Yüzbaşı
19 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Herkese iyi forumlar,

ikinci el bir ps4 fat kasa var ilgilendiğim ürünün yanında 2 kol ve ps hesabındaki oyunlarıda vereceğini söylüyor satıcı.

Oyunların değerini az çok tahmini söyleyebilecek var mı para eden oyunlar mı veya satmak istesem hesabı para eder mi değeri ne kadardır ? Yardımcı olabilen varsa sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c3/45/46/c34546a2268ee8a2c7a07b914f55f436.jpeg&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar herkese merhaba bugün ekran kartımı değiştirdim normalde 8 aydır rx 580 kullanıyordum, 2 hafta rx 480 kullandım, 2 gün gtx 1660 kullandım, bugün rx 590 kullanmaya başladım.

Bir kaç saat fifa 20 oynadım, furmark testi yaptım bir problem yoktu.

Sonra pubg ultra ayarlarda girdim oyuna fps test etmek için bir kaç dakika sonra ekranda görüntü gitti fanlar hızlanarak çalışmaya başladı.

Normalde tüm kullandığım kartlar 8 pindi bu 8+6 14 pin olunca psudan ikinci bir çıkıştan 6 pin daha alarak 2 noktadan besleme yaptım karta, bununla bir alakası olabilir mi ya da problem nedir önerileriniz var mı ?

Fiyat güzel görünüyor kaç günde geldiği ve özellikleri hakkında bilgim yok. Razer'a ait olduğu için fiyatın güzel olduğunu düşündüm konuya daha hakim arkadaşlar yorumlayabilir.
https://tr.gearbest.com/mouse/pp_1422191.html?wid=1433363&currency=TRY&vip=15897616&gclid=CjwKCAiAodTfBRBEEiwAa1haumlJ9Bx03ZmahQdlrQRH4eE1tFlPjOkwD8Y5jE3HgQQxVAUGUjucDRoCeFQQAvD_BwE
https://urun.n11.com/islemci/intel-core-i5-7400-soket-1151-30ghz-6mb-onbellek-14nm-islemci-P201719314

8.nesil fiyatlara yansımışa benziyor, işine yarayanlar değerlendirebilir.
03/06/17 tarihinde Hepsiburada üzerinden GameEkstra satıcısından Asus Strix Tactic Pro Cherry MX Mekanik Oyuncu Klavyesi satın aldım, ürün 05/06/17 tarihinde elime ulaştı. Ürünü birkaç gün kullandıktan sonra yazılımını kurmak istediğimde bütün firmwarelerin güncel sürümlerini yüklemem konusunda uyarı ekranı geldi. Bende ASUS sitesinden güncel fwleri indirip klavyeye kurulumunu yapıp bilgisayarı yeniden başlattım ve klavye artık işlev dışı kalmıştı. ASUS Müşteri Hizmetleri ve GameEkstra çalışanlarının konuyla ilgili bilgisi yoktu ve ürünü servise göndermemi istediler. İnternet üzerinden araştırma yaptığımda bu sorunla ilgili bir çok kişinin problem yaşadığını gördüm ve servise gitmesi zorunluydu. GameEkstra ile iletişime geçip 08/06/17 tarihinde kendilerine tekrar kargoladım. 09/06/17 tarihinde ise tatile gideceğim için ürünün kargosunu çıkmalarını talep etmek için sabahtan akşama kadar aradım fakat GameEkstra'dan hiçbir görevliye ulaşamadım. 10/06/17 tarihinde tekrar aradığımda konuyla ilgilenecek kişi çalışmadığı için diğerleride konuya hakim olmadıkları için hiçbir şekilde yardımcı olunmadı ve 12/06/17 tarihinde aranmam söylendi. 12/06/17 tarihinde yaptığım görüşmeler sonucu yeni ürünü kargoya verdiklerini ve ertesi gün elime ulaşacağını söylediler. 13/06/17 günü kontrol ettiğimde kargo yanlış bir adrese farklı bir şehre gönderilmişti. Kendileriyle tekrar görüştüm bir yanlışlık olduğunu ürünün yeniden kargolandığını söylediler. Bugün elimde olması gereken klavye için kargo şirketiyle görüştüm adıma yine kargo yoktu. Firmayı aradım yine hiç kimsenin bilgisi yok 15.00'de ilgili kişinin geleceğini söylediler. Ve az önce yaptığım görüşmede ilk gün yanlış adrese gönderilmesi üstüne önceki günde yeniden kargolanacak paketin unutulması neticesinde tekrar kargo çıkacaklarını bildirdiler. Ve ben 1 ay kadar şehir dışında olacağım için onların sözüne güvenerek aldığım 2 bileti iptal etmek zorunda kaldım. Tatilimi tam 4 gün erteledim. Bana göre sorumsuzluk ve bilgisizlik bu firmada hat safhada. Bir daha ne alışveriş yaparım, ne size nede yakın çevreme yapmalarını tavsiye ederim. Asus'a gelince kendi ürettiği ürüne kendi resmi sitelerinde sundukları firmware zarar verecek kadar bilgisizler. Üstüne üstlük kurulumda bu firmware'in yüklenmesini öneriyorlar. Umarım ASUS ve GameEkstra firmalarıyla alışveriş yapacak arkadaşlara faydam dokunur. İyi forumlar.
Arkadaşlar kuzenim yakın zamanda bulgaristana gidecek kendisinden bilgisayar parçaları isteyeceğim
https://www.jarcomputers.com

bu sitede gördüğüm fiyatlar çok ucuz ama bu bir mağazaya ait site midir ?

Örneğin ;http://www.altech.bg/en

bu sitede daha farklı fiyatlar var. Bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Yaklaşık 6 gündür süren bir karın ağrım var kramp gibi bunun yanında iştahsızlık, tuvalete çıkamama, mide bulantısı ve çok fazla gaz vardı. Yemek yedikten sonra rahatsızlık ve sürekli geğirme var.

Düzenli beslenirim, beslenme problemim yok evde yemek yapar yerim.

Gastrit'ten şüphelendim acile doktora gittiğimde kabızlık dedi ilaç verdi. (Gaviscon ve Buscopan)

2 gündür hiçbir etkisini göstermedi bende bi arkadaşımın önerisiyle Bekünis alarak bağırsakların çalışmasını sağladım. ( Bu 4-5 günde yemediğim kuru kayısı vb. içmediğim su, sodalı-naneli kür filan kalmadı...)

Bu sabah bekünisin etkisiyle bağırsakları çalıştırdık ancak karındaki kramp-ağrı hala devam ediyor. Doktora gidicem ama daha önce başına gelen bilen arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba arkadaşlar Kurtköy Doğa Kolejinin ordan, Yahya Kemal Beyatlı durağından Baltalimanı Kemik Hastanesi yada Mecidiyeköy'e nasıl geçebilirim en çabuk sürede.

Pazar günü gideceğim için trafik olmayabilir. Vapur, Metro, Minibüs, Metrobüs, Marmaray en iyi kombinasyon nedir bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
Merhaba arkadaşlar Kurtköy Doğa Kolejinin ordan, Yahya Kemal Beyatlı durağından Baltalimanı Kemik Hastanesi yada Mecidiyeköy'e nasıl geçebilirim en çabuk sürede.

Pazar günü gideceğim için trafik olmayabilir. Vapur, Metro, Metrobüs, Marmaray en iyi kombinasyon nedir bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
Merhaba, Windows 10'da çift ekran kartıyla ilgili yaşanan bir problem var ve ortada bir çözüm yok, bende dahili ekran kartımı iptal edip bir süre sadece harici ekran kartımı kullanmak istiyorum. Ama BIOS ayarlarında böyle bir seçenek yok, bios güncellemeside yaptım ama hala yok. Çözümü olan yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
Bir yıldız var kanından yadigar, bir de hilal...
Unuttun mu çocuk ? Sadece bir cadde adı değildir İSTİKLAL !

Mainboard: MSI B450M-A PRO MAX CPU: Ryzen 5 3600 || RAM: G.Skill Trident Z RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16 v1.35 || HDD: 1TB Toshiba 3GB/sn 7200RPM 32M || SSD: Sandisk SSD Plus 480 GB || GPU: MSI 8 GB GDDR5 192Bit nVIDIA® GeForce® GTX 1080 ||Display: 24" Full HD AOC ( 1920 x 1080 ) || Case: Corsair Carbide Champ Spec-02 + Corsair VS650 80+ Power Supply|| OS: Windows 10 Professional 64-Bit (Türkçe)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 734
İkinci El Bölümü Mesajları: 79
Konularının görüntülenme sayısı: 203.270 (Bu ay: 494)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.