Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
6
Favori
32.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semihus

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Vodafone şu sms lerin mms olarak ücretlendirilmesi olayını çözemediği müddetçeaynı fiyat aralığında aveayı tercih ederim...Her iki ayda bir ücretleri geri almak için mail ve telefon trafiği yaşıyoruz...Vodafonenun sisteminden mms gönderme özelliğim kapalı olmasına rağmen arada bir smsleri mms olarak yansıtıyorlar...Sitelerinede bunun akıllı telefonlardan kaynaklandığına dair bir uyarı yayınlamışlar...Tamamda sizin siteminiz ne iş yapıyor o zaman?...Telefongöndermek isteyebilir, bu özellik senin sisteminde kapalı ise nasıl gönderebilir telefon tek başına...Görüntülü görüşmede uyarı vermiyormu uygun değildir diye...Buda aynı şey...Bıktım bu sorundan...Kontrat temmuzda bitiyor, o zaman bir gelsede kurtulsak...

http://forum.donanimhaber.com/m_65161445/tm.htm

http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/SMS-MMS-Problemi.php

Ben de aynı problemi Avea'da yaşadım. Bu sorunu bir türlü çözemediler. internette aynı durumdan olan binlerce insan var. Hatta bir kaç tanesi benim akıllı telefonum yok kafasına göre mms göndermesi imkansız diyor.

Telefonun akıllı olmasına gerek yok her telefonda mesaj kısmında karakter sınırı var

• quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

quote:

quote:

Vodafone şu sms lerin mms olarak ücretlendirilmesi olayını çözemediği müddetçeaynı fiyat aralığında aveayı tercih ederim...Her iki ayda bir ücretleri geri almak için mail ve telefon trafiği yaşıyoruz...Vodafonenun sisteminden mms gönderme özelliğim kapalı olmasına rağmen arada bir smsleri mms olarak yansıtıyorlar...Sitelerinede bunun akıllı telefonlardan kaynaklandığına dair bir uyarı yayınlamışlar...Tamamda sizin siteminiz ne iş yapıyor o zaman?...Telefongöndermek isteyebilir, bu özellik senin sisteminde kapalı ise nasıl gönderebilir telefon tek başına...Görüntülü görüşmede uyarı vermiyormu uygun değildir diye...Buda aynı şey...Bıktım bu sorundan...Kontrat temmuzda bitiyor, o zaman bir gelsede kurtulsak...

Ben de aynı problemi Avea'da yaşadım. Bu sorunu bir türlü çözemediler. internette aynı durumdan olan binlerce insan var. Hatta bir kaç tanesi benim akıllı telefonum yok kafasına göre mms göndermesi imkansız diyor.

Telefonun akıllı olmasına gerek yok her telefonda mesaj kısmında karakter sınırı var

Arkadaş cevap yazmışsın bana ama konu ne anladın mı ki sen? Ya da ne anladın merak ettim.

quote:

Akıllı telefonlar olarak bilinen iPhone , Samsung vb. telefonları kullanan abonelerimiz, kendi gönderdikleri SMS'lerin, MMS'e dönüşerek aktarılmasıyla mağdur olmaktadırlar. Bu sorun operatörlerden değil, telefonların kendi özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

• Arkadaşlar,

Son 3 hafta içinde 3 operatöre geçtim hangisine geçsem bana inat yeni kampanyalar çıkarıyorlar içimi gidiyor vallahi :)
    Şuan Avea ya geçtim 500+5000 15 olanı ama kayıt olmadım sadece hattı taşıdım Avea ya geçişti sözleşme imzaladım ama sanırım geçişle ilgili taahütle ilgili değildir.

Şimdi bu vodafonenin kampanyaya geçebilir miyim hattı taşıyarak?

Turkcell den Vodafone ye geçtim sonra Avea ve şuan Avea hat Vodafone ye taşıyabilirmiyim tekrar? Bu kampanya çok ilgimi çekti ve sürekli kullanmak istiyorum..
    Yardımcı olabilir misiniz? Sizden gelecek cevaba göre Akşama Vodafone bayiisine gideyim.
  • Arkadaslar biri yardim etsin . Benim hattim turkcell ve 8 9 senelik bir hat fakat bu hat benim adima degil bazen mesajlar geliyor ibis diye birine aitmis herhalde rahmetli amcamin bir tanidigi ben aveaya gecmek istiyorum hattim benim ustume olmadigi icin gelemiyorum hattimi ustume almaya gitsem yok 1 yil tasiyamazsin falan derler mi baska bir yolu var mi bunun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi ben 27 yaşımdayım hat benim üzerime bu şekilde taşırsam, hattı kardeşimi nasıl tanımlatırım (21 yaşında kardeşim) 19 liraya kullanmak için ve hangi tarifeye taşımak daha avantajlı avea da katlayan tarifeye taşımıştık mesela 20 lira yüklemeye 60 lira veriyordu bu vodafonede de var mı acaba böyle bir tarife
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

quote:

quote:

Arkadaş cevap yazmışsın bana ama konu ne anladın mı ki sen? Ya da ne anladın merak ettim.

quote:

Akıllı telefonlar olarak bilinen iPhone , Samsung vb. telefonları kullanan abonelerimiz, kendi gönderdikleri SMS'lerin, MMS'e dönüşerek aktarılmasıyla mağdur olmaktadırlar. Bu sorun operatörlerden değil, telefonların kendi özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

quote:

Ben buna alıntı yapacaktım pardon arkadasım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Balporsuğu

Arkadaslar biri yardim etsin . Benim hattim turkcell ve 8 9 senelik bir hat fakat bu hat benim adima degil bazen mesajlar geliyor ibis diye birine aitmis herhalde rahmetli amcamin bir tanidigi ben aveaya gecmek istiyorum hattim benim ustume olmadigi icin gelemiyorum hattimi ustume almaya gitsem yok 1 yil tasiyamazsin falan derler mi baska bir yolu var mi bunun ?

valla kardeşim kendine adına kayıtlı olmayan hatları kendi üzerimize almak için çok güzel imkan sağladılar hiç bir ücret ödemeden ve hattın yasal sahibini sormadan üzerine alabiliyorsun eylül sonuna kadar zamanın var bunuda unutma. hattı kendi üzerine aldıktan sonra 1yıl değil 3ay hattı başka operatöre taşıyamazsın. 3ay dolduktan sonra istediğin gibi kullanırsın. bence hiç durma ve hattını kendi üzerine al

• Hattı benim gibi başkasının üzerine olanlar hattı kendi adlarına hiçbir ücret ödemeden, hat sahibi olmadan kendi adlarına kayıt ettirebilirler. Ancak Türkcell veya Vodafone sahipleri 3 ay boyunca başka bir operatöre taşıyayamazlar. Avea'da ise bu süre 1 ay. Bende 3 hafta önce Türkcell hattımı kendi adıma kayıt ettirdim ancak 2,5 ay daha beklemek zorundayım. Yeni hat almak mantıklı gelmiyor. O zamana kadar başka kampanyalar gelir...
  • Bu kampanya 1 senelik mi?sonrasında fiyatı değişiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_._s -- 18 Mart 2013; 15:38:12 >
  • şu anda avea dayim 22 martta taahhutim bitiyor. fatura kesim tarihi de 22 mart . vodafona 22 mart'tan önce mi geçmeliyim yoksa 22 mart'tan sonra mı . taahhutim patlarmi yoksa cift faturami oderim.... bu arada internette 1gb. i gecersek ne oluyor eksstra parami yoksa kapaniyormu internet ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

şu anda avea dayim 22 martta taahhutim bitiyor. fatura kesim tarihi de 22 mart . vodafona 22 mart'tan önce mi geçmeliyim yoksa 22 mart'tan sonra mı . taahhutim patlarmi yoksa cift faturami oderim.... bu arada internette 1gb. i gecersek ne oluyor eksstra parami yoksa kapaniyormu internet ?

Dostum bende aveadaydım 23 faturam kesiliyordu c.tesi başvurdum 3günde anca taşınıyor zaten ozamana kadar 200dk kalmıştı onu
    Bitircem Sen 22 diyorsun bence durma hemen başvur 2fatura ödeme ACELE et 1gb geçme sende kontrol et hep saygılar.

• 2.5 ay önce avea hattımı üzerime aldım ve 2 aydırda bimcelliyim. Vodafone gecebilirmiyim acaba? 3 ay süresi aveada 1 ay diyorlar ama kafama takılan 2 ay önce aveadan bimcelle geçtim şimdi vodafone geçmek icin 1 ay beklemem mi lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

2.5 ay önce avea hattımı üzerime aldım ve 2 aydırda bimcelliyim. Vodafone gecebilirmiyim acaba? 3 ay süresi aveada 1 ay diyorlar ama kafama takılan 2 ay önce aveadan bimcelle geçtim şimdi vodafone geçmek icin 1 ay beklemem mi lazım?

Aveada 3 ay değil 1 aydır,geçebilirsin

• hocam aveadan bimcelle geçtim ya yeniden bir operatöre geçmek için bi süre var diye biliyordum yoksa herkes dakka başı operatör değiştirir?

• 1 ay sure zorunlulugunu goremedim ben. 90 ya da 30 gun yazmiyor..

• Arkadaşlar faturasız hat ne kadar?
  • sabah gidip inşallah bunun ayrıntılarını vodofondan öğreneceğim ve bu paket alacağım inşallah
  • "Kampanya 19 Mart 2013 – 05 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz."

avealı olduğu için yıkılan paketten yararlanamayacak olanlar vodafonea

vodafonelu olduğu için bundan yararlanamayacak olanlar da avea yıkılan pakete geçecekler anlaşılan
  • Ben bugun sabah bimcell den geçişimi yaptım microsim i de belese getirdim :) ulan vodafone elime düştün ki tam düştün :) bundan sonrasında keyif almaya çalış

• quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

hocam aveadan bimcelle geçtim ya yeniden bir operatöre geçmek için bi süre var diye biliyordum yoksa herkes dakka başı operatör değiştirir?

Yeni hatlarda var o aktivasyondan itibaren 90 gün numara taşıma olmuyor. Fakat ilk numara taşımadan sonra istediğiniz kadar numara taşıyabilirsiniz. Herhangi sınırlama yok.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.