -- 23 Mart 2012; 13:39:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

quote:

quote:

yenisini istesene

arkadaslar bugün 36. gün. telefonum teleservice denilen firmada hala. yeni telefon istedim. yazılı ihtarda da bulundum. hakem heyetine de müracaat ettim ama beklemek devam ediyor.

teleserviceyle defalarca görüştüm her görüşmede yedek parça bekleniyor diyorlar.

sakın ha 845 almayın. çok net konusuyorum. arıza yaparsa çöpe atın.

• Arkadaşlar vodafone 945 için android 2.2 güncellemesi yok biliyorum eğer yanlışım varsa düzeltin,

945 kullanıyorum fakat tüm optimizasyonları yaptığım halde telefonda google play(android market) yok ne yaptıysam çıkaramadım bu konuda yardımcı olucak var mı ?
  • 845 de mms almak için arkaplan verilerini aktif yapınca kontor gidip duruyor, o kapalı iken mms de alınmıyor bunun bir çözümü var mi arkadaşım için soruyorum baya kurcaladim bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 23 Mart 2012; 21:32:17 >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.