Şimdi Ara

Vodafone 500dk+1000sms+1gb 23tl (Freezone 19tl) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
49
Favori
144.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bright like a Diamond

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php?&icmp=mdd_superkomple

bu daha iyi sanki en azından yaş sınırı yok herkese veriyor

tamam işte hocam, yukarda arkadaş yazdı zaten bunu, 25 altı 19, üstü 23 diye. bu da üstü olan için.

böylelikle resmi olarak ta ortaya çıktı. aveaya mahkum kalmadı millet, ama umartım tcell de benzerini 30 tl ye yapar.

• Bekliyoruz bakalim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php

Bide böle bir şey var

Hemen Vodafone’lu olun, 19 Mart’tan itibaren Süper Komple Paketi’nden yararlanmaya başlayın! Yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Vodafone faturasız tarifelerinden birini seçin, ayda sadece 23 TL'ye her yöne geçerli tam 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet alın!

Üstelik faturasız tarife kısıtı veya yaş sınırı da yok! Numaranızı taşıyarak paketinizi alın, 30 gün boyunca sevdiklerinizle rahat rahat konuşun. Süper komple Paketi’ni 19 Mart’tan itibaren satın alabilirsiniz!

Paketinizi almak için tek yapmanız gereken:
    Paketinizi almak için 19 Mart itibariyle SUPER KOMPLE yazıp 7000'a ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir, paketiniz siz iptal etmediğiniz ve bakiyeniz yeterli olduğu durumda otomatik yenilenir.

15 TL’ye her yöne tam 500 dakika konuşabileceğiniz Hoşgeldin Mini Paketi için tıklayın.

SUPER KOMPLE -> 7000
    Paketin ÖzellikleriEsaslar
    Süper Komple Paket 23 TL’ye 30 gün boyunca yurtiçi her yöne geçerli 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet içerir.
    23 TL’ye her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet almak için Süper Komple Paketi’ni kampanya bitiş tarihinden önce SUPER KOMPLE yazıp ücretsiz kısa SMS göndererek satın alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Cep Merkezleri ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da paketinizi alabilirsiniz.
    Süper Komple Paketi her ay iptal edilmediği ve bakiyeniz yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenir!
    Süper Komple Paketi’nde kalan dakika, SMS ve interneti sorgulamak için SOR SUPER KOMPLE yazıp 7000'a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

komple "özgürlük" ama kendi aboneleri geçemiyor

Aynen.8 yıllık hattı taşıyacağım bu gidişle.

kaşınıyor ışte siz de avea yıkılan pakete geçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenist

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php

Bide böle bir şey var

Hemen Vodafone’lu olun, 19 Mart’tan itibaren Süper Komple Paketi’nden yararlanmaya başlayın! Yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Vodafone faturasız tarifelerinden birini seçin, ayda sadece 23 TL'ye her yöne geçerli tam 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet alın!

Üstelik faturasız tarife kısıtı veya yaş sınırı da yok! Numaranızı taşıyarak paketinizi alın, 30 gün boyunca sevdiklerinizle rahat rahat konuşun. Süper komple Paketi’ni 19 Mart’tan itibaren satın alabilirsiniz!

Paketinizi almak için 19 Mart itibariyle SUPER KOMPLE yazıp 7000'a ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir, paketiniz siz iptal etmediğiniz ve bakiyeniz yeterli olduğu durumda otomatik yenilenir.

15 TL’ye her yöne tam 500 dakika konuşabileceğiniz Hoşgeldin Mini Paketi için tıklayın.

SUPER KOMPLE -> 7000
    Paketin ÖzellikleriEsaslar
    Süper Komple Paket 23 TL’ye 30 gün boyunca yurtiçi her yöne geçerli 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet içerir.
    23 TL’ye her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet almak için Süper Komple Paketi’ni kampanya bitiş tarihinden önce SUPER KOMPLE yazıp ücretsiz kısa SMS göndererek satın alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Cep Merkezleri ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da paketinizi alabilirsiniz.
    Süper Komple Paketi her ay iptal edilmediği ve bakiyeniz yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenir!
    Süper Komple Paketi’nde kalan dakika, SMS ve interneti sorgulamak için SOR SUPER KOMPLE yazıp 7000'a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Daha bir hafta oldu avea ya geçeli .Mhye de sormuştum güzel bir tarifeniz olacakmı diye boşuna taşıma yaptık yıkılan pakete peh peh peh...

•  Vodafone 500dk+1000sms+1gb  23tl (Freezone 19tl)
  • Arkadaşlar ben şuan vodafoneliyim. Numaramı hemen başka operatöre taşıyıp ardından tekrar vodafone taşısam kampanyadan yaralanabilir miyim? Bir sorun çıkartırlar mı?
  • Vodafone’lu olmayan kalmasın!

SUPER KOMPLE -> 7000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaysu -- 16 Mart 2013; 12:23:15 >
  • Avea yıkılandan vodafone a geçmenin vakti geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: GardSecret

Arkadaşlar ben şuan vodafoneliyim. Numaramı hemen başka operatöre taşıyıp ardından tekrar vodafone taşısam kampanyadan yaralanabilir miyim? Bir sorun çıkartırlar mı?

sanırım başka operatörde 30 günden fazla kalmış olmak gerekiyor

• elveda avea :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Aslı varsa haftaya bende geçiş yaparım.Gerçi hattım vodafone ama bir tane daha alırım.

az evvel trt spor kanalında bu konuyla ilgili reklamı gördüm ... yani gerçek bir kampanya
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben şuan vodafoneliyim. Numaramı hemen başka operatöre taşıyıp ardından tekrar vodafone taşısam kampanyadan yaralanabilir miyim? Bir sorun çıkartırlar mı?

numaramı tekrardan vodafone taşımak için mi?
  • Turkcell sinema dışında hiçbir işime yaramadı şu ana kadar. Vodafone da bu konuda geri kalmıyor zaten. Çok tuttum bu kampanyayı. Avea'dan bile ucuz. Bu gibi güzel şeyler illa ki son bulur ama ne kadar yararlansak o kadar iyi.
  • quote:

quote:

quote:

evet hat vodafoneda olmayacak yani 30 gündür

• quote:

Orijinalden alıntı: sporcu42

quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Aslı varsa haftaya bende geçiş yaparım.Gerçi hattım vodafone ama bir tane daha alırım.

az evvel trt spor kanalında bu konuyla ilgili reklamı gördüm ... yani gerçek bir kampanya

Bilgi için teşekkürler.Az önce netten baktım aslı var.Haftaya geçeyim bari.

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim

• Arkadaş niye 15 gün süre tanıyorsun 2 ay süre tanı taahütümüz 05 mayısta bitiyor o zamanda olur inşallah
  • Tam avea geçiyordum iyi oldu gördüğüm
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim

yine de sormak lazım tabi cümleden yorum yaptık ama belli olmaz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.