Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
3
Favori
190.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StoryLine

Arkadaşlar vodafone 945 için android 2.2 güncellemesi yok biliyorum eğer yanlışım varsa düzeltin,

945 kullanıyorum fakat tüm optimizasyonları yaptığım halde telefonda google play(android market) yok ne yaptıysam çıkaramadım bu konuda yardımcı olucak var mı ?

Google a girip vodafone 945 marketli orjinal rom googleandroid yaz. Mobildeyim link veremiyorum
  • Up konu çok gerilere düşmesin.
  • arkadaşlar bu telefon alınır mı 300 lira hepsiburada.com da tek handikapı android 2.1 olması 2.3 rom u oluşturulmamışmı kendimiz yükleyemiyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

arkadaşlar bu telefon alınır mı 300 lira hepsiburada.com da tek handikapı android 2.1 olması 2.3 rom u oluşturulmamışmı kendimiz yükleyemiyormuyuz

Abime aldım gayet güzel sadece eksisi kamerasının kötü olması ve android 2.1 olması onun dışında iyi telefon, 2,3 farklı browser ile internette flash videoları izleyebiliyorsunuz
  • androide geçiş için müthiş telefon marketli romu yükleyin tamamdır
  • HB'de 298 liraya düşmüş bence kaçırılmıcak bir fırsat :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

androide geçiş için müthiş telefon marketli romu yükleyin tamamdır

+1

Katılıyorum. Giriş seviyesi olduğunu unutmadan kullanırsanız memnun kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 27 Mart 2012; 13:51:04 >
  • quote:

Diğer cevap veren arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Marketli rom u ve detaylarını hangi sayfada bulabilirim ? çok aradım ama bulamadım aradığımda hep gelip gelmeyeceği haberler çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

quote:

Diğer cevap veren arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Marketli rom u ve detaylarını hangi sayfada bulabilirim ? çok aradım ama bulamadım aradığımda hep gelip gelmeyeceği haberler çıkıyor

Arkadasim vodafoneun sitesine gir cihazlar bolumunden vf945 in syfasina gir android 2.1 yazilimi vb bir yazi bulucan ona bas vodafone945.zip diye bir sey indirecek sonra bu dosyayi ac icinde kurulum metni var nasil kuracagini anlatiyor eger com detay istersen google android gen tr den vf945 bolumune gir marketli rom kurulumu ve aklina takilan her seyi orda detayli olarak bulabilirsin eger istersen gorsel romlar ve kurulumlarini da vf945 bolumunun custom rom kismindan bulabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

Bu uygulamaları nerden buluyoruz, yardımcı olurmusunuz lütfen.

teşekkürler
  • 845 cihazınız varsa arıza yaparsa servise filan vermeyin çöpe atın. çünkü serviste yedek parça bekliyor diye aylarca oyalıyorlar. adı garanti. brightstar vodafone teleservice üçgeni oluşturmuş. garantiye filan takmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankarametinerr -- 28 Mart 2012; 8:58:47 >
  • bugün VF 945 aldım hepsiburada.com dan 319 tl allah zeval vermesin hiç bişeyi ile uğraşmadan en az 1 sene kullanmak istiyorum
  • Arkadaslar bir konu hakkinda yardim istoyorum telefon geldi guncelleme yaptim marketi surum kuruldu sikinti yok yanliz facebook un son surumununu guncelleme sundu guncelledikten sonra iki saat sayfa acilmiyor falan duzguj calismiyor sayfalar hep yuklenmeye calisiyor var mi dir bir yolu tarayicidan da girdigim zaman klavye acilmiyor sikintili bir durum yani cozemedim
  • klavyeyi menü tuşuna basılı tutarak açabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: drorhan

klavyeyi menü tuşuna basılı tutarak açabilirsin

Denedim ama olmuyor yinede acilmiyor bazi sitelerde zaman tuneline gecilmdigi icinmis falan diyorlar gercekten alakasi var mi acaba

Ayrica youtube uygulamasi yok ve market aramalarinda da cikmiyor mobil youtube danda izleyemiyorum hata veriyor
  • bilgisayardan telefona usb ile veri aktarımı yapamamaya başladım. dizin oluşturulamaz hatası alıyorum sorun nedir?
  • slm.arkadaşlar:android 945 marka telefonum dan sınırsız internet paketini kulanamıyorm.arama motoru açılmıyor.birde usb.ile lepyopta da sınırsız internet ten nasıl yararlana bilirim???yarımcı olurmusunuz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mxmen -- 5 Nisan 2012; 4:41:05 >
  • avea dan sınırsız inetnetimle arama motorunu açamıyorum.internet ayarlarını nasıl ayarlıyabilirim.
  • Arkadaslar vdf 945imi 200 tlye satiyorum,isteyen ulasabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxmen

slm.arkadaşlar:android 945 marka telefonum dan sınırsız internet paketini kulanamıyorm.arama motoru açılmıyor.birde usb.ile lepyopta da sınırsız internet ten nasıl yararlana bilirim???yarımcı olurmusunuz acaba?

Muhtemelen hattin avea internet ayrlarin yoktur apn ayarlayici uygulamasiyla halledebilirsin
    laptoptan kullanmak icinse cevirmeli baglanti kur arama satirina *99# yaz bu kadar sonra teli bagla cevirmeli baglantidan cevir de baglanir su an mobildeyim pcye gecince daha detayli bilgi veririm
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.