Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
6
Favori
32.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece itibariyle bu paketi alamıyorum arkaşlar en az 6 kere denedim devamlı değerli müşterimiz hatalı mesaj gönderdiniz diyor MH yi aradım teknik problem olabilir dedi aramızda alabilen varmı bu paketi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arshenik

Gece itibariyle bu paketi alamıyorum arkaşlar en az 6 kere denedim devamlı değerli müşterimiz hatalı mesaj gönderdiniz diyor MH yi aradım teknik problem olabilir dedi aramızda alabilen varmı bu paketi ?

Bende de 7000 e mesaj gönderilemiyor
  • bence 20.martta alınacak paket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle hala alamıyorum ben
  • Arkadaslar merhaba,

Bu kampanyayla benzer ozelliklerde bi kampanya Turkcell'de var mi? Varsa fiyati nedir?

10 yildir Turkcell kullaniyorum, su an ben yaptim kampanyasini kullaniyorum veTurkcell'in kalitesinden cok memnunum ama Vodafone'un bu kampanyasi benim kullandigima gore cok uygun geldi. Turkcell'de de benzer bi kampanya varsa numara tasima gibi seylerle ugrasmadan o kampanyayi kullanabilirim.

Cevabi verildiyse de gormediysem kusura bakmayin, eski bi konu vardi onu takip ediyordum ama simdi aradim bulamadim o konuyu.
  • numara tasimayla turkcell de 400 dakika (yön ayrimsiz) +2000 sms var 19 lira + 1 gb internet alayim dersen o da 19.90

• Turkcell Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu, numara devri yapanlar, 3 ay beklemeden operatör değiştirebiliyor.

Ayrıntı isteyenler, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, ama btk'nın sitesinde böyle bir zorunluluk yazmıyor, hatta btk'nın sitesinde numara taşımaya baktığımda bu hat hiç taşınmamış benzeri bişey yazıyor dediğimde, güncellemeleri kontrol edeyim beyefendi denildi. Ve sonucunda, önce 90 gün beklemeniz gerekiyordu ama şuan öyle birşey görünmüyor başka operatöre geçebilirsiniz dedi.
    Tabi ardından niye başka operatöre geçmek istediğim sorulup, bikaç saçma tarife belirttiler. Üst mesajda yazan 400dk +2000 sms gibi. Ben de sorun şu ki, 1gb internetle beraber 19 tl ye veriyorlar onu dedim.
  • Alınamıyor paket.
  • zaten vodafone kampanya esasları kısmında belirtmiş;

Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümperisi

Turkcell Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu, numara devri yapanlar, 3 ay beklemeden operatör değiştirebiliyor.

Ayrıntı isteyenler, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, ama btk'nın sitesinde böyle bir zorunluluk yazmıyor, hatta btk'nın sitesinde numara taşımaya baktığımda bu hat hiç taşınmamış benzeri bişey yazıyor dediğimde, güncellemeleri kontrol edeyim beyefendi denildi. Ve sonucunda, önce 90 gün beklemeniz gerekiyordu ama şuan öyle birşey görünmüyor başka operatöre geçebilirsiniz dedi.
    Tabi ardından niye başka operatöre geçmek istediğim sorulup, bikaç saçma tarife belirttiler. Üst mesajda yazan 400dk +2000 sms gibi. Ben de sorun şu ki, 1gb internetle beraber 19 tl ye veriyorlar onu dedim.

Benzer soruları ben sordum Turkcell'e , neden Vodafone yi seçmemeliyim diye kaliteli hizmet kapsama alanı vs. e dedim adamlar 23 liraya 1 gb internet dakika sms veriyorlar işte bizdede var aynısı 500 mb ne paketi 19 lira dedi dedim ne diyorsun hani,açıkçası kendi personeli de çok ezbere konuşuyor hani dese ki bana Tanju bey bu tarifeler kısa süreli olabilir fiyat değişikliği olabilir ama yok Turkcell BTK ya şikayet etmezse iyi

• Arkadaşlar sistemde sorun varmış, giderilmeye çalışılıyormuş
  • Arkadaşlar merhaba,

Komple Özgürlük Paketi ve Süper Komple Paket'e geçişlerde şuan sistemsel bir sorun bulunmaktadır. Çalışmalar hızla devam etmekte olup, en kısa sürede düzeltilecektir.
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bekleyelim bakalım
  • arkadaşlar şimdi ben 10 gün önce vodafdone a geçmiştim bu kampanya dan yararlanabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre42dem

arkadaşlar şimdi ben 10 gün önce vodafdone a geçmiştim bu kampanya dan yararlanabilir miyim?

Yararlanıyorsun
  • Bekleedeyim, düzeltilmezse Vodafone'a geçtiğimizle kalmak istemiyorum, avea kozum var benim:
  • quote:

Turkcell Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu, numara devri yapanlar, 3 ay beklemeden operatör değiştirebiliyor.

numara devri yapanlar derken btk nin karari ile baskasinin uzerine olan hatti kendi uzerine alanlari mi kastediyorsunuz? daha once 90 gun dolmadan basvuran arkadaslarin tasima istekleri rededilmisti.artik 90 gun beklemeye gerek olmadigini mi soylediler.eger oyle birsey varsa hatti mi hemen tasiyacagim vodafone a.

• Bugün Turkcell faturam kesildi, cihaz taahhüdümde sona erdi. Hemen tarifemi en düşüğe çektim. Yarın itibariyle bu kampanyaya geçiş yapacağım.
  • 7-8 defa da ben denedim tarifeye geçmeden böyle sorunlar yaşıyorsak, gectikden sonra düşünmek bile istemiyorum..

bi dönemde cok yağmur yağdığı dönem gene madur olmuştuk tüm sistem çökmüştü...
  • Herhalde benim geçiş işlemim ile sistemin düzelmesi aynı agna denk gelecek :) o değil de yaklaşık bi 2000-3000 kisinin 30 günlük periyodu aynı güne denk gelecek :) ben bu tarifeye 2 numara taşıdım. Cevremdekilere de söyledim ama millet Turkcell in kazığına oturmaya alışmış herkesin ağzında bi çekmiyor bahanesi :) görende zanneder uzayda yasıyorlar :) hele istanbulda yaşayanları anlamıyorum. Ulan Türkiye Cumhuriyetinin en buyuk sehirinde yasıyorsun senin telefonun çekmiyorsa artvindeki, agridaki, mardindeki adamın hali ne olur....

• quote:

Orijinalden alıntı: differentt

quote:

numara devri yapanlar derken btk nin karari ile baskasinin uzerine olan hatti kendi uzerine alanlari mi kastediyorsunuz? daha once 90 gun dolmadan basvuran arkadaslarin tasima istekleri rededilmisti.artik 90 gun beklemeye gerek olmadigini mi soylediler.eger oyle birsey varsa hatti mi hemen tasiyacagim vodafone a.

Evet. Önce 90 gün beklemeniz gerekiyor dedi, sonra ben itiraz edince baktı, geçebilirsiniz dedi.
    Ama benim 1 ayım doldu, belki sınır 1 aydır onu bilmiyorum tam olarak.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.