Şimdi Ara

Vodafone 500dk+1000sms+1gb 23tl (Freezone 19tl) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
144.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hep birlikde aveya ya mesaj atalım dakikayı 600e cıkarsınlar internetide 2gba avea ya devam edelim yada vodafone taşınacağımızı bize ulaşım kısmından iletelim
  • 25 yaş sınırı olmasa iyi olacaktı...
  • Tam geçiş yapma aşamasındaydım 7-8 yıllık 5 tane hat kayıtlı üzerime 3 faturalı 2 faturasız avea'ya kaç kere söyledim, taşıyacağım diye bişey yapamıyoruz dediler. O zaman biz yaparız birşeyler, elveda avea ;)
  • Vodafone gittim Böyle bir kampanyadan haberleri olmadıklarını söylediler. :S
  • 25 yaşını doldurup 26'nın içinde olanlar için durum nedir, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

ulan hepiniz sattınız aveayı yok çekmiyor olmuyor falan,yıkılan paket çıktığı zamanda avea çok iyi türkcellden iyi çekiyor internet hızını test edip paylaşıyordunuz yazıklar olsun size nankörler

Hatti tasidigimda avea nin internet muhtesemdi. Ne olduysa 2 ay sonra rezalet basladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone hattimi diger operatore tasisam sonra tekrar vodafone gelsem olur mu?

• 1 ay önce avea'ya geçmiştim (bimcell) şimdi buna geçebilir miyim hemen?
  • "Vodafone Komple Özgürlük Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."

Keske sakli tutmasa da numarasini tasiyacak adam kac ay faydalanabilecegini bilse...

• quote:

Orijinalden alıntı: realy078

Arkadaşlar hep birlikde aveya ya mesaj atalım dakikayı 600e cıkarsınlar internetide 2gba avea ya devam edelim yada vodafone taşınacağımızı bize ulaşım kısmından iletelim

aynen avea dan bir atak bekliyoruz. mesaj atalım sesimizi duysunlar

• Vodafone Komple Özgürlük Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Şu 25 yaş altı olayını açabilir miyiz?
    Soruyu çok ciddi sormuşsunuz, ciddi cevaplayalım. Tarifeden bağımsız 25 yaş ve altı (yani şu hayatta henüz daha 9493 gün geçirmemişsen) Vodafone bireysel hat sahibi veya kullanıcıları FreeZone'lu olabilir.

Hat illa benim mi olmalı?
    Yooo… Yani hattın senin olmasına gerek yok. Hattı kullanıcı olarak tanımlatıp, FreeZone'lu olabilirsin. Sadece hattın sahibinin elinden tutup cep merkezine getirmen gerekiyor ya da çağrı merkezini arayıp hat sahibi (örneğin annen, baban...) aracılığı ile kendini hatta kullanıcı olarak tanımlatabilirsin. Bak şöyle, çağrı merkezini ara "FreeZone'lu olacam" de, hattın sahibi de yanında olsun "Yapın şunu FreeZone'lu beynimi yedi" desin hemen işlemleri yapalım.

YAŞ HESABI KAÇ GÜNDÜR DÜNYADASINIZ

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Arkadaşlar hep birlikde aveya ya mesaj atalım dakikayı 600e cıkarsınlar internetide 2gba avea ya devam edelim yada vodafone taşınacağımızı bize ulaşım kısmından iletelim

aynen avea dan bir atak bekliyoruz. mesaj atalım sesimizi duysunlar

avea başkentin göbeğinde çekmiyor. defalarca aradım ilgilenmiyorlar. isterse sınırsız konuşma sınırsız sms ve sınırsız internet yapsın yine geri dönmem.
  • Aslı varsa haftaya bende geçiş yaparım.Gerçi hattım vodafone ama bir tane daha alırım.
  • Extra mesaj paketleri en mantıklı ucuz hangisi var bunun yanına dostlar? Bir de 26 yaş altı birinin üzerine mi yaapcaz hattı. TC yollayacak bir numara falan belirtmemişler avea gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 16 Mart 2013; 12:05:56 >
  • http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php?&icmp=mdd_superkomple

bu daha iyi sanki en azından yaş sınırı yok herkese veriyor
  • komple "özgürlük" ama kendi aboneleri geçemiyor

• Aynı tarife için 35 tl ödüyorum. Muhtemelen yeni geçenlere bu şartlar vardır.
  • quote:

yok daha neler bide vodafonda senin üstüne yapınlar o fiyata zaten çok çok uygun tarife
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

komple "özgürlük" ama kendi aboneleri geçemiyor

Aynen.8 yıllık hattı taşıyacağım bu gidişle.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.