Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
6
Favori
32.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ölümperisi

quote:

Orijinalden alıntı: differentt

quote:

Turkcell Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu, numara devri yapanlar, 3 ay beklemeden operatör değiştirebiliyor.

Ayrıntı isteyenler, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, ama btk'nın sitesinde böyle bir zorunluluk yazmıyor, hatta btk'nın sitesinde numara taşımaya baktığımda bu hat hiç taşınmamış benzeri bişey yazıyor dediğimde, güncellemeleri kontrol edeyim beyefendi denildi. Ve sonucunda, önce 90 gün beklemeniz gerekiyordu ama şuan öyle birşey görünmüyor başka operatöre geçebilirsiniz dedi.
    Tabi ardından niye başka operatöre geçmek istediğim sorulup, bikaç saçma tarife belirttiler. Üst mesajda yazan 400dk +2000 sms gibi. Ben de sorun şu ki, 1gb internetle beraber 19 tl ye veriyorlar onu dedim.

numara devri yapanlar derken btk nin karari ile baskasinin uzerine olan hatti kendi uzerine alanlari mi kastediyorsunuz? daha once 90 gun dolmadan basvuran arkadaslarin tasima istekleri rededilmisti.artik 90 gun beklemeye gerek olmadigini mi soylediler.eger oyle birsey varsa hatti mi hemen tasiyacagim vodafone a.

Evet. Önce 90 gün beklemeniz gerekiyor dedi, sonra ben itiraz edince baktı, geçebilirsiniz dedi.
    Ama benim 1 ayım doldu, belki sınır 1 aydır onu bilmiyorum tam olarak.

yarın gidip şansımı deneyeyim.inş geçiş işlemi olur :)

• yapabilen varmı :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Turkcell Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu, numara devri yapanlar, 3 ay beklemeden operatör değiştirebiliyor.

Ayrıntı isteyenler, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, ama btk'nın sitesinde böyle bir zorunluluk yazmıyor, hatta btk'nın sitesinde numara taşımaya baktığımda bu hat hiç taşınmamış benzeri bişey yazıyor dediğimde, güncellemeleri kontrol edeyim beyefendi denildi. Ve sonucunda, önce 90 gün beklemeniz gerekiyordu ama şuan öyle birşey görünmüyor başka operatöre geçebilirsiniz dedi.
    Tabi ardından niye başka operatöre geçmek istediğim sorulup, bikaç saçma tarife belirttiler. Üst mesajda yazan 400dk +2000 sms gibi. Ben de sorun şu ki, 1gb internetle beraber 19 tl ye veriyorlar onu dedim.

numara devri yapanlar derken btk nin karari ile baskasinin uzerine olan hatti kendi uzerine alanlari mi kastediyorsunuz? daha once 90 gun dolmadan basvuran arkadaslarin tasima istekleri rededilmisti.artik 90 gun beklemeye gerek olmadigini mi soylediler.eger oyle birsey varsa hatti mi hemen tasiyacagim vodafone a.

Evet. Önce 90 gün beklemeniz gerekiyor dedi, sonra ben itiraz edince baktı, geçebilirsiniz dedi.
    Ama benim 1 ayım doldu, belki sınır 1 aydır onu bilmiyorum tam olarak.

yarın gidip şansımı deneyeyim.inş geçiş işlemi olur :)

Kabul edilmezse, itiraz edin:)

• Arkadaşlar merhaba,

Komple Özgürlük Paketi'ne geçişlerde şuan sistemsel bir sorun bulunmaktadır. Çalışmalar hızla devam etmekte olup, en kısa sürede düzeltilecektir. Düzeldiğinde yine buradan sizlerle bilgi paylaşıyor olacağız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi
  • avea gibi 90 gün şartı yazmamışlar, geri dönmede 3 gün bile olsa sıkıntı çıkmayacakmış gibi duruyor. mşt. temsilcisi de aynı kanaatte :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum.26 yaşın altındayım fakat hat 26 yaşından büyük birine ait.Kullanıcı olduğum için bu kampanyadan yararlanabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamelemre

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

avea gibi 90 gün şartı yazmamışlar, geri dönmede 3 gün bile olsa sıkıntı çıkmayacakmış gibi duruyor. mşt. temsilcisi de aynı kanaatte :)

90 gün şartı derken, eğer beğenmezsek vodafone'un bu paketinden 3 ay dolmadan başka bir operatöre geçebileceğimizi mi kastediyorsunuz?

Hayır; kastettiğim durum, son 90 gün içinde vodafone dan ayrılıp yeniden vodafone a dönmek isteyenlerin kampanyadan yararlanabileceği ile ilgili...

• quote:

Orijinalden alıntı: daywalker123

Yarın Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum.26 yaşın altındayım fakat hat 26 yaşından büyük birine ait.Kullanıcı olduğum için bu kampanyadan yararlanabilir miyim ?

Hat sahibi seni kullanıcı olarak kaydettirirse yararlanabilirsin, yani hat sahibi ile gitmen lazım, veya hat devir işlemi yapıp hattı kendi üstüne alıp da yararlanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywalker123

Yarın Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum.26 yaşın altındayım fakat hat 26 yaşından büyük birine ait.Kullanıcı olduğum için bu kampanyadan yararlanabilir miyim ?

hat ön numarası kaç 505? 543? 536? btk nin ücretsiz devir kararından yararlansaydınız?https://tuketici.btk.gov.tr/haber/?id=50

• Sistem düzelmiş arkadaşlar, paketi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayata gülümse -- 19 Mart 2013; 22:10:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

numara tasimayla turkcell de 400 dakika (yön ayrimsiz) +2000 sms var 19 lira + 1 gb internet alayim dersen o da 19.90

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yildiz-19-Paketi.aspx
    1 GB internet yok bea? Hangi kampanya o?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

numara tasimayla turkcell de 400 dakika (yön ayrimsiz) +2000 sms var 19 lira + 1 gb internet alayim dersen o da 19.90

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yildiz-19-Paketi.aspx
    1 GB internet yok bea? Hangi kampanya o?

kredi kartı ile net paketi yükleme kısmı var turkcell.com.tr de aynı türk lirası yükleme gibi 19.90 tl ordan yapılıyor

• bunun ayrıca vodafonelularla dk lısı olan varmıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

yav aveaya gecis islemi yaptık sonra da bunu gördük, genciz bi de 19 lira daha cazip sonuçta.
    Bir sorum olucak abilerim, simdi ben aveaya gecis islemi tamamlaninca hemen gitsem vodafone'a gecsem sorun olur mu? Bi sorun cikar mi yani?

90 gün bekleme şartı var. 90 gün sonra gecebilirsin Vodafone'a. Ancak vodafone dan yeni hat alıp bu tarifeyi kullanabilirsin.

Hat tasima isleminde 3 ay degil devirden sonra 3 ay beklemen lazım o baska
    Hani cakisma falan olur mu diye demistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ohh avea dan kurtulma nedenim. süper paket. avea nın yaptığı saçma sapan tarife politikasından, mevcut müşterileri yeni çıkardığı hiç bir paketten yararlanamıyorduk. avea yıkılan paketi 1000dk avea içi 1000sms 1gb nete 19tl veriyor, üzerine birde 10tl de diğer hatla konuşmak için yüklüyordum, vergisiydi falan 30tl ye geliyor. şimdi 23tl verir rahat eder, 6 ay 1 sene sonra da aveanın yeni müşterileri için sunduğu tarifelere bakarız. 5lira 5liradır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

ohh avea dan kurtulma nedenim. süper paket. avea nın yaptığı saçma sapan tarife politikasından, mevcut müşterileri yeni çıkardığı hiç bir paketten yararlanamıyorduk. avea yıkılan paketi 1000dk avea içi 1000sms 1gb nete 19tl veriyor, üzerine birde 10tl de diğer hatla konuşmak için yüklüyordum, vergisiydi falan 30tl ye geliyor. şimdi 23tl verir rahat eder, 6 ay 1 sene sonra da aveanın yeni müşterileri için sunduğu tarifelere bakarız. 5lira 5liradır.

aynı şeyi vodafoneda olanlar da yaşıyor malesef

senin aveadan geçerek yararlandığın fiyata vodafoneda olanlar yararlanamıyor

operatörlerin hepsinde var bu saçmalık!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

ohh avea dan kurtulma nedenim. süper paket. avea nın yaptığı saçma sapan tarife politikasından, mevcut müşterileri yeni çıkardığı hiç bir paketten yararlanamıyorduk. avea yıkılan paketi 1000dk avea içi 1000sms 1gb nete 19tl veriyor, üzerine birde 10tl de diğer hatla konuşmak için yüklüyordum, vergisiydi falan 30tl ye geliyor. şimdi 23tl verir rahat eder, 6 ay 1 sene sonra da aveanın yeni müşterileri için sunduğu tarifelere bakarız. 5lira 5liradır.

aynı şeyi vodafoneda olanlar da yaşıyor malesef

senin aveadan geçerek yararlandığın fiyata vodafoneda olanlar yararlanamıyor

operatörlerin hepsinde var bu saçmalık!!!

Danışikli dövüş Avea önce toplamak icin neler yapıyordu şimdide civitircasina saçma sapan seyler çıkarıyor. Belkide operatör şirketlerinin alt yapısı ile ilgili bir problem vardır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• genç avantaj tarifesindeyim
    30tl ödüyorum ortalama

tahaadütümde var 6 ay kaldı

bunu bozsam ceza ödesem tahaadtüname için

bu yeni çıkana katılabilirmiyim sizce??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 20 Mart 2013; 2:11:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

genç avantaj tarifesindeyim
    30tl ödüyorum ortalama

tahaadütümde var 6 ay kaldı

bunu bozsam ceza ödesem tahaadtüname için

bu yeni çıkana katılabilirmiyim sizce??

yok hocam katılamazsın,sadece yeni hat alan ve de rakip operatörden gelene açık bu tarife,bende genç avantajdayım hesabını bilen genç avantaja bile geçemiyoruz
  • karamelemre nin de dediği gibi bu paketi kullananlardan speedtest.net uygulamasından hız test sonuçlarını bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.